В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Пиляльні диски

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Пильний диск по дереву – це дискове полотно для переносних та стаціонарних циркулярних пилок. У цьому розділі нашого магазину можна купити диски для пиляння більшості різновидів, крім циркулярних можна купити диск для торцювальної пили. Але перш ніж вибрати прочитайте цей огляд можливо ви не знали чогось важливого.

Пильний диск.jpg

Різновиди дисків для циркулярних та торцювальних пилок


Головний матеріал, з яким працюють циркулярні пилки – це деревина. Крім дощок пила може впоратися із фанерою ламінатом, пластиком, але для цього краще підходять диски з дрібними зубами. Крім деревини, циркулярна пилка може різати листовий алюміній і навіть сталь. Щоправда потрібен спеціальний диск з металу для циркулярної пилки. Розберемося докладніше які взагалі пильні диски бувають і з чим можуть впоратися.

 1. Монолітний сталевий диск для пилки. Вони цілком виготовлені із сталі однієї марки. Ціна пильного диска без вставок із твердих сплавів нижча, але й тупляться вони швидше. Щоправда, їх можна точити і використовувати ще якийсь час.
 2. Монолітний сталевий диск для пилки.jpg

 3. Твердосплавні пиляльні диски - це сталева основа, але зуби посилені вставками з карбіду вольфраму. Такі дискові полотна працюють набагато довше, дають більш рівний зріз і підходять не тільки для чистої деревини, але і для твердого ламінату і навіть тонкого металевого листа. Заточити такий диск складно, але можливо на спеціальному обладнанні.
 4. Твердосплавні пиляльні диски.jpg

 5. Базові характеристики пиляльних дисків для циркулярки.

Характеристики пильного диска

Примытки

Діаметр (розмір)

Часто маркується як діаметр плюс висота зубців. Наприклад – ⌀185+20, де 20 мм – це висота зубців.

Також є зворотній зв’язок між діаметром та максимальним число обертів. Чим більший диск, тим повільніше він повинет обертатися. Адже відцентрова сила росте в геометричній прогрессії. Тому:

⌀≤80 – до 26 000 об/хв

⌀≤100 – до 19 100 об/хв

⌀≤120 – до 15 900 об/хв

⌀≤250 – до 7600 об/хв

⌀≤300 – до 6300 об/хв

Товщина

Важлива не стільки товщина самого полотна, скільки ширина пропилу. Якщо купити тонкий диск для циркулярної пилки, то це економія матеріалу, менше навантаження на двигун, висока швидкість роботи.

Але падає механічна міцність і зустрівшись з сучком або цвяхом такий диск разлетиться на фрагменти. 

Оптимальною вважають ширину пропилу  2,2-2,8 мм

Кількість зубців

Чим менше зубців, тим вони крупніші – різати можна швидко, але зріз грубий, краї рвані. Деякі дискові полотна з крупними зубцями особливої форми підходять для повздовжніх розпилів. Пильними дисками з дрібними зубцями можна робити тільки поперечні розпили. 

Середні зубці – дають більш чистий розпил, якщо йдеться про твердосплавні диски, то таким диском можна розпилювати деревину навіть з цвяхами.

Дрібні зубці дають дуже рівний зріз підходять для чистової розпиловки.

Форма зубців

Форма зубців та заточка впливають на швидкість роботи та якість розпилу. Можна купити пильні диски х такими варіантами:

 • прямий зуб пласка заточка – найпростіший варіант, пиляє швидко, але зріз грубий;

 • почерговий нахил – універсальний варіант підходить для повздовжних та поперечних розпилів;

 • трапієвидна форма – дуже чистий зріз, підходить для ламінату (не дає розщепленнь).

Призначення

В основному пильні диски для циркулярної пилки призначені для робои по дереву. Але можна купити диск пильний по металу. Але пам’ятайте – це не обрезній круг для болгарки, і віе не підійде для різки арматури та труб. Диск пильний по металлу може впоратися з металочерепицею або не набагато товщим листовим металом. Або звісно ж з пластиком, алюмінієм та твердою паркетною дошкою та ламінатом.


Як вибрати пильний диск для циркулярної пилки

Найважливіше питання – це навіщо. Тобто, з якими завданнями має справлятися дискова пилка по дереву і яку якість розпилу має забезпечувати. Якщо резюмувати все вищевикладене, то вийде такий список базових рекомендацій:

 1. Важливим є внутрішній діаметр посадкового отвору.
 2. Монолітний чи твердосплавний. Стверджувати, що з варіантів краще не можна. Кожен варіант має свої плюси. Наприклад, якщо передбачається робота з м'якими породами дерева (сосна), то монолітний пильний диск по дереву виграє за рахунок низької ціни.
 3. Якісні пильні диски мають прорізи для охолодження та зменшення вібрацій. Якщо їх немає, варто подумати про вибір іншої моделі.
 4. Конфігурація зубів та заточування повинні чітко відповідати завданню. На жаль, не вийде купити пиляльний диск для всього.

Чому вигідно купити пиляльний диск по дереву в магазині Побудуй

По-перше, ми великий інтернет-магазин, а значить контролюємо якість товарів та репутацію виробників. Тож у нас можна купити лише якісний товар. Звичайно, ціна пильного диска від різних виробників може сильно відрізнятися, але на це є свої причини, які ми зможемо пояснити. Наші клієнти повинні знати, за що вони віддають свої гроші.

По-друге, у нас можна купити й інші інструменти, і техніку для будівництва та догляду за будинком:

 • болгарки, дрилі, шурупокрути;
 • садові шланги для поливу, а також зрошувачі та дощувачі;
 • газонокосарки, мотокоси, тримери.

Якщо з'явилися питання щодо вибору, доставки чи можливості купити дискові пилки для циркулярних та торцювальних пилок у вашому місті телефонуйте за номером (0800)50-54-52. Обов'язково допоможемо вирішити питання з покупкою, а також зручною для вас формою оплати та доставки.

Питання, що часто виникають про пиляльні диски:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Пиляльні диски?
 • Ціна на Пиляльні диски від 32 до 6 567 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Пиляльні диски?
 • Пиляльні диски BOSCH

  Пиляльні диски DeWALT

  Пиляльні диски Grad

  Пиляльні диски Granite

  Пиляльні диски Intertool