В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Фільтр:
Ціна
Від
До
1
9084

Комплектуючі для крапельного поливу

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Комплектуючі для крапельного поливу - це різноманітні фітинги, фільтри, крани та з'єднувачі для шлангів, стрічок і труб крапельного поливу. Незалежно від того чи володієте Ви великим ділянкою і займаєтеся продажем овочів, чи у Вас невеличкий город, де ростуть смакота та користь для близьких, перед Вами постане питання організації поливу. Варіант бігати з відрами і тягати за собою довгий шланг, обливаючись при цьому водою і потім, вже відійшов в минуле. Зараз досить купити комплектуючі для краплинного поливу і насолоджуватися садівництвом і овочівництвом.

Що таке крапельний полив і навіщо потрібні комплектуючі

Крапельний полив це, якщо сказати коротко, сучасна система водопостачання рослин. В цього способу є багато переваг:

 1. Можливість поливати рослини навіть при слабкому напорі, що особливо актуально влітку під час активного поливу.
 2. Значна економія води, так як її полив проводиться безпосередньо до кореневої системи, економія води - відповідно економія фінансів
 3. Вода не потрапляє на листя, що виключає появу "опіків" в спекотну погоду.
 4. Разом з тим немає зайвої вологи у вигляді калюж, що особливо важливо при вирощуванні таких овочів як, наприклад, солодкий перець.
 5. Вода потрапляє тільки до потрібних рослинам, бур'яни знаходяться в міжряддях  і недоотримують вологу.

Очевидно, що така система поливу складається з комплектуючих для краплинного поливу, кожен з яких несе певну функцію:

 • старт - застосовується для підключення крапельної стрічки до основної магістралі;
 • фільтр - використовується для очищення води;
 • кут для з'єднання, трійник, ремонтне з'єднання - фітинги для з'єднання трубок і створення системи поливу;
 • кран - фітінг регулює надходження води;
 • насадка для краплинного поливу - або просто "крапельниця", пристрій розташоване біля рослини і дозволяє контрольовано доставляти воду до кореневої системи.
 • редуктор тиску - насадка контролює тиск в системі.

Які комплектуючі для крапельного поливу потрібні щоб правильно організувати водопостачання рослин

Начебто нічого складного, волога потрапляє до рослин, вода економиться, урожай зростає - все відмінно. Але існує багато нюансів, які слід враховувати, щоб система поливу була ефективною і служила кілька сезонів.

 1. Для початку необхідно забезпечити постійне джерело водопостачання - це може бути водопровід або резервуар з водою, який повинен знаходиться на висоті не менше 1,5 м над поверхнею землі.
 2. Фільтри - дуже необхідні комплектуючі для крапельного поливу. Вони затримують частинки, які згодом можуть приводити до засмічення системи. Навіть проточна водопровідна вода може містити велику кількість дрібних домішок, наприклад заліза (спостерігали іржу при заміні сантехніки?), Яке може значно скоротити термін експлуатації системи. Бувають сітчасті і дискові фільтри, основна різниця в тому що перший тип це фільтр тонкої очистки, а сітчастий грубої. Сітчастий можна не ставити якщо у вас відносно чиста вода з водопроводу.   Якщо ж якість води сумнівне - встановлюйте обидва фільтри, спочатку сітчастий потім дисковий.
 3. Крапельні трубки, шланги та стрічки - з'єднуються за допомогою спеціальних комплектуючих - фітингів, утворюють водоносну систему.
 4. Фітинги для шлангів та стрічок дозволять Вам організовувати полив використовуючи тільки корисний простір, не купуючи зайві сантиметри магістралей. Вони представлені куточками, трійниками для шлангів, адаптерами для крапельниць (з декількома виходами), стартерів (для правильного з'єднання магістральних судин і і безпосередньо стрічок для краплинного поливу).
 5. Хороший тиск в денний час і невеликий ввечері, знайоме? Редуктори тиску - це комплектуючі для крапельного поливу, які регулюють тиск. Різке посилення напору може розірвати стрічку для крапельного поливу. За допомогою редуктора тиск буде не надто сильним і постійним.
 6. Насадки для краплинного поливу - (крапельниці) невеликі пристрої які встановлюються безпосередньо в отвори водо магістралей, або на спеціальні спиці. Буває кілька різновидів:
 • компенсовані - стабільний напір незалежно від тиску;
 • регульовані - можливість регулювати натиск самостійно;
 • крапельниці утворюють дрібнодисперсний туман.
 • крапельниці-спиці - відрізняються тим, що розташовуються на землі за допомогою штиря-спиці.

Крапельниці краще вибирати індивідуально під потреби рослин, для яких передбачається полив. Найчастіше у них є знімні кришечки, що дозволить очищати крапельницю при забрудненнях.

Де і як краще купити комплектуючі для крапельного поливу?

Можливо з Вами траплялася така неприємність, коли купуючи деталі для будь-якої складної системи Ви забували в магазині якийсь елемент і доводилося повертатися? Щоб уникнути таких неприємностей рекомендуємо Вам придбати комплектуючі для крапельного поливу в інтернет-магазині "Побудуй". Також у нас є великий вибір садових оприскувачів та іншого обладнання для поливу. Співробітники допоможуть скласти список необхідних комплектуючих, а низькі ціни і можливість доставки в будь-яке місто України приємно здивують.

Питання, що часто виникають про комплектуючі для крапельного поливу:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Комплектуючі для крапельного поливу?
 • Ціна на Комплектуючі для крапельного поливу від 1 до 9 084 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Комплектуючі для крапельного поливу?
 • Комплектуючі для крапельного поливу Agrodrip

  Комплектуючі для крапельного поливу Aquapulse

  Комплектуючі для крапельного поливу Bradas

  Комплектуючі для крапельного поливу Claber

  Комплектуючі для крапельного поливу FLO