В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Навіщо ми прикрашаємо свої оселі? Люди – це єдині створіння на планеті, які зайняті такою, начебто, непрактичною справою. Але починаючи з давніх давен, декор житла та прилеглої території міцно вкоренилися в житті людини. Тому ми раді запропонувати розділ товарів, які призначені виключно для створення краси на Вашій присадибній ділянці.

Декор для саду – короткий огляд розділу

Штучне світло – один із найважливіших винаходів людства. Крім продовження світлового дня, декоративне підсвічування саду чи фасадної частини будинку – це ще й дуже гарно. В розділі «Освітлення для саду» Ви знайдете як невеликі паркові світильники і економні ліхтарі на сонячних батареях, так і вишукані вуличні опори з плафонами незвичайної форми і світлодіодні прожектори з кольоровими фільтрами. Все це при певній фантазії та знаннях електротехніки дасть змогу створити по справжньому казковий куточок.

Живі квіти, кущі, рослини, що плетуться – ось предмет турботи та гордісті справжнього садівника-естета. А для формування такої краси в нас можна придбати переносні арки для квітів і опори у формі невеликих веж чи плоских секцій. Вирощування кімнатних та садових рослин сприяє активному довголіттю і розвитку творчого мислення.

А Ви пам’ятаєте про таке направлення в мистецтві, як садова скульптура? Мова йде не про тільки про милі грибочки та гноми. У нас Ви можете придбати різноманітні фігурки тварин та казкових героїв.

Найкращі зразки садово – паркового мистецтва (міні галерея)

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Не все можна купити на цьому світі. Щоб створити деякі речі потрібно набагато більше ніж просто час та гроші. Потрібен особливий талант. Пропонуємо Вам переглянути 10 фотографій найбільш незвичайних та вишуканих садів і парків.

Садовий декор купити в інтернеті за гарну ціну

Якщо Ви вже визначилися з потрібними товарами для прикрашання Вашої садової ділянки, просто зберіть їх в наш онлайн кошик та натисніть кнопку «Купити» в картках товару. Якщо потрібна консультація стосовно характеристики чи способу монтажу – дзвоніть. Дамо відповідь на всі питання, приймемо замовлення та організуємо оперативну доставку до будь-якого регіону України.