В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Ломи та цвяходери

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Лом будівельний – це сталевий стрижень із загостреним кінцем, міцний і важкий, застосовується для ручного демонтажу будівельних конструкцій. Його використовують як важіль при вантажно-розвантажувальних роботах, а ломи з лапками під висмикування цвяхів для демонтажу дерев'яних риштувань і т.п. Важко знайти більш простий і універсальний ручний інструмент. Ефективність цього інструменту навіть увійшла в фольклор, є крилата фраза: проти лому немає прийому. Але щоб купити лом, що підходить під вашу задачу, коротко розберемо які вони бувають і від чого залежить ціна.

Лом будівельний.jpg

Ломи – різновиди та особливості

Не дивлячись на простоту, є кілька різновидів і «вагових категорій» будівельних ломів.

 1. Звичайний лом – один кінець загострений другий тупий. Довжина від 1 до 1,3 метрів. Зроблений з рифленого або круглого прута. Останнім часом зустрічається все рідше поступаючись місцем універсального лому.

  Головне достоїнство звичайного лома – низька ціна.

  Звичайний лом.jpg

 2. Лом-льодоруб – на робочому кінці є широка лопатка, схожа на лезо сокири, іноді можна зустріти лом з привареним сокирою на кінці. Крім видалення ожеледі добре підходить для риття траншей в замерзлій або кам'янистому ґрунті. З корінням теж справляється добре.

  Лом льодоруб.jpg

  Який варіант ломика купити залежить від того для чого він буде використовуватись. Лопатка, зроблена з сокири гостріша і твердіша, але такий наконечник легко зламати об тверду поверхню. Для комунальних служб краще підійдуть ломики-льодоруби з класичної лопаткою з низьковуглецевої сталі (верхній правий малюнок), а для зриву грунту при копанні траншей в щільних глинистих ґрунтах з корінням краще купити ломик з наконечником з сокири.

 3. Лом з лапкою для висмикування цвяхів. Як правило, тонше звичайного ломика, один кінець зігнутий і сплющений у вигляді лопатки з прорізом, другий кінець теж сплощений і злегка зігнутий їм зручно щось підчепити і відірвати.

  Лом з лапкою.jpg

  Головне завдання лома з лапкою – виривання кріпильних елементів, зривання дощок і т.д.

 4. Універсальні ломики – це великий важкий лом один кінець загострений під конус, другий сплющений як маленька лопатка льодоруба. Це найпоширеніший варіант лома, простота і низька ціна зробили цей варіант лідером продажів.
 5. Універсальні ломи.jpg

 6. Монтіровка – це варіант лома з сильно загнутим кінцем, часто під 90 градусів. Підходить для бортування покришок вантажівок і сільгосптехніки, а також підчеплювання і зривання дощок, зриву замків і відкриття аварійних дверей. Межа між ломом для зриву цвяхів і монтіровкою трохи розмита, особливо якщо на робочому кінці є проріз під капелюшок цвяха. Ломик-монтіровка зігнута трохи крупніше і робочий кінець має S подібний вигин. Це дуже зручний і універсальний інструмент, рекомендуємо купити ломик-монтіровку в кожну домашню майстерню.
 7. Монтіровки.jpg

 8. Безіскрові ломи – не повинні давати іскри при ударі об сталеву або чавунну деталь. Роблять їх зі звичайної сталі з покриттям наконечника з кольорових металів: берилієва бронза, алюміній, мідь і сплави на їх основі.
 9. Безіскрові ломи .jpg

Призначення і критерії вибору будівельних ломів

Короткий перелік завдань для будівельного лома:

 1. Дроблення цегляної і кам'яної кладки, руйнування стін.

 2. Демонтаж облицювання плиткою.

 3. Руйнування твердих покриттів, наприклад, бетонне вимощення, невеликі фрагменти асфальтових покриттів

 4. Руйнування стропильних систем і дерев'яних риштувань.

 5. Демонтаж замків і відкриття дверей.

 6. Відбиття крижаної кірки, пробивання замерзлої землі якщо потрібно щось відкопати взимку.

 7. Переміщення вантажів в даному випадку ломик використовується як важіль.

Врахуйте, що немає рішення на абсолютно всі випадки життя. Так, ломик-монтіровка з лопаткою для висмикування цвяхів дозволяє зробити дуже багато, але таким інструментом не можна завдати сильного удару, пробити крижану пробку або шматок асфальту.

Також має значення форма прута – шестигранний лом набагато складніше зігнути ніж круглий, а ціна майже не відрізняється.

Чи вигідно купити ломи будівельні в інтернеті

Це важкий інструмент з низькою ціною. Купити будівельний ломик можна в будь-якому господарському магазині. Здавалося б, замовляти його через інтернет не має ніякого сенсу, але це вірно лише частково.

По-перше, рідко потрібен тільки лом. Якщо замовити лопату, молот, сокиру або набір інструменту з гайковими ключами, то вийде вже дешевше навіть з урахуванням вартості доставки.

По-друге, ви заощадите час. Інтернет-магазин працює цілодобово, ви можете купити лом, що підходить під ваше завдання навіть з мобільного телефону.

Якщо з'явилися питання по наявності, формі оплати або способу доставки будівельного брухту або іншого інструменту телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.

Питання, що часто виникають про ломи та цвяходери:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Ломи та цвяходери?
 • Ціна на Ломи та цвяходери від 1 до 9 983 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Ломи та цвяходери?
 • Ломи та цвяходери DeWALT

  Ломи та цвяходери Fiskars

  Ломи та цвяходери INGCO

  Ломи та цвяходери Intertool

  Ломи та цвяходери Juco