В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Скловата

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Скловата – це волокнистий мінеральний утеплювач. Складається з хаотично переплетених ниток, витягнутих з розплавленого кварцового піску. Теплоізолятором є нерухоме повітря, розташоване між волокнами. З цієїж ж сировини виготовляють скло. А з повторного сплаву суміші скляного бою зі свіжим кварцовим піском виходить скловата. З рідкої маси видувають нитки, принцип трохи схожий на виготовлення цукрової вати, але звичайно трохи складніше.

Переваги та відгуки про скловату

Головні переваги скловати:
 • вогнетривкість;
 • екологічна безпека;
 • в ній не живуть гризуни (їм там не подобається);
 • високі теплоізоляційні властивості при низькій ціні;
 • скловата добре стискається при транспортуванні і зберіганні.
Хаотично розташовані волокна скловати утримують повітря, воно і визначає прекрасні теплоізоляційні властивості.

Ви можете купити скловату в рулонах, плитах і матах. На упаковці або в характеристиках виробники вказують цифри, які описують товщину, призначення та теплопровідність матеріалу.

Скловата: що можна утеплити цим матеріалом

Отже, цей вид утеплювача використовують для:
 • для утеплення горищ і міжповерхових перекриттів;
 • для скатної покрівлі та житлових мансард;
 • теплоізоляції “мостів” холоду при обробці фасадів;
 • утеплення каркасних (пустотілих) стін.
Насправді існують різновиди скловати для утеплення будь-яких ділянок будівлі. Правда, ціна у них не найнижча і часто вигідніше використовувати інший вид теплоізоляції

Принципи монтажу скловати

Ще однією перевагою скловати є простота монтажу навіть у важкодоступних ділянках будівлі. Щоб розрізати підійде будь-який гострий ніж з довгим лезом. При монтажі обов'язково потрібно пам'ятати про індивідуальний захист – рукавички, окуляри, одяг з довгими рукавами і штанами.

При різанні рулону скловати, відрізайте фрагменти з припуском (на 1-2 см більше ніж відстань між кроквами або балками) - це дозволить щільно укласти утеплювач особливо на стиках.

Скловату укладають на рівну суху поверхню. Відразу на пароізоляційну плівку, якщо мова йде про укладання на підлогу або між лагами горищного перекриття. Із зовнішнього боку її потрібно захистити шаром гідроізоляції за допомогою гідроізоляційних плівок і мембран. А стики плівок з'єднують за допомогою спеціальних будівельних стрічок.

Ціна на скловату, в співвідношенні з іншими теплоізоляційними матеріалами

Скловата коштує дорожче утеплювачів з плит пінопласту. У порівнянні з екструдованим пінополістиролом скловата знаходиться майже на одному рівні за ціною. Але це матеріали з принципово різними властивостями і сферою застосування.

Ціна скловати нижче від інших видів мінеральних негорючих утеплювачів - основний конкурент базальтова (кам'яна) вата, яка дорожче скловати на 30-50% при таких самих характеристиках теплопровідності. Але кам'яна вата більш довговічна, щільна і витримує більш високі температури. Але не скрізь це має значення.

Купити скловату в Києві і Україні з доставкою - інтернет-магазин "Побудуй”

Купити скловату в Києві або в будь-якому іншому місті України не проблема. Але вигідно та зручно в інтернет-магазині «Побудуй». Наша спеціалізація - будівельні матеріали. Наші фахівці розрахують потрібну товщину шару утеплювача, необхідну кількість матеріалу, оптимальну ціну і ви купите тільки потрібне, не переплачуючи зайвого. Якщо виникнуть питання по монтажу та експлуатації, наш технічний відділ допоможе вирішити проблему будь-якого рівня.

Питання, що часто виникають про скловата:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Скловата?
 • Ціна на Скловата від 54 до 20 832 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Скловата?
 • Скловата ISOVER

  Скловата Knauf

  Скловата Неман