В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Цвяхозабивачі

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Цвяхозабивач - це монтажний інструмент для забивання цвяхів, дюбелів, скоб і інших витратних матеріалів. Більш часто зустрічається назва «Нейлер», утворене від англійського nail - цвях, ніготь. На ринку можна зустріти ще кілька назв - цвяхобій, монтажний пістолет, цвяхозабивний пістолет, степлер (для самих малопотужних моделей). Нейлер дозволяє якісно виконувати роботи з встановлення кріплень, з високою швидкістю і без зайвих зусиль.

Цвяхозабивач.jpg

Класифікація монтажних пістолетів

Класифікація нейлерів досить багатостороння і залежить від джерела енергії, енергії удару, області застосування. Від джерела енергії, багато в чому залежить потужність удару, від якого може залежати область застосування монтажного пістолета. Об'єднуються цвяхозабивателі тільки принципом роботи. Принцип полягає в накопиченні енергії (хімічної або механічної) в монтажному пістолеті, з подальшим миттєвим її вивільненням в момент удару. Короткочасність впливу призводить до збільшення впливу на кріпильний елемент: цвях, скобу.

За джерелом енергії монтажні пістолети можна розділити на наступні категорії:

 1. детонаційні.

 2. пневматичні.

 3. електричні.

 4. механічні.

Характеристика енергії удару дуже гарно «лягає» на вищенаведений перелік, від найпотужніших пристроїв до нейлерів з найменшою силою удару.

Детонаційні цвяхозабивачі.

На ринку існує два види детонаційних нейлерів:

 1. порохові;

 2. газові.

Пороховий нейлер для роботи, використовує енергію, що виділяється при згорянні порохового заряду. Це найпотужніший монтажний пістолет, застосовується, в основному, для забивання спеціалізованого кріплення в щільні матеріали, такі як бетон, цегла, метал тощо. Витратним матеріалом (джерелом енергії) даного пристрою, є порохові заряди, що передбачає отримання спеціального дозволу на його використання .

Трохи менш «сильними» є газові цвяхозабивачі. Вони використовують енергію згоряння (детонації) газу. Газ спільно з атмосферним повітрям заповнює камеру згоряння. Іскра запалювання підриває суміш, і газ,який розширюється, впливаючи на поршень з бойком, забиває кріплення. Між послідовними ударами існує невеликий проміжок, під час якого в камері згоряння формується газова суміш з необхідним відсотковим вмістом газу. Витратним матеріалом даного пристрою є газ і акумулятор (можливо, гальванічний елемент живлення). Газ купується в спеціалізованих балончиках. Акумулятори відповідають за підпал суміші. Дані цвяхозабивачі, практично, не поступаються за потужністю пороховому нейлеру, але не вимагають отримання спеціального дозволу на використання.

Детонаційні цвяхозабивачі є досить вузькоспеціалізованими, призначеними для виконання важких кріпильних робіт. При наявності можливості регулювання сили удару цвяхозабивач може претендувати на універсальність використання. Однак, вагома вартість «пострілу» і неможливість використання нейлерів при роботі з м'яким і / або крихким матеріалом істотно обмежує сфери його застосування. Дане обладнання частіше використовується як промисловий пристрій прямого монтажу. Основні недоліки - це виділення продуктів згоряння і малий діапазон регулювання сили удару.

Газовий цвяхозабивач.jpg

Пневматичні нейлери

Досить потужний інструмент. Деякі моделі, по потужності удару, можуть наближатися до детонаційних монтажних пістолетів. Регулювання сили удару дозволяє використовувати цвяхозабивач для виконання дуже широкого спектру робіт. Основним недоліком подібного цвяхозабивача є необхідність наявності компресора або джерела стисненого повітря. Ця особливість переводить його в клас стаціонарного або умовно мобільного інструменту.

Принцип роботи пристрою досить простий. Під час натискання на пускову кнопку (курок) в спеціальну камеру розширення подається повітря під тиском (6-8 атм). Стиснене повітря впливає на поршень, який з'єднано з бойком. За допомогою цього впливу і забивається кріплення. Після удару поршень за допомогою стиснутого повітря повертається у вихідне положення. Грунтуючись на «фізиці» процесу, можна сказати, що сила удару, в цьому пристрої, безпосередньо залежить від площі поршня (при однаковому тиску повітря). Тому, максимальна потужність удару може залежати від розміру нейлера.

