В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Лівневка

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Не секрет, що Ваш будинок потребує захисту від негативного впливу вологи, так само як і будь-які декоративні конструкції, накриття та рослини. Для їх захисту розроблені спеціальні системи зливової каналізації. Вони не тільки є захистом й гарантом тривалого терміну служби ділянки, але також забезпечують його чистоту.

Ливневки – завдання і застосування

Це система пов'язаних між собою елементів (водовідвідні лотки, приймачі піску, водоприймальні решітки і т.п.), подібно до водостічних систем, але вони призначені для збору й відводу води з покрівлі. А зливова каналізація призначена для збору води з певної території (на ділянці землі) та відведення її до спеціальних дренажних колекторів або безпосередньо в зливовий водовідвід.

Зливова каналізація – принцип роботи

Зливова каналізація має доступний і нескладний принцип дій: вся волога, що знаходиться на даху будівлі (на покрівельному покритті під час дощу наприклад) зі спеціальних зон, що відповідають за висихання покрівлі, об'єднується в один великий загальний потік за допомогою дощоприймачів. Цей потік води спрямований до колектору зливової каналізації. Будь-яка "ливневка" має спеціально розрахований ухил, що забезпечує надійну, якісну, а головне природну роботу всієї конструкції, без необхідності застосування спеціальних водяних насосів.

З чого складаються лінійні системи?

  1. Цілий комплекс колодязів, водоприймачів, трубопроводів, колекторів, прокладених під грунтом.

  2. Приймачі піску, унікальні зливові решітки, які підбираються в індивідуальному порядку для кожного випадку.

Конструкція практично не вимагає особливого догляду. Потрібно періодично промивати лотки водою зі шлангів та «струшувати» у спеціально передбачені сміттєзбірники й приймачі піску.

Дощоприймач - необхідні розрахунки перед монтажем

Обов'язкові розрахунки:

  • рельєфу навколишньої місцевості;

  • ландшафтної ситуації, специфіки будівлі

  • геологічних особливостей місцевості разом з інформацією про кількість опадів у Вашому регіоні.

Ніхто не сперечатиметься, що економія повинна бути економною. Головними аргументами відмови від використання поверхневих водовідводів - це бажання заощадити, а думки про те, що дощова вода змиває заселений шар пилу та освіжає повітря. Але відсутність організованої системи відводу дощової води - це порушення цілісності фундаменту будівлі, що призводить до його руйнування, появи тріщин в стінах і т.д. Тому потрібно уважно прорахувати що економніше: встановити водовідведення, ремонтувати будинок або ж будувати все спочатку.

Ливневка - важливість застосування в сучасних спорудах

Дощоприймачі або ж просто – «ливневка», необхідні для упорядкованого збору води (талий сніг, дощ) та її організованого відведення в чітко призначене й передбачене місце (дренажний колодязь). При цьому зливова система збирає всю рідину з поверхонь, а дренажна - ліквідує вологу вже в самому грунті, тим самим запобігаючи її накопичення. Варто застерегти, що воду з лінійних водовідведень не потрібно направляти в уже існуючу дренажну систему, так як це реальна загроза підтоплення фундаментних блоків Вашої будівлі.