В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Металеві сітки

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Сітка металева — це універсальний матеріал для захисних огороджень, підсилення стін і навіть бетонної стяжки. Сучасні технології дозволяють зробити ціну мінімальною, а цинкування продовжить термін служби на десятиліття. Звичайно, залізо все одно іржавіє, на відміну від пластикових огорож, але, коли міцність важливіша за низьку ціну і невелику вагу, залишається варіант купити сітку металеву.

Сітка металева.jpg

Види металевої сітки в “Побудуй”

У нашому магазині ви можете купити такі різновиди металевих сіток:

 • рифлена — міцна, у вигляді решітки з товстого дроту зігнутою легкою хвилею (не плутати з легкою сіткою рабицею);
 • зварна, як важка кладочна під армопояс, так і легка універсальна для штукатурки і легких огорож;
 • просічно-витяжна — застосовують для штукатурки, кладки, утеплення ємностей і труб. Відрізняється міцністю і гнучкістю. Можна згорнути в трубку, зробити кут без спеціального інструменту.

Виды металлической сетки.jpg

Деякі види сітки металевої можна купити самовивозом в Києві, але в основному це позиції під доставку на об'єкт з оптового складу. Врахуйте, що товар це об'ємний і важкий, тому, щоб заощадити подумайте про комплексне замовлення. Наприклад, якщо відразу замовити і бетонні або сталеві стовпчики, то можна все привезти однією вантажівкою, тоді ціна доставки буде набагато менше.

Область застосування металевої сітки

Почнемо з канілірованої як найбільш універсального виду. Виготовляється з оцинкованого сталевого дроту. Зазвичай прути мають діаметр в діапазоні від 3 до 5 мм, зігнуті і переплетені так щоб виходили квадратні осередки. Розмір осередків від 35 на 35 мм, до 100 на 100 мм. Ціна металевої сітки залежить від товщини прутів, розміру осередків і товщини цинкового шару. Застосовується для:

 • огородження місць утримання худоби та птиці;
 • створення надійних парканів між ділянками;
 • огорожі спортивних майданчиків;
 • захист обладнання від розкрадання і злому (зовнішні блоки кондиціонерів);
 • захист пішохідних зон від падіння предметів, при реставрації і будівельних роботах на висоті;
 • споруди транспортних візків і нарощування висоти бортів для перевезення сіна і зеленої маси;
 • захист небезпечного обладнання від випадкового наближення — компресори, насосні станції та інше.

Зварна сітка металева умовно розділяється на два підвиди:

 1. Під бетонну стяжку в армопояс — форма виробництва листова з відносно товстого дроту (2-3 мм) і великим осередком 4-5 см. Застосовується для зміцнення фундаментів створення армуючого пояса при переході кладки в стельове перекриття. Її також можна купити як готову арматуру для створення плитного фундаменту.
 2. Сітка під бетону стяжку в армопояс.jpg

 3. Для стін під штукатурку — виготовляється в рулонах. Оцинкована, робиться з відносно тонкого дроту (1,5-1,8 мм). Потрібна для посилення штукатурного шару, який не буде розтріскуватися від перепадів температури. Найчастіше можна купити сітку металеву цього типу в рулонах по 10-30 метрів.
 4. Сітка для стін під штукатурку.jpg

Просічно-витяжна відрізняється специфічною ромбовидною формою осередків. Купити ПВС можна в рулонах різної довжини і ширини. Виготовляється з цілісного листа холоднокатаної сталі, оцинкованої або нержавіючої. Застосовується для армування штукатурних і декоративних шарів. Дуже гнучка. Легко ріжеться ножицями по металу, тому легко надати будь-яку форму і конфігурацію. Крім будівництва, ПВС застосовується для декору. Її легко фарбувати, робити стійки, полиці для вазонів та інші конструкції.

Просічно витяжна сітка.jpg

Чому вигідно купити сітку металеву в нашої будови

По-перше, ми інтернет-магазин, а значить ціна на будматеріали у нас нижча ніж в офлайн точках продажу. І навіть з урахуванням доставки можна купити сітку металеву дешевше ніж на найближчій металобазі. Тим більше не у всіх містечках є точки продажу металовиробів для будівництва.

По-друге, ми працюємо безпосередньо з заводами. І якщо потрібного вам виду сітки з металу немає на складі, то її можна виготовити за кілька днів.

Якщо з'явилися питання по характеристикам, наявності, ціною, можливості купити сітку металеву в вашому регіоні телефонуйте за номером (0800) 50-54-52. Обов'язково підберемо оптимальний варіант.


Питання, що часто виникають про металеві сітки:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Металеві сітки?
 • Ціна на Металеві сітки від 25 до 8 910 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Металеві сітки?
 • Металеві сітки HozDvor

  Металеві сітки PBD

  Металеві сітки Сітка Захід