Пневматичні нейлери.jpg

Електричні цвяхозабивачі.

Електричні цвяхозабивачі, на сьогоднішній день, напрямок, що найбільш динамічно розвивається. Існує кілька факторів, що сприяють цьому.

 • Екологічна чистота цвяхозабивача. В процесі роботи не виділяються шкідливі речовини, як в процесі роботи детонаційних пристроїв.

 • Відсутність допоміжного обладнання, як у випадку пневматичних монтажних пістолетів.

 • Абсолютна мобільність при використанні акумуляторного нейлера.

 •  Розвиток технологій дає можливість досягати потужності удару порівнянної з потужністю удару у пневматичних моделей.

У електричних молотків є два принципи, на яких базується їх робота.

 1.  Удар за допомогою магнітного поля. При подачі напруги на робочу котушку генерується потужне магнітне поле, яке впливає на рухливий феромагнітний серцевик. Серцевик, що має досить велику масу об’єднаний з бойком або вдаряє по ньому. Бойок, взаємодіючи з кріпленням, забиває його. Після удару бойок і серцевик електромагніта повертається у вихідне положення. Цвяхозабивач, що працює на такому принципі, є малопотужним і має обмежене застосування.

 2. Динамічний удар. Нейлер складніший і потужніший за попередній. Для роботи використовується кінетична енергія, яка запасається у розкрученим маховиком. Спеціальний маховик розкручується за допомогою електродвигуна (маховиком може служити сам ротор двигуна). У момент удару енергія обертання передається бойку за допомогою спеціального механізму. Швидкість обертання маховика падає. Для продовження ефективної роботи необхідно дочекатися повного розкручування маховика. Регулювання сили удару зводиться до регулювання швидкості обертання маховика / двигуна.

Механічні нейлери або степлери

У другій назві цього нейлера «зашито» його призначення - staples по-англійськи означає скоби. Віднести дані пристрої до цвяхозабивачів можна умовно, завдяки принципу роботи - накопичення енергії і миттєва віддача її під час удару. Енергія накопичується в ударній пружині. Джерелом енергії виступає м'язові зусилля людини. Механічні будівельні степлери застосовуються для кріплення м'яких деталей за допомогою тонкого і короткого кріплення (скоби, можливо, малорозмірні цвяхи) на дерев'яну основу.

Степлери.jpg

Різновиди цвяхозабивних пістолетів

Деякі моделі нейлерів створюються під виконання конкретних завдань, тому вони класифікуються залежно від сфери застосування, хоча, в деяких випадках, ця класифікація досить умовна. Будь-який з нижчеперелічених типів цвяхозабивач можна використовувати для виконання інших завдань.

 1. Каркасний цвяхозабивач. Досить потужні пристрої. Застосовуються для зборки дерев'яних конструкцій (крокви, каркаси та ін.). Використовують цвяхи довжиною до 220 мм. Необхідно звернути увагу на те, що кожна модель працює з кріпленням певного діапазону розмірів. Цей діапазон зазначений в технічному описі цвяхозабивача. Ще до даного класу можна віднести нейлери для перфорованих деталей, оснащених спеціальними насадками, які полегшують процес кріплення.

 2. Обшивальні нейлер розроблені для роботи з цвяхами довжиною до 75 мм.

 3. Оздоблювальні монтажні пістолети сконструйовані для роботи з цвяхами без капелюшків і мають захист від можливого пошкодження робочої поверхні бойком.

 4. Покрівельні монтажні пістолети розраховані на роботу з цвяхами 20-50 мм, що мають великий капелюшок. Призначені для роботи з м'якими покрівельними покриттями.

 5. Цвяхозабивач для гіпсокартону має практично такі ж можливості, як і попередній нейлер. Відрізняється лише розміром і поверхнею цвяхів. Застосовується виключно для кріплення гіпсокартону на дерев'яний каркас (обрешітку)

 6. Підлогові або паркетні нейлери сконструйовані для зручної роботи з підлоговим покриттям. Їх особливістю є можливість роботи з Г-подібними шпильками і робота (забивання кріплення) під кутом.

 7. Нейлер для утеплювача. Особливістю даної конструкції є можливість використання кріпильних шайб, які виключають пошкодження м'якого утеплювача при монтажі.

 8. Долонний монтажний пістолет. Пневматичний цвяхозабивач малого розміру, призначений для виконання робіт у важкодоступних місцях.

