В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Фільтр:
Ціна
Від
До
433
103576

Дрилі

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Дрилі - один з універсальних інструментів у домашній майстерні. Електродриль може суміщати функції шуруповерта будівельного міксера і навіть легкого перфоратора. В інтернет-магазині «Побудуй» можна купити як найпростішу електродриль, з розряду «хай буде про всяк випадок». Так і потужну ударну дриль, яка впорається і з цеглою, і з бетоном. Ціна обох варіантів у нас відповідає якості.

Варіанти електродрилів, які можна купити

Щоб легше було вам орієнтуватися при виборі дрилі  пропонуємо розглянути таблицю.

Електродрилі

Потужність

Стійкість до навантажень 

Швидкість обертання

Побутові

від 500 до 700 Вт 

низька 

близько 4000 обертів /хв 

Акумуляторні (дриль-шуруповерт)

близько 700 Вт

низька

близько 2000 обертів / хв 

Ударні дрилі


від 600 до 1000 Вт

висока

від 3000 обертів /хв до 45 000 обертів /хв 


Для нечастого використання рекомендується дриль купити простої моделі, а тим, хто постійно користується електроінструментом, потрібно шукати електродрилі профі-класу, які адаптовані до інтенсивних навантажень, з якими «домашні» моделі не впораються. Ціна професійного інструменту помітно вище, але він того вартий.

Для середньостатистичного користувача досить купити доступну за ціною багатофункціональну електродриль з механічним ударом, потужністю близько 600 Вт. Після покупки додаткових насадок її можна використовувати для змішування адгезивних матеріалів, фарб, лаків, очищення, шліфування та інш.

Чому замовити дрилі в інтернет-магазині «Побудуй» вигідно

Більшість виробників електроінструменту пропонують широкі лінійки і для професіоналів, і для звичайних користувачів. На сайті інтернет-магазину «Побудуй» в Києві можна дриль купити найнадійніших компаній Bosch, DeWALT і Makita. Дриль ціна досить висока, але за бренд і надійність приходиться платити. При обмеженому бюджеті слід вибрати інструменти компаній: Forte, Світязь, Союз або Енергомаш, які хоч і коштують недорого, але справляються з базовими завданнями в побуті.

Питання, що часто виникають про дрилі:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Дрилі?
  • Ціна на Дрилі від 433 до 103 576 грн.