В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Клапани для автополиву

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Клапан для поливу - важливий елемент системи автополиву, за допомогою якого відбувається подача води в систему або її припинення. Від ефективності його роботи залежить робота всієї поливальної системи.

Принцип роботи і установки клапанів для поливу

Механізм клапана конструктивно являє собою пристрій, який складається з корпусу, діафрагми і соленоїда.

У корпусі присутній монтажний отвір, через яке подається вода. Діаметр такого отвору може коливатися від одного до трьох дюймів. Таким чином забезпечується водопропускна здатність системи автополиву. Корпус може бути виконаний з пластика або латуні. Однією стороною клапан кріпиться до системи водопроводу, а другий - до системи автополиву.

Діафрагма закриває або відкриває подачу води і спрацьовує від електромагнітного соленоїда. Поршень соленоїда діє на мембрану діафрагми. В результаті тиску мембрана відкривається і відбувається подача води. Відключення соленоїда повертає мембрану в початковий стан. Таким чином відбувається припинення подачі води. Сам соленоїд приводиться в дію електрикою, а робота регулюється контролером. В якості джерела живлення для соленоїда може використовуватися побутова електромережа або батарейки (автономний варіант роботи). У першому випадку використовується змінний струм, у другому - постійний. При цьому має велике значення дотримання полярності підключення соленоїда з постійним струмом. Чорний провід підключається до заземлення, а червоний - до контролера.

Клапан поливу може мати в своїй конструкції вбудований фільтр. Такі моделі не тільки виконують свої прямі функції, але і забезпечують очистку води, що подається. Тому пристрої з фільтрами можуть використовувати воду не тільки з чисту водопровідну воду, а й з інших джерел води.

Встановлення клапанів проводиться з використанням спеціальних боксів різних типорозмірів. Mini-бокси призначені для розміщення тільки одного пристрою невеликого розміру. Large-бокси можуть вмістити модель великого розміру. Бокси типу Standard вміщують до чотирьох клапанів, а Jumbo-бокс - до п'яти.

Як правильно підібрати клапан для автополиву

Вибір клапана для автополиву потрібно проводити, виходячи з площі зрошення ділянки, інтенсивності поливу, а також пропускної можливості джерела подачі води. Якщо джерело подачі води з самого початку не здатне забезпечити одночасний полив всієї ділянки, то необхідно провести зонування ділянки. При цьому для кожної такої зони необхідно використовувати окремий пристрій.

Збільшення площі ділянки для поливу має супроводжуватися збільшенням монтажного отвору для подачі води. При цьому тиск в системі має забезпечити потрібний радіус розпилення.

Розміщувати клапан для поливу необхідно в доступному місці. Доступ до нього необхідний в разі виходу пристрою з ладу, засмічення фільтра, відключення електрики. Для таких цілей передбачений спеціальний вентиль, за допомогою якого можна відключити полив.

Де можна купити якісний клапан для поливу за доступною ціною

Якщо Ви хочете купити клапан поливу, то найкраще звернутися в наш інтернет-магазин "Побудуй". У нас Ви знайдете широкий асортимент усіх необхідних елементів систем автополиву. Наші фахівці допоможуть Вам з вибором необхідного обладнання, виходячи з Ваших індивідуальних вимог і побажань. Для покупки Ви можете оформити замовлення на нашому сайті або зателефонувати нам по телефону.

Питання, що часто виникають про клапани для автополиву:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Клапани для автополиву?
  • Ціна на Клапани для автополиву від 182 до 4 801 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Клапани для автополиву?
  • Клапани для автополиву Bradas

    Клапани для автополиву Claber

    Клапани для автополиву Gardena