 9. Нейлер прямого монтажу. Найпотужніші моделі. Дозволяють встановлювати кріплення у щільний матеріал (бетон, цегла, метал). Працюють, в основному з дюбелями або іншим посиленим кріпленням.

 10. Універсальний цвяхозабивач сконструйований таким чином, що може працювати з кріпленням різного типу.

Ще однією відмінністю цвяхозабивача є спосіб подачі кріпильних елементів перед забиванням.

 1. Одиночна установка. Цей спосіб характерний для невеликих моделей і для деяких типів порохових монтажних пістолетів.

 2. Стрічковий магазин. Використовується механізм автоматичної подачі кріплення, покладеного в пластикову або паперову стрічку. У магазині може бути розміщено до 100 цвяхів.

 3.  Барабанний магазин. Використовується у високопродуктивних монтажних пістолетах. Цвяхи з'єднуються за допомогою дроту. У магазині може розташовуватися до 300 цвяхів в залежності від їх розміру.

Як вибрати нейлер

На ринку існує велика кількість моделей монтажних пістолетів. Що варто враховувати при їх виборі під час купівлі.

 1.  Нейлер є пристроями підвищеної небезпеки, тому придбання контрафактного інструменту піддає оператора додатковим загрозам. Краще купувати обладнання відомого виробника - це знижує ризик отримання травм через несправність цвяхозабивача.

 2. Обов'язково звертати увагу на наявність механізму запобігання випадкового удару. Нейлерів без такої системи не існують на ринку, проте перевірити це не буде зайвим. Цвяхозабивач повинен спрацьовувати тільки в тому випадку, коли вихідний отвір або запобіжна скоба впирається в робочу поверхню.

 3. Порохові монтажні пістолети це потужний спеціалізований професійний інструмент, який потребує дозвільних документів. Його придбання виправдано в разі частого кріплення до щільних матеріалів.

 4. Газовий монтажний пістолет можна віднести до універсальних пристроїв, якщо є регулювання енергії удару з широким діапазоном змін. В іншому випадку це потужний цвяхозабивач з обмеженим використанням.

 5.  Пневматичний монтажний пістолет можна було б назвати ідеальним вибором, якщо б не необхідність придбання компресора і ресівера. При необхідності стаціонарного використання нейлера, купівля додаткового обладнання не завелика ціна за якісний і прискорений робочий процес.

 6. Електричний нейлер є кращим вибором, якщо вас влаштовує його сила удару. Акумуляторний цвяхозабивач дозволить працювати далеко від стаціонарного джерела енергії.

 7. Купувати спеціалізований цвяхозабивач, пристосований для певного виду робіт, варто при частому професійному його використанні. Пристосувати пристрій для виконання інших робіт можна, але краще відразу придбати універсальний нейлер.

 8. Звертати увагу на потужність або енергію удару можна, але ця характеристика не дасть повної інформації про можливості нейлера. Більш цікава технічна характеристика це максимальна і мінімальна довжина кріплення, яке можна використовувати. Необхідно враховувати, що глибина забивання цвяха залежить від щільності матеріалу (при однаковій енергії удару).

 9. Під час придбання цвяхозабивача необхідно звернути увагу на регулювання енергії удару. Чим ширше діапазон, тим краще нейлер.

 10. Вибір між стрічковим або барабанним механізмом зробити досить складно. Стрічковий магазин має меншу кількість кріплення, проте він набагато легше барабанного.

 11. Конструкція стрічкового магазину, скошена або пряма, може впливати на доступ до деяких місць монтажу. Оцінити необхідність придбання тієї чи іншої конструкції необхідно до покупки нейлера.

 12. Захисний комплект з рукавичок і окулярів (щитка) є обов'язковим.

Купити цвяхозабивач (Нейлер) будь-якого типу і будь-якого виробника можна в інтернет-магазині Побудуй

Замовляйте цвяхозабивачі в інтернет-магазині Побудуй. Інтернет-магазин Побудуй - це великий вибір, доступні ціни та кваліфікована консультація. Ми порадимо, який нейлер підійде Вам для потрібних Вам робіт. Телефонуйте, пишіть в on-line чаті. Завжди раді відповісти на будь-які питання.Питання, що часто виникають про цвяхозабивачі:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Цвяхозабивачі?
 • Ціна на Цвяхозабивачі від 16 999 до 43 199 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Цвяхозабивачі?
 • Цвяхозабивачі BOSCH

  Цвяхозабивачі DeWALT