В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Прозорий шифер

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

При будівництві альтанок, навісів для машин і веранд крім традиційної, часто застосовується прозора покрівля. За допомогою прозорого шиферу не просто вдається створити унікальний, з дизайнерської точки зору, вигляд будови, але й забезпечити набагато більшу практичність, ніж в разі використання традиційних матеріалів. Сьогодні прозорий шифер б'є всі рекорди продажів. Чим привабливий цей матеріал для покупця?

Для прозорого шиферу характерні наступні переваги:

 1. Висока світлопроникність покрівельної конструкції. ПВХ покрівля здатна пропускати до 80% сонячного світла у внутрішній простір приміщень. Це забезпечує додаткову економію на використанні енергоресурсів (світла і опалення).

 2. Можливість купити прозорий шифер в будь-якому кольоровому виконанні. Виробники ПВХ шиферу випускають матеріал в широкій гамі кольорових відтінків (синій, зелений, коричневий, прозорий, матовий прозорий, червоний, тощо.).

 3. Стійкість матеріалу до несприятливих погодніх умов. Пластиковий шифер має високу УФ-стабільність, він з легкістю переносить навіть сильні дощові опади.

 4. Збереження зовнішнього вигляду, навіть через кілька років після монтажу. Матеріал не вигорає на сонці, кольоровий відтінок залишається незмінним, навіть через кілька років експлуатації.

 5. Легкість всієї конструкції. Завдяки тому, що гнучкий прозорий шифер має малу вагу, в порівнянні з традиційним, навантаження на несучі елементи даху виявляється мінімальна!

Популярні бренди прозорого шиферу в Україні, чию продукцію ви можете придбати в нашому інтернет-магазині

На нашому сайті є в повному обсязі види прозорого шиферу, які можна купити в Україні. Але зібрані кращі зразки як з економ, так і з преміум класу. Пропонуємо звернути увагу на:

 • європейський бренд Salux (ПВХ) Німеччина;

 • полікарбонатний шифер Roeber Німеччина;

 • полікарбонатний шифер Bauglas Туреччина;

 • рулонний ПВХ шифер Волнопласт (Україна)

Пластиковий шифер від компанії Salux зроблений з полівінілхлориду ПВХ. Він виготовлений за сучасної запатентованої технології, що отримала назву «двуосної орієнтації» - орїєнтації полімерих ланцюжків за двома осями (навхрест) для підвищення міцності. В результаті у матеріалу величезний запас міцності до механічних впливів, різких перепадів температури, і багаторічна стійкість до УФ випромінювання. Прозора покрівля значно відрізняється від класичних варіантів покрівельних матеріалів - бітумної черепиці і бітумного шиферу, металочерепиці та профнастилу. Тому рекомендуємо детально вивчити властивості матеріалів, перш ніж приймати рішення купити листи пвх або вибрати будь-який інший тип покрівлі.

Полікарбонатний шифер - також відносно новий в Україні матеріал, зарекомендував себе як міцний і надійний вид прозорої покрівлі. Зверніть увагу, що купити полікарбонатний шифер можна в різній довжині аркуша, від 2-х, до 6 метрів, що зручно для дахів різних конфігурацій.

Рулонний шифер Волнопласт - матеріал попереднього покоління. Це композит, в якому механічну міцність забезпечує скловолокно, а основу і прозорість – пластиковий наповнювач. Купити волнопласт можна доволі дешево, але зовнішній вигляд у нього не такий яскравий, як у ПВХ листів Salux або полікарбонату.

Пропонуємо прозору покрівлю з офіційною гарантією якості від виробника. Завдяки тому, що ми співпрацюємо виключно з офіційними європейськими виробниками, ви можете не турбуватися стосовно якості поставлених вам виробів. Сертифікати якості, гарантійний супровід і можливість обміну елементів, в разі виявлення дефекту - все це є додатковою страховкою для вас! Тому ми і рекомендуємо купити прозорий шифер від представлених торгових марок.

