В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Гойдалки садові

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

«В юном месяце апреле в старом парке тает снег
И крылатые качели начинают свой разбег.
Позабыто все на свете, сердце замерло в груди
Только небо, только ветер, только радость впереди…»

Цитата з улюбленої усіма дитячої пісеньки дуже вдало описує перші відчуття, що виникають не лише у дітей, але і у дорослих, при вигляді дорослих. Важко уявити весняний чи осінній відпочинок в саду, чи на дачній ділянці без милої садової гойдалки. Саме тому вони так популярні і затребувані серед власників приватних будинків.

Гойдалки садові – особливості і різновиди

На сучасному ринку садових меблів існує величезне різноманіття конструкцій, видів і моделей гойдалок. І для того, щоб вибрати саме те, що потрібно, зверніть увагу на систематизацію відповідно до можливих характеристик:

 • матеріал сидіння – ковані, дерев’яні, полотняні;

 • матеріал каркасу – каркас дерев’яний, каркас металевий або пластиковий;

 • місткість – одномісні, двомісні, тримісні, чотирьохмісні;

 • конструкція – підвісні, каркасні;

 • сидіння – стілець, сидіння-лавочка, диван, гамак, трансформер.

Зорієнтувавшись, що саме Ви шукаєте, буде легше вибрати серед великої кількості пропозицій.

Садові гойдалки – критерії вибору

Щоб купити гойдалки для дачі, які відповідають саме Вашим запитам, необхідно враховувати такі моменти як:

 1. Кількість людей – грає роль, як на необхідну місткість, так і на максимально допустимі навантаження. Не можна щоб на крихку модель одночасно сіло декілька чоловіків.

 2. Тип каркасу – якщо гойдалка садова буде стояти на асфальті чи плитці, то не вибирайте модель на ніжках, так як вони можуть нерівномірно провалюватись в ґрунт. Краще обрати варіант, де ніжки з’єднані перекладиною, або мають аркоподібну форму.

 3. Наявність тенту легко оцінити в жаркі літні дні. Сучасні диван-гойдалки в обов’язковому порядку оснащені тентами. Але якщо дерев’яні гойдалки або будь-які інші будуть стояти під густою кроною дерева або під навісом садового павільйону, то його наявність не обов’язкова.

 4. Стаціонарні чи переносні гойдалки садові? – важливе питання при виборі. Якщо садові гойдалки будуть переносними, то необхідно вибирати моделі максимально легкі. Дерев’яні, ковані варіанти зазвичай мають більшу вагу. Також враховуйте товщину металевого каркасу – чим товстіші, тим тяжчі. 

 5. Москітна сітка – важливий аксесуар гойдалки для саду. Можуть продаватися як окремо, так і входити в основну комплектацію. 

 6. Виробник – на нашому ринку представлені недорогі китайські варіанти, ціняться за якість італійські, а в співвідношенні ціна-якість виграють українські виробники. І дійсно все більш популярні вітчизняні виробники, оскільки за якістю вони не поступаються світовим, а ціна більш доступна.

Ми описали лише найважливіші питання, які часто виникають серед покупців. На таких деталях як колір, тип тканини обшивки, ковані прикраси увагу не зосереджуємо, щоб не забирати вільний час, оскільки це смак кожного. Всі перераховані варіанти залежать від смаку, дизайну і типу присадибної ділянки. А якщо ви шукаєте більш недорогі аналоги садовим гойдалкам, то Вас зацікавлять шезлонги чи гамаки.

Гойдалки садові – як елемент інтер’єру і місце відпочинку

 • часто думки в сім’ї розділяються, одні кажуть «потрібні!» інші питають «навіщо?». Відповідь проста – для приємного проводження часу. І для кожної людини воно може бути різним:

 • посидіти з книгою;

 • випити з друзями пива після денної роботи в саду;

 • спостерігати за зоряним небом;

 • солодко виспатись під час дощу.

І цей список можна продовжувати і продовжувати. Саме тому купити садову гойдалку це подарувати собі і близьким незабутні приємні хвилини відпочинку.

Питання, що часто виникають про гойдалки садові:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Гойдалки садові?
 • Ціна на Гойдалки садові від 1 472 до 23 200 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Гойдалки садові?
 • Гойдалки садові KIDIGO

  Гойдалки садові Mario

  Гойдалки садові Ranger

  Гойдалки садові Time Eco