В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Устаткування - великий підрозділ різноманітних електротехнічних пристроїв, які мають доволі  різне призначення. У каталозі нашого магазину представлені розетки, вимикачі, мережеві фільтри, подовжувачі, рамки для розеток тощо.

Основні різновиди продукції

Практично все електромонтажне обладнання переслідує одну-єдину задачу - спрощення життя й побуту людини, захист електричних пристроїв від передчасного зносу і продовження їх експлуатаційного ресурсу.

  1. Мережеві фільтри і подовжувачі - недорогі й зручні у використанні пристрої, які дозволяють захищати різноманітні електронні прилади від короткого замикання, перевантажень і перешкод. Подібні пристрої дозволяють гарантувати безпеку і стабільність в будинку, попутно вирішуючи питання незручної проводки, звільняючи від прив'язки до стаціонарної розетки.

  2. У каталозі нашого ресурсу представлений широкий вибір розеток і вимикачів. У наявних лінійках товарів ви знайдете різноманітні стильні рішення, що включають в себе відкриті розетки і з кришкою в тому числі, варіанти із заземленням і без нього, моделі зі шторками, комп'ютерні та телефонні модифікації. Асортимент вимикачів включає в себе одно- і двоклавішні варіанти, як з підсвічуванням, так і без нього.

  3. У нас завжди в наявності можна знайти рамки для розеток. Представлені різноманітні моделі від різних виробників. Тут ви зможете знайти моделі під будь-яку кількість клавіш (від 1 до 6), різноманітні серії і кольори.

Купити електромонтажне обладнання

Асортимент інтернет-магазину «Побудуй» включає в себе величезну кількість товарів, які можна віднести до електромонтажного обладнання. Всі представлені продукти сертифіковані і відповідають найвищим вимогам ГОСТів. Замовивши електромонтажне обладнання у нас, ви отримаєте гарантовано якісний продукт, який буде довго вам служити.