В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Підкладка під стілець

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Підкладка під стілець – аксесуар, якому не завжди приділяють достатню увагу. Якщо в офісі або в домі переставити меблі, то на підлозі одразу буде видно, де було робоче місце і «катався» стілець. Це смуги, борозни, подряпини і навіть дірки, якщо мова йде про лінолеум або ковролін. Часто тільки тоді ми розуміємо цінність захисного килимка, коли з’являються описані вище наслідки. Відома народна мудрість говорить: «скупий платить двічі». Тому купити підкладку під стілець набагато дешевше ніж замінити підлогу. Ціна захисного крісло килимка під крісло неспівставна з заміною ламінату.

Що таке килимок під крісло і «з чим його їдять»?

Килимок під крісло – це лист міцного твердого пластику, який захищає покриття підлоги від механічних пошкоджень ніжками або коліщатками офісних столів чи стільців для дому. Такі підкладки часто закуповують оптом в великі офісні центри, державні установи і корпорації. Покупки можуть доходити до декількох сотень підкладок під офісні стільці. Ціна за таких умов виходить нижчою, а підлогові покриття та стільці зношуються набагато менше. Що вигідно як для продавця так і для покупців.

Але рахувати вигоду і економію навчилися і прості люди. Адже сьогодні майже в кожній квартирі є комп’ютерний стіл, а це означає що підкладка під офісний стілець Вам знадобиться. Також цінність захисного килимка оцінили ті, у кого є маленькі, але дуже творчі діти. Адже підкладка захищає підлогу не лише від ніжок стільця але й від крапель фарби, шматочків пластиліну та інших веселих речей, які обов’язково опиняться на підлозі у маленького художника. 

Тому купити підкладку під стілець у нас можуть і батьки, і фрілансери і просто практичні люди. Ви тільки подивіться наскільки стильно і круто може виглядати робоче місце з захисним килимком.

Захисний килимок під крісло – особливості виготовлення

Підкладки можуть відрізнятися матеріалом виготовлення. Більшою популярністю користуються силіконові і пластикові килимки під крісло.

Практичні, довговічні, прекрасно захищають будь-яке покриття підлоги. Підкладки часто бувають прозорі, тому підійдуть під будь-яке покриття і колір підлоги, інтер’єр. Погодьтеся це зручно. А якщо врахувати, що виробники дають гарантію 5 років, не залишається сумнівів, що вони якісні та надійні. Хоча підкладка під стілець надійно фіксується на підлозі, вона не липка ( не прилипає до підлоги з допомогою будь-яких покриттів). Тому за необхідності Ви зможете перенести її в будь-який момент.

Товщина килимків достатня для надійного захисту підлоги, але при цьому зручна в експлуатації – «золота середина». Зазвичай вона становить 1,7 мм Якщо Ви почали задумуватися «що буде з підлогою через рік», значить, пора купити килимок під крісло. Тим більше, якщо Ви щойно закінчили ремонт – в такому випадку Ви ще пам’ятаєте, як б’ють по гаманцю будівельні матеріали. В такому випадку підкладка для підлоги – це найкращий спосіб захистити підлогу, сімейний бюджет або офісне майно. 

Купити килимок під крісло або стілець

Якщо інтерес є і рішення вже прийняте, залишається питання де саме купити захисну підкладку:

  1. Меблеві і будівельні магазини – не дуже гарний варіант, оскільки дуже рідко тримають їх в асортименті.

  2. Оптові склади і фірми – потрібно попередньо знайти і домовитися забрати, в принципі можливо, але не зовсім зручно.

  3. Інтернет-магазин з доставкою – є недолік, що не можна дослідити товар тактильно, але набагато зручніше купити підкладку під стілець саме так. Адже не потрібно нікуди їхати, і навіть робити передплату, можна дочекатися посилку перевірити її вміст, і лише після цього заплатити.

Сподіваємося що Ви зробите вибір на користь нашого інтернет-магазину. Чекаємо на Ваші дзвінки.

Питання, що часто виникають про підкладка під стілець:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Підкладка під стілець?
  • Ціна на Підкладка під стілець від 714 до 966 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Підкладка під стілець?
  • Підкладка під стілець Mapal

    Підкладка під стілець Rober