В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Комбіновані ключі

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Комбінований гайковий ключ – це ручний інструмент, що складається з гайкових ключів різного типу, розміщених на одній основі. Яскравим прикладом комбінованого ключа є «сімейний» ключ, добре відомий людям, пов'язаним з велосипедами.

Комбінований гайковий ключ.jpg

Які існують види комбінованих гайкових ключів

Особливістю комбінованих ключів є те, що на різних краях основи встановлюються головки різного типу, обо однакові за розміром та різні за системою, або близькі за розміром та однакові за системою (інколи бувають різні за системою вимірювання - метрична чи дюймова). У переважній масі комбіновані ключі є двопозиційними. Винятком можуть бути спеціалізовані ключі, на кшталт велосипедного «сімейного» ключа.

Рожково-накидний комбінований ключ

З одного боку розташована ріжкова робоча частина, з іншого накидна. Найпоширеніший вид комбінованих ключів. Накидна частина може бути з тріскачкою та/або шарніром.

Рожково-накидний комбінований ключ.jpg

Рожково-торцевий комбінований ключ

Як і в попередньому варіанті, на одній стороні розташований ріжковий ключ. На другому боці важеля – торцевий.

Рожково-торцевий комбінований ключ.jpg

>

Поеднання торцевого и накидного ключів не існує, а якщо і зустрічається, то дуже рідко, завдяки подібності технологій роботи даних типів головок.

Які поради необхідно враховувати, перш ніж купити комбінований ключ?

 1. Комбіновані ключі зручно купувати у наборах. Це не обов'язково, але полегшить пошук ключа потрібного розміру в будь-якому кейсі для інструментів. Набори комбінованих ключів можна купити в упаковці, що призначена для розташування інструменту відповідно до розміру.
 2. Основною системою виміру є метрична система. Купувати ключі з дюймовими розмірами варто, якщо передбачається робота з кріпленням дюймового розміру.
 3. Накидні та торцеві ключі досить близькі за технологією роботи з кріпленням. Проте, є ситуації, у яких вони не взаємозамінні. Вихід – мати у наборі комбіновані ключі обох типів. Якщо накидні ключі поєднані з ріжковими головками, то торцеві ключі купуються з різними розмірами.

 Комбіновані ключі набір.jpg

Купити комбіновані гайкові ключі можна в інтернет-магазині Побудуй.

Замовляйте комбіновані ключі будь-яких виробників в інтернет-магазині Побудуй. Інтернет-магазин Побудуй – це великий вибір, доступні ціни та кваліфікована консультація. Ми порадимо, які комбіновані ключі підходять для виконання необхідних робіт. Телефонуйте, пишіть у on-line чаті. Завжди раді відповісти на будь-які запитання.


Питання, що часто виникають про комбіновані ключі:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Комбіновані ключі?
 • Ціна на Комбіновані ключі від 12 до 20 510 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Комбіновані ключі?
 • Комбіновані ключі DeWALT

  Комбіновані ключі Grad

  Комбіновані ключі Haisser

  Комбіновані ключі INGCO

  Комбіновані ключі Intertool