В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Автоматичні вимикачі

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Автоматичні вимикачі - це спеціалізовані пристрої, призначені для відключення струму в разі короткого замикання, перевантаження або аварійного зниження напруги в мережі. Відключаючи і включаючи певні ділянки електричного ланцюга, подібні прилади дозволяють ефективно захищати промислові та побутові мережі.

Особливості роботи автоматичних вимикачів

Робота подібних пристроїв визначається видом розчіпітеля: електромагнітний або теплової. Більшість сучасних зразків включають в себе відразу два діючих механізму.

 1. Електромагнітний принцип має на увазі зміщення і вплив сердечника на контакт при проходженні сверхструму за допомогою котушки. Після цього відбувається вимикання системи. Подібна реакція відбувається блискавично, що дозволяє вважати подібні пристрої швидкодіючими.

 2. Тепловий принцип передбачає нагрів біметалічної пластини при проходженні сверхструму. У той момент, коли деформація досягає своєї межі, відбувається спрацьовування механізму розчеплення та електроланцюг розмикається. Пристрій приходить в робочий стан відразу ж після охолодження пластини. Подібний спосіб потребує більшого проміжку часу, тому не вважається швидкодіючим.

Базуючись на описаних вище принципах роботи, пристрої дозволяють оперативно відслідковувати тривалі перевантаження і різкі скачки напруги.

Купити автоматичні вимикачі

Будь-яке будівництво, ремонт чи роботи пов'язані з проводкою роблять необхідним процес придбання автоматичних вимикачів. Перед тим як купити автоматичний вимикач, важливо знати, як правильно вибрати відповідний для конкретних потреб пристрій.

Як і будь-який інший електротехнічний прилад, підбір слід проводити спираючись на всі ключові характеристики продукту:

 • кількість полюсів;

 • крива відключення;

 • номінальний струм;

 • відключаюча здатність;

 • геометричні розміри (висота, ширина, глибина).

Пропонуємо вигідно купити автоматичні вимикачі в інтернет-магазині «Побудуй». Тут представлений широкий асортимент високоякісних виробів за лояльними цінами.

Питання, що часто виникають про автоматичні вимикачі:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Автоматичні вимикачі?
 • Ціна на Автоматичні вимикачі від 81 до 24 301 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Автоматичні вимикачі?
 • Автоматичні вимикачі Schneider

  Автоматичні вимикачі ABB

  Автоматичні вимикачі E.next

  Автоматичні вимикачі ETI

  Автоматичні вимикачі IEK