В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Перфоратори

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Перфоратори – головні помічники сучасного будівельника. Цей електроінструмент використовується в монтажних роботах, при кріпленні різних конструкцій до бетонних або цегляних основ, при видаленні непотрібних елементів (стінових перегородок, бетонних напливів та іншого). Висока ударна сила цього пристрою дозволяє всього за пару секунд створити монтажний отвір необхідного діаметра в міцній бетонній стіні. Звичайним дрилем цей процес відбувався б значно довше.

Якщо ви хочете купити перфоратор для побутових потреб або професійного використання, зокрема, будівництва, то ви потрапили саме туди. Серед представлених моделей на нашому сайті ви обов'язково знайдете той агрегат, який влаштує вас і за ціною, перфоратори ціни, і продуктивністю! 

На що варто звернути увагу при виборі перфоратора

При покупці ви повинні розуміти, який тип інструменту вам необхідний. Перфоратори бувають:
 1. Прямі (найбільш поширений варіант). У них електродвигун розташований горизонтально, такі моделі відносяться до числа полегшених. Вони ідеально підходять для замішування розчину, створення монтажних отворів, а також видалення невеликої кількості бетонних елементів. Вони мають відносно невелику вагу, завдяки чому зручні в роботі.
 2. Другий різновид – це L-образні моделі. У них привід розташований вертикально. такий електроінструмент більш габаритний і важкий, його краще використовувати під час масштабних робіт, оскільки він має більш високу силу удару.
При виборі зверніть увагу на потужність пристрою, а також патрон, що буде використовуватися. Найбільш поширеним типом (під який виготовляється переважна більшість бурів), вважається патрон SDS Plus. Однак багато моделей сучасних перфораторів мають можливість за необхідності швидко змінити патрони.

В цілому вся продукція, представлена ​​на будівельному ринку, сьогодні дуже схожа між собою. Відмінності лише в якості виконання, надійності перфораторів та можливості їх застосування не тільки в побуті, але і професійних цілях.

Чому вигідно купити перфоратори в інтернет-магазині “Побудуй”

Якщо ви все ще не визначили для себе конкретну модель, звертайтеся до нас, ми з радістю рекомендуємо вам варіант, в якому буде оптимальною ціна та якість!

Крім того, у нас ви отримаєте:

 • офіційну гарантію з можливістю ремонту та заміни пристрою;
 • оперативну доставку в будь-яку точку України, деякі моделі ми доставляємо за наш рахунок;
 • адекватну вартість без багаторазових роздрібних накруток.
Телефонуйте нам за телефоном або пишіть в онлайн-чат.

Питання, що часто виникають про перфоратори:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Перфоратори?
 • Ціна на Перфоратори від 990 до 67 998 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Перфоратори?
 • Перфоратори AEG

  Перфоратори Black Decker

  Перфоратори BOSCH

  Перфоратори Crown

  Перфоратори DeWALT