В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Волосінь для мотокос і тримерів

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Волосінь для триммера і волосінь для мотокоси - це різні чи однакові аксесуари? У чому відмінності і чи є вони? Які бувають різновиди і які моменти важливо враховувати, щоб купити відповідну волосінь для тріммера? Давайте розберемося!

Волосінь для триммера і волосінь для мотокоси - «близнюки» або «двійнята»

По суті це один і той же аксесуар. Відмінності лише у вашій техніці. Якщо у вас тріммер, він може працювати тільки з волосінню і ви будете шукати в інтернеті «Купити волосінь для тріммера». Якщо у вас мотокоса, вона може працювати з ножем і з волосінню (а деякі моделі ще з насадкою культиватором і висоторізом). І швидше за все пошуковий запит в інтернет ви вводите «Купити волосінь для мотокоси». Але ці 2 запити виведуть вас на однакову відповідь. До речі, волосінь ще можуть називають «шнур кордовий».

Важливі критерії вибору волосіні для мотокоси

Перше що важливо враховувати при покупці це форма перетину і діаметр. Форма поперечного перерізу волосіні буває 4 видів:

 1. Кругла - найбільш поширена серед професіоналів. Завдяки універсальності вона справляється і з травою, і з більш товстим бур'яном. Волосінь для тріммера з круглої форми підійде для газону і галявини з більш рівною поверхнею.
 2. Квадратна - завдяки своїм граням краще підійде для скошування перезрілої трави і крупностебельних бур'янів.
 3. Форма «зірочка» підходить для роботи з жорсткою травою і зношується менше, ніж кругла.
 4. Вита (безшумна) дуже міцна, відмінно впорається з лопухами, кропивою та іншими бур'янами, і головне створить менше шуму. Відмінний варіант при тривалій роботі.

Вибір діаметра волосіні залежить від потужності мотокоси і території. Чим старіша і товща трава росте на ділянці, тим товщу волосінь потрібно вибрати. Для трави і молодого бур'яну підійде волосінь для тріммера з діаметром 1,6-2 мм, а ось для будяків і лопухів, краще 3 мм. Але не забувайте про потужність. Якщо потужність невелика (наприклад 1,3 кВт), не ставте товсту волосінь в триммер (більше 3 мм), так як двигун може не впорається. А якщо в потужну мотокосу поставити тонку волосінь, то вона швидко зноситься і закінчиться.

Якщо ви вирішили купити волосінь для мотокоси з сердечником, але не знаєте про неї нічого, пояснюємо. З сердечником - це армована. По центру (в середині) є металевий дріт. Через розміщення по центру вона і називається «сердечник». Волосінь з сердечником буває різних форм поперечного перерізу. Вона міцніша в експлуатації і служить довше, відповідно і ціна вища.

Тепер, купити волосінь для мотокоси і тримера, знаючи основні правила вибору буде зовсім не складно.

Купити волосінь для триммера в інтернет-магазині «Побудуй»

Інтернет-магазин Побудуй пропонує великий вибір якісних котушок і наборів волосіні для мотокос і тримерів від перевірених виробників. Консультуйтеся з питань, які у вас виникли при виборі. Наші менеджери дадуть відповідь на всі питання і уточнять всі деталі замовлення. Телефонуйте!

Питання, що часто виникають про волосінь для мотокос і тримерів:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Волосінь для мотокос і тримерів?
 • Ціна на Волосінь для мотокос і тримерів від 15 до 2 175 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Волосінь для мотокос і тримерів?
 • Волосінь для мотокос і тримерів AL-KO

  Волосінь для мотокос і тримерів Black Decker

  Волосінь для мотокос і тримерів BOSCH

  Волосінь для мотокос і тримерів Bradas

  Волосінь для мотокос і тримерів Cellfast