В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Малярський інструмент - це не тільки кисті чи валик. Фактурну фарбу наносять і шпателем і кельмою. Тому ми об'єднали інструменти для оздоблювальних робіт з малярськими, тим більше, що ці роботи проходять практично одночасно і логічно купити малярський інструмент разом зі стартовою та фінішною шпаклівкою та фарбою.

Малярний інструмент.jpg

Огляд малярного та оздоблювального інструменту для внутрішніх і зовнішніх робіт

Розглянемо пошарово всі роботи і інструменти, які можуть знадобиться, починаючи від стану гола стіна, закінчуючи: заносимо меблі і живемо.

Інструменти для штукатурки і фінішного затирання:

 1. Кельма - найпоширеніший і майже єдиний донедавна інструмент, мулярів та штукатурів. До появи великої кількості спеціалізованого інструменту, кельмою робили більшість маніпуляцій зі штукатурною сумішшю.
 2. Кельма.jpg

  Зараз кельмою перемішують розчин в відрах і на лотках (соколів) накидають порції штукатурної суміші на стіну і проводять первинне розрівнювання.

 3. Сокіл - лоток або коритце для порцій розчину, які можна утримати в руці, див. фото нижче. Прямокутним соколом також можна розрівняти штукатурку після нанесення.
 4. Сокіл лоток.jpg

 5. Шпатель універсальний інструмент для оздоблювальних робіт, деякі різновиди застосовуються для вирівнювання штукатурного шару, інші для фінального шпаклювання.
 6. Шпатель 1.jpg

 7. ПравИло - з наголосом на И, з його допомогою розгладжують і вирівнюють штукатурку по маяках, перевіряють правильність встановлення самих маяків.
 8. ПравИло.jpg

 9. Напівтерток і терка - плоска дошка з ручкою, основне призначення затирання поверхні, після того як штукатурна суміш схопиться. Маленька тертка різновид напівтертка до 40-50 см шириною, напівтерок 70-80 см.
 10. Напівтерок и терка.jpg

 11. Отрезовка - різновид кельми маленька і загострена, ще іноді називають “котячий язик”. Потрібна для зачистки швів видалення напливів штукатурної суміші і розгладження суміші в важкодоступних місцях.
 12. Отрезовка.jpg

 13. Штукатурний совок або ківш. Потрібен для накидання великих порцій розчину при значній товщині штукатурки.
 14. Штукатурный совок.jpg

Інструменти для клеєння шпалер

 1. Валик для нанесення клею, із ворсом середньої довжини, часто продається відразу в комплекті з лотком для клею.
 2. Валик для нанесения клея.jpg

 3. Лоток для клею - призначення очевидне, точно такий або навіть той самий лоток можна використовувати і як малярський інструмент.
 4. Ніж для обрізки шпалер - він таки і називається шпалерний ніж, хоча насправді універсальний. Підходить для монтажу покрівлі, гідроізоляції, ремонту меблів і т.д. Тому будівельні ножі продаються в іншому розділі.
 5. Валик для притискання і прокатування шпалер, з ним можна приклеїти шпалери рівно і щільно, вигнати всі бульбашки і розгладити до ідеального стану. Ціна копійчана, а без нього добре проклеїти шпалери не вийде.
 6. Прижимний валик.jpg

Інструменти для малярних робіт

 1. Кисті і щітки. Відрізняються шириною, густотою і довжиною ворсу. До сих пір це найпоширеніші малярні інструменти. Ціна малярської кисті залежить від розміру і якості, але все одно коштують вони копійки тому щоб не возиться з миттям і очищенням на кожну ділянку можна купити новий комплект.
 2. Валки - схожі на ті якими наносять шпалерний клей, тільки тут ширше вибір фактури, жорсткості, довжини ворсу для створення різних малюнків і фактур на поверхні. Можна купити малярні валики на довгій ручці для стель і високих стін, і маленькі для рівних і вузьких поверхонь.
 3. Лоток для фарби - тут також повний збіг з лотком для клею. Часто використовується той самий лоток. Хоча ціна невелика, якщо потрібно працювати в різних кімнатах, можна купити малярський інструмент в декількох наборах.

Чи вигідно купити малярський інструмент в інтернет-магазинах

Якщо потрібно пару пензликів і валик вигідніше купити це в найближчому господарському магазині. А якщо у вас комплексний ремонт, вигідніше замовити все матеріали відразу з доставкою. А в інтернет-магазинах ціни нижчі, і навіть з урахуванням доставки виходить дешевше ніж в офлайн-точках продажу.

Якщо потрібна консультація по вибору інструменту для оздоблювальних робіт, телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.