В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Додаткове обладнання та аксесуари

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Додаткове устаткування і аксесуари

Є удома шведська стінка? Створіть на її основі повноцінний спортивний куточок для дітей. Спершу досить купити навісний турнік і дошку для пресу. Крім того, серед додаткового устаткування є спеціальні тренажери для спини. В результаті, за помірну ціну у вас удома з'явиться комплекс для загальної фізпідготовки і профілактики сколіозу і корекції осанки.

Які аксесуари потрібні для спортивного дитячого куточка

Виходячи з віку дитини. Якщо йому більше року - цей самий час освоювати драбинку (шведську стінку), а до 1,5 років - кільця. До 4-х років діти вже щосили лазять по канатах і мотузяних сходах.

Тому розпочинайте зі шведської стінки. Не бійтеся відносно високої ціни. Адже купити її треба один раз, а користуватися діти будуть більше 10 років. Додатково на ній можна встановити:

  • навісний турнік (є основою для кілець, трапеції і каната);

  • дошку для пресу або роликову дошку;

  • канат з тарзанкою;

  • мотузяна драбина або сітка для лазіння;

  • гімнастичні кільця або трапеція.

Поки діти маленькі немає сенсу купувати повністю обладнаний спортивний комплекс. Рекомендуємо докупити додаткові аксесуари поступово, таким чином їхня ціна вийде непомітною для сімейного бюджету. А для дітей буде радістю освоювати нові елементи.

Як замовити спортивне устаткування в інтернет-магазині "Побудуй"

Економте свої гроші і час, адже ціна товару в інтернеті завжди нижча, а доставка додому позбавить від необхідності їздити по спортивних магазинах і вибирати інвентар.

Якщо ви відразу знайшли потрібний вам товар, просто кликніть кнопку "Купити" і заявка буде сформована автоматично. Якщо потрібна консультація по вибору, дзвоніть. Наші консультанти допоможуть підібрати потрібні аксесуари за оптимальною ціною, приймуть замовлення і запропонують зручний спосіб доставки та оплати.

Питання, що часто виникають про додаткове обладнання та аксесуари:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Додаткове обладнання та аксесуари?
  • Ціна на Додаткове обладнання та аксесуари від 107 до 10 445 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Додаткове обладнання та аксесуари?
  • Додаткове обладнання та аксесуари Sportbaby