В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Витратні матеріали для пайки

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
У цьому розділі можна вибрати і купити витратні матеріали та пристосування для пайки: припої, флюси, гелі, скотчи і т.д. Від їх якості залежить швидкість і надійність зробленої роботи. Розберемося в різновидах і особливості вибору матеріалів для пайки. Так само як від вибору правильної температури і форми жала паяльника.

Расходные материалы для пайки.jpg

Що таке припой, флюс і інше що потрібно для ремонту радіоелектроніки і проводки

Часи, коли для пайки використовувалося тільки олов'яно-свинцевий припій і каніфоль давно пройшли хоча в основі використовуються ті ж матеріали. Але завдяки новим рецептам і хімічним добавкам характеристики припоїв значно зросли. Сьогодні можна купити такі різновиди матеріалів для пайки:

 1. Припой, являє собою м'який легкоплавкий сплав. Продається у вигляді котушок з дротом з припою різної товщини. Є глобальне поділ на:

  • безсвинцеві припої нового покоління дають дуже високу міцність пайки, але через високу ціну найчастіше використовуються в промисловості;

  • свинцеві (класичні) припої, маркуються звичними маркуванням ПОС-18; ПОС-30 і т.д. вони легше плавляться і менш вимогливі до якості флюсів, імпортні припої мають своє маркування але в ній теж є позначення процентного вмісту олова і свинцю, наприклад припій 63/37 повинен плавиться при температурі близько 200 градусів.

  Продаються також припої відразу з каніфоллю (флюсом), як то кажуть два в одному. Зміст флюсу 1-2%. Але підходять вони лише для досить простих завдань. За універсальність завжди потрібно платити середнім якістю результату.

 2. Флюси – раніше це була стара добра каніфоль. Зараз вона теж входить до складу безлічі рецептів. По суті флюси потрібні для того щоб видалити оксидний і жировий шар з контактних поверхонь. Саме від флюсу залежить наскільки легко смачиваемой для припою стане деталь. Неякісна обробка флюсом – це кільцеві тріщини, пропуски і інші неприємності. Зараз купити флюси можна як в твердому вигляді, так і в і в рідкому (в шприцах) і у вигляді флюс-гелю. Флюс повинен:

  • легко плавиться;

  • змочувати жало паяльника і контактну поверхню деталі;

  • повільно витрачатися і не займати багато місця.

  За типом активності все флюси для пайки можна розділити на три класи:

  • нейтральні;

  • середньоактивні

  • активні.

  Також можна купити спеціальні пасти для пайки де в флюсі міститься припій. Такий матеріал для пайки використовується для заміни мікросхем і модулів пам'яті. Тут вся монтажна зона обробляється пастою і а потім одночасно нагрівається на паяльної станції або навіть промисловим феном.

 3. Паяльні жала – це змінні наконечники різної форми (голчасті, скальпельний, лопатки і т.д.) як для класичних, так і для імпульсних паяльників. Більшість змінних паяльних жал вже мають антипригарне покриття, що приємно.

Чому вигідно купити матеріали для пайки в магазині Побудуй

По-перше, ми великий інтернет магазин. У нас є матеріали для будівництва починаючи від утеплювача і закінчуючи гідроізоляцією. Але ті, хто займається ремонтом мобільного цифрової техніки або просто домашні майстри зможуть купити також:

 • паяльники імпульсні і класичні;

 • набори викруток та інструменту для надточних робіт;

 • штангенциркулі та інший вимірювальний інструмент.

По-друге, у нас відпрацьована система доставки. І за рахунок великих обсягів відправок нам часто вдається звести до мінімуму ціну доставки.

Якщо виникли питання щодо вибору того чи іншого виду припою, а також з приводу наявності та термінів доставки телефонуйте (0800) 50-54-52. Обов'язково підберемо зручний для вас варіант.

Питання, що часто виникають про витратні матеріали для пайки:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Витратні матеріали для пайки?
 • Ціна на Витратні матеріали для пайки від 48 до 1 391 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Витратні матеріали для пайки?
 • Витратні матеріали для пайки CYNEL

  Витратні матеріали для пайки Intertool

  Витратні матеріали для пайки MasterTool

  Витратні матеріали для пайки Topex

  Витратні матеріали для пайки Truper