В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Крапельний полив – це єдиний спосіб, яким можна досягти стабільного приросту врожаю на 50-70% з мінімальними витратами праці. Ці показники приросту відносяться до найпоширеніших городніх культур, наприклад огірків та помідорів. У інших культур показники можуть відрізнятися , наприклад, болгарський перець +35%, а баштанні культури +140-200%. Також підвищується якість товару і покращується товарний вигляд плодів, отже підвищується їх ринкова вартість. Окрім того, стрічки крапельного поливу допомагають суттєво зменшити витрати води, подаючи лише необхідну кількість води безпосередньо до коренів рослин. Крапельний полив не створює кірку на поверхні ґрунту і краще за інші піддається автоматизації. Якщо Вас лякає висока ціна і складність системи поливу, то з реального досвіду наших покупців, купуючи стрічки крапельного поливу з усіма з’єднувачами, розподільними трубками і пластиковим баком, Ви зможете окупити систему крапельного поливу вже за перший сезон.

Які стрічки для крапельного поливу можна придбати в місті Київ

Обов’язково потрібно зважати на те, для яких культур ви будете використовувати стрічки крапельного поливу, від цього будуть залежати базові параметри крапельної стрічки, яку вам потрібно буде придбати:

  1. Вид крапельнику.
    • Стрічка-лабіринт – мінімальна ціна, але недоліком є нерівномірний полив. Різна кількість води на початку і в кінці магістралі, дуже чутлива до забруднень, та наявності в воді водоростей.
    • Щілинна стрічка – більш довершений тип, полив рівномірний на протязі усієї довжини стрічки, але існує необхідність в хорошій очистці води, якою проводиться полив. Ціна блоку для очистки може виявитися такою, що більш вигідним буде придбання крапельної стрічки для поливу наступного покоління.
    • Емітерна стрічка – полив рівномірний, не чутлива до дрібних домішок, можна подавати не лише воду, але і мінеральні добрива. Довговічність емітерної стрічки для поливу в рази вища за попередні покоління стрічок. Ціна компенсованої крапельної стрічки найвища, але тут зовсім немає залежності між довжиною магістралі і рівномірністю поливу.
  2. Діаметр – є лише два варіанти 16 мм і 22 мм. 90% крапельних стрічок для поливу, що є в продажу це 16 міліметрові. Довжина безперервної стрічки для діаметра 16 мм – до 300 м, для 22 мм – до 750 м.
  3. Товщина стінки системи - визначає надійність і довговічність. В Україні не багато земель з кам’янистими ґрунтами, набіги тварин з гострими копитами на ділянки садів та городів нетипові, тому рекомендуємо придбати стрічку для крапельного поливу товщиною 6 mil. Якщо потрібно буде часто переміщати чи перекладати систему крапельного поливу вибирайте 8 mil. Існують також системи з товщиною 10 і 15 mil, але в Україні їх майже немає у продажі.
  4. Крок емітеру (крапельнику) – мінімальний крок 10 см, максимальний 30-40 см. Крок визначається сортом і видом рослин, цибуля та морква ростуть близько одна від одної, перець чи помідори ростуть набагато ширше.

Як зекономити на ціні крапельного поливу

По-перше, комплексне замовлення. Якщо брати одразу увесь набір елементів, то Ви зекономите не лише на вартості доставки, але і отримаєте додаткову знижку на оптове замовлення.

По-друге, ми зможемо підібрати мінімально необхідний набір елементів для системи крапельного поливу. Ви придбаєте лише те, без чого не можна обійтися. Наприклад, без кінцевих заглушок для крапельних стрічок.

Якщо Вам потрібна консультація, є питання по формі оплати чи наявності товару, телефонуйте. Допоможемо підібрати необхідне, узгодимо зручний спосіб доставки та оплати.