В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Багато хто помічав, що дарувати подарунки набагато приємніше, ніж їх отримувати. Але дарувати подарунки «в точку» – це талант. Якщо Ви часто чуєте фразу «так, ти вмієш вибирати подарунки», то цей талант у Вас не відібрати і Вам можна далі не читати статтю, а просто вибирати, слухаючи свій внутрішній голос. Якщо ж вибір подарунку для Вас може стати головним болем, а то і взагалі катастрофою, то ми допоможемо Вам систематизувати і навчитися вибирати найкращий варіант.

Подарунки і сувеніри – критерії вибору

Всі подарунки і сувеніри діляться на:

 • Гарні

 • Бажані

 • Корисні

 • «подарунки-передарунки»

 • Зовсім даремні подарунки

В одному подарунку можуть суміщатися декілька з перелічених. Сувенір може бути гарним, але зовсім непотрібним, який навіть передарувати соромно. Чи навпаки, бажаним і потрібним. В прикладах вказано дві крайні стороні, але важливо їх знати, щоб не потрапити «в халепу».

Вибираючи оригінальний подарунок чи сувенір важливо враховувати урочистість, до якої він призначений. Подарунки на день народження, на новий рік чи до восьмого березня можуть суттєво відрізнятися. Одній і тій самій людині на новий рік можна дарувати свічник, на восьме березня підставку для квітів, а на день народження колонки з фонтанчиком, що танцюють.

Що таке потрібний подарунок або сувенір

Це оригінальний подарунок, що згодиться людині і повсякденному житті, на відпочинку чи полегшить робочі будні.

 • Так, для людини, яка проводить багато часу з лептопом (ноутбуком), корисним подарунком буде столик для ноутбуку, оригінальні колонки чи унікальні бамбукові мишка та клавіатура, що відносяться до оригінальних гаджетів.

 • Мандрівника порадують скретч карта світу з розділу «оригінальні подарунки». А людину перед відпусткою чи просто фотографа-любителя можна порадувати палкою для селфі.

Головне в цьому пункті « не перегнути». Для жінки, яка займається домашнім господарством нова сковорідка – це потрібний подарунок, але навряд чи її це порадує. А ось при новосіллі, коли можна купити все і одразу, сковорідка і тому подібні побутові предмети дуже навіть порадують.

Некорисні презенти– це речі, які одразу після завершення свята потрапляють в запилені шухляди і чекають своєї черги для дня народження малознайомої людини, кому не соромно передарувати цю «дуже потрібну річ». Щоб Ваш подарунок не припадав пилом в кутку, при виборі подумайте – «що б я зробив з цією річчю?».

Інше питання – це характер і вподобання людини. Якщо на підвіконні стоїть зграйка звіряток, сердечок чи інші подібні сувеніри, то поповнення в колекції будуть на радість. Наприклад, вибрати колонки у вигляді черепашки чи подушки-серця, що світиться.

Подарунки та сувеніри – особливості вибору в залежності від людини

Отже найважливіший критерій вибору – це той, кому потрібно дарувати. Чоловік чи жінка? Підліток чи пенсіонер? Холерик, сангвінік чи меланхолік? Естет чи практик? Від цього багато в чому залежить, чи буде гарний подарунок чи сувенір бажаним чи практичний стане безкорисним. Радити щось не знаючи кому і на яку подію готується сюрприз – це безглуздо. Але приклади можуть потрапити «в десяточку» чи наштовхнути на оригінальну ідею.

 • Подарунок дівчині чи хлопцю з романтичною натурою – проектор зоряного неба чи океану, нічник у вигляді місяця з розділу оригінальних нічників і світильників.

 •  Жінка, закохана в домашні вазони, буде в захваті коли подарувати їй ковану підставку для квітів.

 • Талановитому підлітку сподобаються музичні рукавиці.

 • А креативна дівчина чи хлопець будуть із задоволенням прикрашати свої кросівки шнурками, що світяться, волосся локонами, що світяться, і фотографувати все за допомогою палки для селфі. 

 • Малюкам сподобаються нічники «тваринки» - і гарно і не страшно в кімнаті вночі.

 • А людина, що цінує затишок і душевне тепло буде в захваті від теплого м’якого пледу з рукавами чи подушки грілки.

 • Для практичної людей кращий подарунок практичний: ящик для інструментів, мангал або гриль, газова лампа чи насадки на кран для визначення температури води.

 • Для любителів книг та журналів створені спеціальні закладки з підсвічуванням, які одягаються на шию. Або ще варіант кована газетниця. І гарно, і оригінально, і буде куди журнали складати.

 • До прикольних подарунків відносяться магічні шари, шари-передбачення, магічні кухлі з водою що постійно ллється. 

 • Легше вибирати подарунок чи сувенір, якщо Ви знаєте обстановку в будинку на дачі чи смак людини. Хоча в будь якому домі буде гарно виглядати милий сувенір –кований підсвічник. А ковані меблі можна підібрати для будь-якого стилю – від модерну до кантрі чи від хай-теку до бароко.

 • Неочікувано-приємні подарунки чоловікам, любителям вина і старовини – міні-бари з серії прованс. Якщо у ювіляра на дачі все засіяно газонною травою, то шезлонг саме те, що потрібно. Навіть, якщо на присадибній ділянці потрібно працювати не покладаючи рук, то відпочити вдень під кроною дерева в щезлонзі, гамаці чи кріслі-качалці мріє кожен.

Купити подарунки і сувеніри і інтернет-магазині «Побудуй»

Зацікавив варіант подарунку чи сувеніру, а знайти його в «нетрях» інтернет-магазинів важко? Телефонуйте! Наші спеціалісти зорієнтують і допоможуть знайти потрібний подарунок.

Звичайно приклади - є приклади, оскільки, що для однієї людини абсолютно безкорисно, для іншого «межа мрій». Головне зрозуміти принцип вибору. Сподіваємося, що наша стаття допомогла Вам розібратися і зробити вибір. Якщо у Вас залишилися питання , телефонуйте в магазин «Побудуй». Наші спеціалісти допоможуть вибрати будь-який подарунок або сувенір – від ящику для інструментів до шнурків, що світяться.