В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Садова сітка необхідна в будь-якому присадибному господарстві, на дачі або в приватному будинку. Але як вибрати саме те, що потрібно, що буде гарно виглядати і прослужить довгі роки? Відповіді саме на ці питання ми розглянули в даній статті.

Сітка для саду із пластику

Пластикові сітки створили гідну конкуренцію металевим аналогам. Незаперечно вони мають такі переваги:
  • Легка вага, простота транспортування, легкий монтаж з можливістю використання будь-яких опор;
  • Не іржавіють, не гниють, стійкі до УФ випромінювання і атмосферних явищ;
  • Можливість багаторазового використання, легкість демонтажу;
  • Довговічність.

Сітка садова - огляд різновидів

Залежно від виконуваної функції, садова сітка відрізняється виробництвом, структурою, формою вічка, висотою і т.д. Але всі види можна класифікувати на такі групи:
  1. Садові сітки для декоративної огорожі або парканні сітки. Їх використовують для огорожі дачних ділянок, промислових і житлових територій, зелених зон та спортивних майданчиків. Вони відрізняються легкою вагою і високою міцністю. Виробляються садові сітки висотою до 4-х метрів. Також вони знайшли широке застосування в облаштуванні присадибних та дачних ділянок, оформленні клумб, захисту рослин від зайців, а газонних покриттів від кротів. Розміри клітинок від 1х1 см до 4,2х4,2 см, що дозволяє підібрати варіант під виконання потрібного завдання. Іншими словами - для витких рослин необхідна садова сітка з максимальним розміром клітинок. А ось для захисту від кротів потрібні садові сітки з невеликими клітинками.
  2. Для загородження тварин і птахів (або вольєрні сітки) - відрізняються від звичайних огорож розміром клітинок. Це пояснюється необхідністю захисту домашніх вихованців від щурів, мишей, ласок і т.д.
  3. Сітки садові для затінення - зручні і виконують багато різноманітних функцій. Унікальний спосіб виробництва - це спеціальне плетіння, яке запобігає розпусканню. З їх допомогою можна створити альтанку, накрити місце парковки автомобіля, захистити рослини від надмірного сонячного випромінювання, загородити ділянку від сторонніх очей. До того ж є можливість вибрати рівень затінення.
  4. Шпалерна садова сітка - це спеціальні сітки для підтримки витких рослин, квітів, в тому числі квітів на високій ніжці. Висока якість дозволяє використовувати її як мінімум кілька років. Легка вага поєднується з високою міцністю, що дозволяє витримувати навіть великі і важкі плоди.
  5. Сітка садова для захисту від птахів - має унікальну структуру і дуже легку вагу, що дозволяє не псувати плоди та не дає птахам «приземлитися» на дерево або кущ. Легко встановлюється, точніше, просто накидається на потрібне дерево або рослину. Не заважає запиленню рослин, не псує плоди. Використовується садова сітка не один рік.

Сітка садова від кротів

Кілька слів необхідно сказати про боротьбу з кротами і земляними щурами. Використання садових сіток - це один з видів для гуманної боротьби з непроханими жителями. Структура огорож має дрібну клітинку, яка буде протистояти їх проникненню на територію. Навіть якщо цим створінням вже вдалося оселитися у Вас, сітка садова перекриє можливість виходу на поверхню, що змусить непроханих вихованців піти з ділянки.

Сітка садова для газону

Ще один незвичайний, але ефективний метод застосування даної продукції - застосування сітки для саду при укладанні газонної трави. Це не тільки дозволить зміцнити основу, але і захистить газон від витоптування. Структура дозволяє ефективне використання навіть на найскладніших рельєфах! Також така решітка стане захистом від просідання грунту. Все це забезпечить приємний і охайний зовнішній вигляд газону.