В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Теплоізоляційна штукатурка

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
При спробі зберегти теплові ресурси сучасні виробники матеріалів знаходяться в постійному пошуку нових видів енергозберігаючих матеріалів і утеплювачів. Згідно зі статистикою, близько 80% всіх теплових втрат припадає на стіни, дверні та віконні прорізи. При цьому 20% втрат тепла відбувається через покрівлю.

На сьогоднішній день існує можливість застосування найрізноманітніших способів житлового утеплення, де найбільш актуальним рішенням проблеми є використання теплоізоляційної штукатурки.

Особливості використання теплоізоляційної штукатурки

Після того як ви купили теплу штукатурку необхідно виконати підготовку стін для її нанесення. Підготовка здійснюється за аналогією з тією, яка необхідна для застосування стандартної цементної штукатурки, необхідно видалити фарбу, пил, залишки інших розчинів. Для поверхонь з високою поглинаючою здатністю можна використовувати глибокопроникаючу ґрунтовку. Для ненадійних поверхонь підійде штукатурна сітка. Крім того, на стіни необхідно збризнути розчином цементної суміші, що дозволить утворити невеликі шорсткості. Вони підвищать властивості зчеплення з розчином, який наноситься.

Приготування розчину відбувається так, як написано в інструкції на упаковці. У момент нанесення і протягом наступної доби, температура повітря повинна бути вище позначки в 5 градусів. Не варто наносити розчин на поверхні, які були нагріті сонцем. Крім того, протягом наступних 24 годин після нанесення необхідно оберігати поверхні від прямого контакту з сонячними променями та водою.

Купити теплоізоляційну штукатурку, її ціна

Вигідно купити теплоізоляційну штукатурку та визначитись з ціною можна в інтернет-магазині «Побудуй». У каталозі нашого магазину представлений широкий асортимент продукції від провідних брендів. Кожен відвідувач зможе в найкоротші терміни підібрати потрібні товари для виконання будь-яких будівельних робіт.

Питання, що часто виникають про теплоізоляційна штукатурка:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Теплоізоляційна штукатурка?
  • Ціна на Теплоізоляційна штукатурка від 225 до 435 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Теплоізоляційна штукатурка?
  • Теплоізоляційна штукатурка Тепловер