В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Дитячі пледи

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Вибір і покупка дитячого пледу – задача не з простих. Він повинен бути, одночасно, красивим на вигляд, ніжним на дотик, якісним, теплим та легким. Саме всі ці якості батьки і бажають бачити в дитячому пледі, купуючи його для своїх малюків. Якщо ви відноситеся до вибору так само сумлінно, в нашому інтернет-магазині на Вас чекають кращі варіанти дитячих пледів найрізноманітніших кольорів і розмірів. Вибирайте найкращу модель для хлопчика чи для дівчинки, для власних малюків чи у подарунок, і замовляйте у нас з доставкою по всій Україні!

Варіанти дитячих пледів, купити які Ви можете у нас

Ми пропонуємо дитячі пледи, призначені для малюків різного віку. Для новонароджених, дітей молодшого віку та підлітків. Відповідно окраси, розміри та текстури відповідно до віку. 

Всі моделі дуже ніжні на дотик, завдяки чому, спати під ними малюк буде міцно і спокійно, не вередуючи ночами. Дитячі пледи добре регулюють температуру. Вони зберігають тепло, але, в той же час, не призводять до спітніння. Завдяки цьому малюк дійсно буде знаходитись в стадії повноцінного здорового сну і не буде турбуватися.

Яскравий принт, нанесений на тканину, здатний витримати декілька десятків циклів прання, зберігаючи при цьому яскравість і чіткість. До того ж, дитячі пледи не розтягуються, добре зберігають форму і не мнуться. Те що потрібно на допомогу турботливим, батькам!

Купити дитячий плед в інтернет-магазині «Побудуй»

На сайті «Побудуй» Ви без будь-яких труднощів зможете підібрати і придбати дитячий плед. Замовляйте покривала для своїх малюків, чи у подарунок – це гарний спосіб проявити турботу.

Для оформлення замовлення скористайтеся кошиком на нашому сайті чи телефонуйте по представленим телефонам!

Питання, що часто виникають про дитячі пледи:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Дитячі пледи?
  • Ціна на Дитячі пледи від 249 до 788 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Дитячі пледи?
  • Дитячі пледи Arya

    Дитячі пледи Прованс

    Дитячі пледи Руно