В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Садові декоративні огорожі різноманітні і багатофункціональні. Вони слугують декором та прикрашають клумби, обмежують, розділяють простір, захищають квіти від бур'янів і механічних пошкоджень. Кольорові гами, різноманітні форми та матеріали виготовлення дозволяють кожному садівникові підібрати декоративні паркани відповідно до свого смаку і вимогам.

Декоративні огорожі - основні різновиди

Декоративні садові паркани дуже різноманітні, але умовно їх можна розділити на три категорії:

  • Декоративні огорожі - пластикові, металеві, ковані, дерев'яні, плетені, варіанти на цьому не закінчуються. Можна знайти та вибрати все, що душа забажає.

  • Бордюрні стрічки - основна функція - це захист від бур'янів. Для правильної установки, стрічку закопують в спеціальну траншейку навколо ділянки на глибину 8-10 см. Якщо вибрати моделі висотою 15 см і більше, то вони будуть виконувати ще й декоративну функцію.

  • Палісади - також виконують захисні функції крім декорування.

Ви завжди зможете вдало поєднувати різні типи огорож, які добавлять частку додаткової витонченості і привабливості Вашої ділянки. А декоративна огорожа з яскравих та незвичайних квітів добре підійде для зони відпочинку або ігрового майданчика.

Садовий паркан для клумб - вибір правильного матеріалу

Декоративна огорожа для клумб - це швидкий і зручний спосіб декоративної зміни видимого простору. Тому матеріал в першу чергу залежить від Вашого замислу та ідеї.

  1. Пластикові декоративні огорожі для клумб - ідеальний варіант для створення органічного фону для будь-яких рослин, квітів, дерев, оформлення цікавих композицій. Такі декоративні огорожі для клумб мають дві основні переваги - доступна ціна та висока якість. Вони не вигоряють на сонці, не деформуються, не ламаються, не кришаться.

  2. Ковані декоративні огорожі або металеві довговічні і красиві. Вони володіють особливою чарівністю, яка допоможе прикрасити та додати родзинку будь-якій квітковій композиції. Про якість та надійність кованих виробів зайвих слів говорити не потрібно, так як це і так зрозуміло.

  3. Дерев'яні або плетені садові паркани допоможуть створити ефект «під старовину». Покласти поруч солом'яний капелюх, керамічний горщик, соняшник - і образ готовий. Не потрібно враховувати, що такі огорожі вимагають особливого догляду, так як піддаються впливу атмосферних опадів.

Оформлення саду, квіткових клумб і грядок - це відмінне тренування для дизайнерського таланту та зарядка для мозкової активності. Тому думайте, вибирайте, уявляйте, як буде виглядати і при цьому головне - отримуйте задоволення!

Купити декоративні паркани в інтернет-магазині

Зручно, легко та швидко. Просто введіть в пошукову систему запит «пластикові декоративні огорожі для клумб купити київ» або «садові огорожі купити», заходите на сторінки, вибираєте моделі, які сподобалися, і через кілька днів вони будуть у Вас в саду. А головне, що ця покупка допоможе не просто розмежити територію, але й максимально вдало розділити наявний у Вашому розпорядженні простір, що посприяє не лише візуальному розширенню кордону, а й прикрасить навколишню територію.