В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Зварювальні маски

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Маска зварника – це в першу чергу захист зору і здоров'я зварювальника при роботі з усіма видами дугової зварки. Найважливіший елемент – це скло з світлофільтром, і в другу корпус, який захищає від бризок металу і спалахів дуги. На відміну від зварювального щитка маску не потрібно тримати, а значить вільні обидві руки, що важливо на етапі прихватки (первинного скріплення деталей). Для складних швів і роботи в незручних положеннях купити зварювальну маску просто необхідно.

Маски для зварника.jpg

Як вибрати зварювальну маску

Хороша зварювальний маска захищає:

 • очі від ультрафіолету, жару і від бризок шлаку і розплавленого металу;

 • шкіру обличчя і шиї від ультрафіолету та інфрачервоного спектру (жар) і бризок;

 • дихальні шляхи від їдкого диму від горіння флюсу та металу – є зварювальні маски зі шлангом для примусової подачі повітря для дихання.

Знаючи це перш ніж вибрати і купити зварювальну маску потрібно звернути увагу на форму і ступінь її анатомічності. Наскільки щільно вона охоплює голову, закриваєте щілину між коміром спецівки і шиєю. Чи не заважає при цьому зварювальна маска працювати, чи не впирається в груди при нахилі голови.

Також важлива ступінь регулювання наголівника:

 • по колу наскільки щільно і без дискомфорту сидить на голові;

 • по куту нахилу і глибині посадки (відстань між світлофільтром маски зварювальника і обличчям);

 • наскільки легко і зручно регулюється зусилля підйому і опускання забрала, зручно, коли опустити забрало маски для зварювання можна кивком голови, але сама вона при цьому не падає.

Також потрібно визначиться з типом світлофільтру:

 1. Класичний пасивний світлофільтр з дуже високою ступінь затінення. Купити зварювальну маску з пасивним світлофільтром дешевше. Вона надійніше, ймовірність що в один прекрасний момент затвор затемнення не спрацює нульова. Але є і суттєві недоліки:

  • зону зварювання і шов видно тільки під час горіння дуги

  • первинну прихватку деталей і запалювання дуги часто доводиться робити при піднятою масці, і швидко її опускати, а це високий шанс «зловити зайчика».

 2. Активний світлофільтр маска "хамелеон". Скло реагує і затінюється від різких спалахів світла з дуже високою швидкістю (соті частки секунди). І при загасанні дуги повертається до попереднього рівня. Комфорт роботи і захист зору тут набагато краще. Але і ціна вища. На багатьох зварювальних масках хамелеонах можна регулювати чутливість і затримку. Це обладнання нового покоління та скоро витіснить щитки і маски з пасивним світлофільтром.

Також важливий розмір скла зі світлофільтром багато масок зварника наближаються за розмірами до панорамному огляду. Але не варто цим зловживати особливо якщо стоїть скло з активним світлофільтром. Активна матриця великої площі з високою ймовірністю почне давати збої і затінення буде спрацьовувати не по всій площі. Особливе якщо купити зовсім дешеву маску для зварювання.

Скло зі світлофільтром захищаються окремим склом для захисту від бризок окалини і гарячого металу. Захисне скло можна замінити окремо, воно коштує дешевше ніж світлофільтр. Це силікатне (звичайне) скло або полікарбонат. І те й інше потрібно чистити і доглядати. Інакше силікатне скло покривається безліччю точок від прилиплих бризок, а полікарбонат жовтіє і мутніє. При чищенні врахуйте, що на відміну від силікатного скла полікарбонат відносно легко дряпається, хоча для зварювальних щитків беруть міцні і тверді різновиди.

Чому вигідно купити зварювальну маску в магазині Побудуй

По-перше, у нас можна купити і самі зварювальні апарати, і електроди до них, та інші інструменти для будівництва та обробки металу. Наприклад, у нас є:

 • інверторні зварювальні апарати, для ручного і напівавтоматичного зварювання;

 • електроди і дріт для зварювання напівавтоматом;

 • болгарки і шліфувальні машини для різання і обробки металів;

 • вимірювальний і розмічальний інструмент на зразок рулеток, куточків, маркерів і крейди.

Все це можна замовити комплексно. Все одно потрібні будуть витратні матеріали. А якщо відправка буде з одного складу, то можна отримати знижку на доставку.

По-друге, у нас тільки офіційний товар і відпрацьована система прийому і відправки замовлень. Якщо раптом ви помилилися з моделлю і потрібно буде купити іншу маску для зварювання. Ми приймемо повернення і надішлемо потрібну модель.

Якщо з'явилися питання щодо характеристик, термінів доставки і способу оплати зварювальних масок телефонуйте за номером (0800) 50-54-52. Обов'язково підберемо відповідний варіант.

Питання, що часто виникають про зварювальні маски:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Зварювальні маски?
 • Ціна на Зварювальні маски від 85 до 3 476 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Зварювальні маски?
 • Зварювальні маски FORTE

  Зварювальні маски Graphite

  Зварювальні маски Intertool

  Зварювальні маски MasterTool

  Зварювальні маски NOWA