ПВХ шифер - ціна виправдана якістю

Переваги пластикового шиферу Salux, Roeber, Bauglas логічно виходять з його характеристик:

 1. Гнучкість - дає можливість закріпити шифер на закруглених поверхнях і інших складних конструкціях. Правда радіус вигину повинен бути не менше 2,5 метрів.

 2. Висока стійкість до перепадів температури - без зниження якості фізичних характеристик і зовнішнього вигляду витримує перепади температури від 60° С до мінус 60° С для ПВХ і від мінус 60° до 110° для полікарбонату.

 3. Стійкість до атмосферних опадів: граду, снігу, вітру. Прозора покрівля стійка до УФ випромінюванню і абсолютно не схильна до корозії. Згодом прозорий шифер Salux, купити який ви можете у нас на сайті, не мутніє, як дешеві аналоги даної продукції.

 4. Непогані теплоізоляційні властивості, а значить підходить для спорудження оранжерей і зимових садів.

 5. Звукоізоляція - зменшує шум, який виникає через град, краплі дощу.

 6. Монтаж прозорого шиферу досить легкий. Навантаження на несучі конструкції мінімальна.

 7. Екологічність матеріалу - навіть при дії вогню прозора покрівля не виділяє шкідливі речовини.

 8. Висока стійкість до займання полікарбонату і ПВХ - має властивості «самозатухання».

 9. Великий вибір кольорових відтінків. Прозора покрівля, крім безбарвної і максимально світлопроникної, може бути виконана в синьому, червоному, зеленому, темно-синьому та інших відтінках. Ціна прозорого шиферу при цьому майже не змінюється. Це дозволяє купити прозорий шифер саме того кольорового відтінку, який найкращим чином доповнить архітектуру вашого будинку!

 10. Низька ціна. Незважаючи на всі перераховані переваги і особливості матеріалу, його вартість в одній ціновій категорії (а в деяких випадках навіть дешевше), ніж ціна інших видів покрівельних матеріалів, що забезпечує додаткову економію при покупці.

Як правильно встановити прозорий шифер

Крім особливостей вибору матеріалу, важливо правильно змонтувати прозору покрівлю. На жаль, багато проблем покрівельних матеріалів пов'язані саме з цією особливістю - грубим порушенням технології монтажу/укладання покрівлі. Для тих, хто все-таки вирішив купити прозорий шифер, ми рекомендуємо враховувати наступні особливості цього виду покрівлі:

 1. По такому матеріалу не можна ходити - пластиковий шифер може тріснути під впливом ваги людини. При необхідності на покрівлю покладіть широку дошку або саморобний трап. До початку монтажних робіт також не можна наступати на листи матеріалу.

 2. Якщо обрешітка складається з металевих деталей, їх краще пофарбувати білою фарбою або замотати алюмінієвою фольгою, інакше темний метал нагрівається і ПВХ шифер може деформуватися в точках контакту.

 3. Укладайте прозорий шифер на обрешітку методом часткового перекриття - ширина перекриття листів має становити близько 20 см.

 4. Листи з полімерним покриттям укладайте перпендикулярно до рейок обрешітки.

 5. Кріплення робіть через дві-три хвилі.

 6. Отвори кріплення робіть за допомогою дрилі, при цьому отвори повинні бути на 3 мм більше, ніж діаметр гвинтової частини шурупа.

 7. Кріплення повинні бути не ближче 4 см до краю листа.

 8. Залишайте відстань від стіни в межах 3 мм.

 9. Використовуйте дискову пилу або дрібнозубчасту ножівку для розрізання ПВХ листів. Болгарка категорично не рекомендується.

 10. Для укладання ПВХ кровлі кут нахилу повинен бути не менше 8 градусів. Для складних форм радіус вигину повинен бути не менше 2,5 метрів.

 11. В процесі монтажу використовуйте тільки фірмове кріплення, призначене спеціально для прозорого шиферу. Купити все для кріплення ви також можете у нас!

 12. Точки кріплення ПВХ кровлі робіть саме в тому інтервалі, який рекомендується виробником. Це забезпечить надійну фіксацію матеріалу та економне використання кріплень.

