В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Цементно-стружкові плити (ЦСП)

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Цементно-стружкові плити - новітній тип будівельного матеріалу на ринку. Їх застосування можливе при спорудженні внутрішніх стін, перегородок, при обшивці фасаду, навіть для влаштування перекриття підлог, огороджувальних споруд. Популярність ЦСП в Україні стрімко зростає, а в інтернет-магазині "Побудуй" купити плити ви можете за найбільш доступною для вас ціною!

Замовляйте в будь-якій необхідній вам кількості з доставкою по всій території України.

Цементно-стружкові плити - особливості та переваги матеріалу

Основним компонентом ЦСП є деревна стружка (вміст близько 63%) і цемент (25%). Також в основу входить вода і гідратаційні домішки. В результаті матеріал має високу міцність і твердість, а також 100% екологічно безпечний (при створенні плит не використовується фенол та інші токсичні речовини, стружка склеюється за допомогою цементного сполучення).

Підвищений вміст пиломатеріалів забезпечує відмінну теплоізоляцію. Коефіцієнт теплозбереження значно більший ніж у бетонної або цегляної стіни, аналогічної по товщині. У той же час, не дивлячись на наявність в структурі плит натуральної деревини, можливість виникнення комах повністю виключена!

До зазначених властивостей матеріалу слід віднести його вологостійкість і вогнестійкість. Цементно-стружкові плити належать до класу важкогорючих конструкцій. Це істотно розширює сферу застосування плит в будівельній сфері.

Купити ЦСП в інтернет-магазині "Побудуй"

Якщо ви хочете придбати даний матеріал, замовляйте його прямо на нашому сайті або телефонуйте за поданими телефонами, щоб зробити покупку. Ми з радістю надамо вам пораду під час вибору, допоможемо правильно розрахувати необхідну кількість матеріалу для покупки.

Питання, що часто виникають про цементно-стружкові плити (цсп):

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Цементно-стружкові плити (ЦСП)?
  • Ціна на Цементно-стружкові плити (ЦСП) від 927 до 6 247 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Цементно-стружкові плити (ЦСП)?
  • Цементно-стружкові плити (ЦСП) ArmoPlit

    Цементно-стружкові плити (ЦСП) BZS