В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Брудозахисні покриття використовують для уникнення та зменшення кількості бруду та сміття, яке заноситься з вулиці всередину приміщення. Розміщуються у місцях скупчення людей, на сходах, або в будинку для підтримки чистоти, а також, щоб зменшити витрати та час на прибирання.

Різні типи брудозахисного покриття для підлоги продовжують термін служби підлогового покриття. Мінімізують ризики та запобігають можливим травмуванням відвідувачів в адмінбудівлях, торгових центрах, в приватному секторі. Вигідно купити брудозахисні покриття, підставки під взуття, або придверні килимки варто на сайті нашого магазину.

Брудозахисні покриття .jpg

Брудозахисне покриття: способи розміщення та зонування очищення

Сучасне брудозахисне покриття для входу це комплексний підхід до забезпечення чистоти взуття від мокрого бруду і сухого пилу всередині будь-якого приміщення. Продумане та поетапне очищення, складається здебільшого з трьох складових брудозахисного покриття для вхідних груп. Щоб отримати ефективний результат, варто організувати все наступним чином:

  1. Перша зона облаштовується відразу перед входом. Сюди відносяться придверні килимки у багатоквартирних та приватних будинках, або грубі товсті модульні, гумові, сталеві, алюмінієві або комбіновані покриття з високим коефіцієнтом зносостійкості для великих приміщень. Матеріал цих настилів має володіти жорсткістю та еластичністю водночас. Їхнє першочергове завдання ― затримати найбільші об'єми бруду та якісно почистити підошви взуття. Розмір обирають по ширині не менше, ніж дверний проріз, і мінімум 2-3 метри в довжину.
  2. У наступній зоні між дверима вхідної групи, брудозахисне покриття має охоплювати весь простір, щоб його не можна було обійти. Саме тут, затримується до 25% бруду, а також поглинається волога. Актуально використовувати вироби з порожнистої або шипованої гуми, ПВХ, а також алюміній з гумовими вставками.
  3. Прогумовані килими з стебнованим ворсом, з поліаміду або поліпропілену останній рівень захисту від бруду. Вони встановлюються всередині приміщення, прекрасно видаляють бруд з підошви взуття і вбирають вологу, надійно утримуючи її. У цьому випадку часто використовують брудозахисні рулонні покриття. Важливо, щоб обране покриття максимально вбирало вологу, та не пропускало її до основи підлоги.

Відповідно до призначення, брудозахисні покриття для входу поділяють на: чистячі, вологопоглинаючі та комбіновані. Основне їхнє призначення незалежно від виду, забезпечити максимальний ступінь брудозахисту від вуличного сміття. Ще одним важливим фактором ефективності є здатність поглинання вологи, при цьому саме покриття має зберігатися сухим якнайдовший відрізок часу.

Брудозахисне покриття для підлоги ― типологія та характеристики

Класифікують брудозахисні покриття за такими критеріями як ціна, основні матеріали, що використовуються при їх виготовленні та здатність поглинати бруд. У кожного виду є своє призначення та такі основні характеристики: спосіб очищення та вологопоглинання, антиковзання та зносостійкість, естетичний зовнішній вигляд та простий монтаж. Усі види є стійкими до перепадів температур та регулярного догляду, в тому числі і хімічно агресивними речовинами.

Брудозахисне покриття для підлоги .jpg

Брудозахисні покриття у вигляді придверної решітки

Укладають на тротуарах, вхідних сходах, безпосередньо перед входом. Володіють жорсткою структурою, великою висотою та широкими ребристими щілинами, що дозволяють пропускати великі фракції бруду та дрібного каміння. Виготовляють з алюмінію та нержавіючої сталі, рідше з пластику та гуми, додатково комплектуються ворсовими вставками. Мають високу стійкість до корозії і довговічні у використанні.

Встановлюються на рівну поверхню, або у спеціально передбачені виїмки та лотки. Для очищення, легко виймаються, а сміття видаляється. Глибина решіток може становити від 2 см і більше.

Брудозахисні покриття у вигляді придверної решітки.jpg

Гумове брудозахисне покриття

Володіють міцністю та зносостійкістю, добре утримують вологу. Здійснюють ефективний захист від бруду та снігу, мають добрі протиковзні властивості. Практичність у догляді та стійкі до ультрафіолетового випромінювання. Найпопулярнішими є комірчасті гумові покриття з каучуку. Мають наскрізні отвори по всій площі та призначені як для побутових потреб, так і для використання в громадських приміщеннях. Підходять для використання не лише всередині, а й зовні, незалежно від погодних умов.

Ворсові брудозахисні покриття

Такі вироби добре вбирають вологу, але довго сохнуть. Основа тканини потребує частого прибирання. Тому найкращим місцем для такого брудозахисного покриття є внутрішнє приміщення. Для ефективної роботи та захисту від бруду, обирайте товари з поліхлорвініловою підкладкою. Килимові брудозахисні покриття стійкі до зношування та мають високі показники міцності. Привабливий зовнішній вигляд та великий асортимент кольорів дозволяють підібрати необхідний товар кожному покупцю.

Брудозахисні рулонні покриття

Доступне та практичне покриття, яке без додаткових зусиль, легко та швидко укладаються у потрібній зоні для очищення взуття відвідувачів. Еластичні щетинки відмінно очищають дрібний і грубий бруд навіть з протектора підошви взуття. Покриття утримують велику кількість піску та іншого сміття.

Брудозахисні рулонні покриття бувають гумові, ворсові, або комбіновані. Зручні в прибиранні та транспортуванні, тому що легко скочуються в рулон. Займають обмаль місця та підвищують шумоізоляцію. Легко ріжуться і дозволяють підігнати розмір гумової доріжки під основу будь-якої конфігурації. При виборі розміру звертайте увагу на довжину доріжки.

Брудозахисні рулонні покриття.jpg

Модульні брудозахисні покриття

Відрізняються від цілісних конструкцій способом монтування. Вони збираються за принципом пазла і при необхідності поламаний модуль можна замінити на новий. Прямокутні або квадратні елементи з комірчастою структурою можуть мати різний колір. Пил та пісок при проходженні обсипається між щілинами. Наприклад, перед входом до приватного будинку рекомендується розташувати модульну комірчасту гумову конструкцію або ґрати з алюмінієвими профілями та щітками.

За якими критеріями вибирати брудозахисне покриття для вхідних груп

Для ефективного використання загальна довжина усіх покриттів повинна бути не менше 5 м. Але зверніть увагу, якщо ви вибираєте та купуєте брудозахист слід врахувати такі нюанси:

  • призначенні і площа приміщення;
  • інтенсивність потоку людей, для квартири та будинку вони будуть суттєво відрізнятися;
  • особливості місця розташування приміщення та кліматичні умови.

Для великих закладів, де збільшена інтенсивність перебування людей потрібна трирівнева система брудозахисту. А для невеликих офісів, приватних будинків буде досить лише двох рівнів. Брудозахисне покриття для підлоги у квартирі допоможе мінімізувати час та сили на постійне миття підлоги. При вході до приватного будинку рекомендується встановити модульні брудозахисні покриття або решітку з алюмінієвими профілями та щітками.

У нашому інтернет-магазині зібрано багато варіантів брудозахисного покриття різної вартості. Гарантуємо нашим покупцям оперативну доставку зручним способом та допомогу у виборі від професійних консультантів. Замовити товар можна цілодобово через корзину на сайті або зателефонувати в робочий час.