Незважаючи на те, що монтаж прозорої покрівлі з ПВХ або полікарбонатного шиферу досить простий, краще доручити це професійним майстрам, які знають всі тонкощі роботи з матеріалом та його фізичні властивості. Також не рекомендується проводити монтаж при низьких температурах. Пластиковий шифер стає більш жорстким, втрачає еластичність і його набагато легше пошкодити в процесі монтажу.

Чому вигідно купити прозорий шифер в інтернет-магазині "Побудуй"

"Побудуй" - це:

 • вибір покрівельних матеріалів, що включає в себе кілька сотень різних товарних найменувань. У нас ви знайдете Salux, Roeber, Bauglas, Волнопласт в різному виконанні (листовий прозорий шифер, а також рулонний з армуванням). Матеріал пропонується в декількох варіаціях, тому рекомендуємо враховувати це при розрахунку необхідної кількості.

 • вигідна ціна на пластиковий шифер. Вирішивши купити прозорий шифер у нас з доставкою по Україні, ви отримаєте суттєву економію, завдяки кращим ціновим пропозиціям. Ми працюємо безпосередньо з постачальниками прозорого шиферу в Україну, що дозволяє гарантувати низьку ціну на матеріал для вас.

 • великий спектр супутніх товарів, які вам також можуть бути необхідні на поточному етапі будівельних або ремонтних робіт. Кріплення для ПВХ кровлі, фурнітура, а також інші комплектуючі з гарантією якості і доставкою по Україні!

Звертайтеся, ми з радістю порадимо вам оптимальну продукцію за найбільш прийнятними для вас цінами в Києві та інших регіонах України!
 1. Тип будівлі, на предмет якості, зменшує шум, створюваний градом, саме того відтінку кольору найкращим чином впишеться в архітектуру, його вартість в порівнянні (а в деяких випадках навіть дешевше), ніж діаметр гвинтової частини самореза, Кріплення повинні бути не ближче 4 см до краю аркуша. а також запобіжить перевитратам кріплень, завдяки кращим цінових пропозицій

Питання, що часто виникають про прозорий шифер:

 • ❓Як різати пластиковий шифер?
 • Не рекомендується різати тільки болгаркою – тому, що пластик плавиться і деформується. З простих інструментів це ножівка по металу. Можна ножицями для жесті. Якщо потрібно вирізати дуже точно і елементи складної форми, найкраще підходить електролобзик або універсальний ріжучий інструмент з лезом, яке ріже поступально-зворотними рухами.
 • ❓Як правильно кріпити пластиковий шифер?
 • Найважливіше – обрешітка. Ідеально підходить дерев'яна, вона легка і рівна. Металеві теж рівні, але метал сильно нагрівається від сонця і в точках контакту листа з металом можливий перегрів і деформація листа. В крайньому випадку потрібно пофарбувати обрешітку в білий колір або обернути фольгою, щоб не перегрівалася. Кріпити сам лист потрібно через попередньо просвердлені отвори. НЕ МОЖНА закручувати ШУРУП ПРЯМО ЧЕРЕЗ ЛИСТ. Також, важливо застосовувати спеціальне кріплення, яке підпирає лист і не дає саморізам або шурупам продавити вершину хвилі. Саморізи потрібні покрівельні з ущільнюючою шайбою.
 • ❓Як зробити вигнутий дашок з пластикового шиферу?
 • Прозорий шифер можна згинати. Рулонний шифер відразу продається згорнутим в досить компактну трубу близько 0,5 м в діаметрі. Якщо згин планується уздовж хвиль і профілів то можливий вигин з досить крутим радіусом – до 1,5 метрів. Листовий прозорий шифер менш піддатливий до згортання – тут не рекомендується робити заокруглення радіусом менше 2,5 метрів.
 • ❓Чи підходить пластиковий шифер для теплиць?
 • Підходить, але як зовнішнє дублююче покриття, поверхня у нього нерівна і закріпити його до каркасу так щоб не було щілин і отворів проблематично. Хоча кострукції теплиць бувають різні. Зверху шифер зсередини плівка або агроволокно щоб створити той самий тепличний кокон – чому б ні.