В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Щітки по металу

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Щітка по металу – будівельний ручний інструмент, який призначений для очищення від бруду, залишків лаку (фарби), нальоту та корозійних утворень на металевих поверхнях. Складається зі зручної ергономічної ручки та рифленого дроту, основа може бути пластмасова, дерев'яна або комбінованого типу. Якісна зачистка електрозварювальних швів проводиться з використанням ручної щітки по металу, купити та замовити доставку інструмента можна в інтернет-магазині “Побудуй”.

Щітки по металу.jpg

Щітка по металу – характеристики та функції

Щітки по металу, або кордщітки виготовляють як спеціалізований чистячий інструмент, який використовується в промислових та самостійних роботах. Основні параметри ручної металевої щітки:

 • довжина від 25 до 35 см;
 • висота не перевищує 5 см;
 • ширина 4-5 см.

Деякі виробники пропонують моделі з малою робочою поверхнею, для обробки дрібних деталей, при цьому інші фізичні параметри зберігаються.

Щоб провести полірування, шліфування, вирівнювання шорсткості поверхні та сточування гострих кутів, необхідно купити металеву ручну щітку. Актуальним буде цей інструмент і при проведенні зістарювання дерев'яної дошки, цей процес називають брашируванням.

Відповідно до матеріалу щетини виділяють наступні види ручних щіток по металу:

 1. Металева ручна щітка та з нержавіючої сталі.
 2. Нейлонові для фінішної обробки поверхні, полімерний ворс м'яко очищає та надає особливої текстури дерев'яним елементам.
 3. Нейлоновые щетки.jpg
 4. Латунні актуальні для делікатної роботи.
 5. Латунные щетки.jpg

За кількістю рядів щетини буває: одно-, двох-, трьох-, чотирьох-, п'яти- та шестирядна щітка по металу. Чим більший цей показник, тим якісніше (ретельніше) здійснюється обробка. Найчастіше щітки з дерев'яною основою мають від 4 до 6 рядів, а пластикові моделі з меншою кількістю.

Щітки по металу 1.jpg

Особливості та переваги ручної металевої щітки

Щоб вдало купити щітку по металу, слід визначитися з місцем її застосуванням, типом обробленої поверхні та врахувати наступні особливості:

 1. Жорсткість. Найбільш м'якими є абразивні, а найжорсткішими ручні металеві щітки зі сталі, тому для кожної поверхні актуальний різний вид.

 2. Від товщини ворсу залежить стійкість до зношування, чим товще щетина, тим термін експлуатації триваліший. Стандартні параметри товщини коливаються від 0,3 до 0, 5 мм.

 3. Матеріал дроту. Для виготовлення використовують нержавіючу сталь, або латунь, рідше кольорові метали.

 4. Тип щетини – кручений, прямий або гофрований ворс. Перший має значно вищу ціну, але довше зберігає свою форму, відрізняється довговічністю і сильніше впливає на оброблювану поверхню. М'якше і акуратніше за все працюють щітки з прямою щетиною, але вони швидко зношуються. М'який ворс актуальний для обробки чутливих поверхонь, наприклад кузова автомобіля.

 5. Інструмент повинен мати ергономічну і міцну ручку. ЇЇ виготовляють з ударостійкого пластику, або твердих порід деревини. Пластмасові моделі значно легше за дерев'яні, прості у догляді.

 6. Тип ручки – пряма (стандартна), подовжена (для важкодоступних місць) або зігнута (для роботи під кутом). 

Використовуючи ручну металеву щітку пам'ятайте про її догляд. Достатньо після кожного застосування очищати ворс від стружки, іржі, бруду.

Як купити щітку по металу в інтернет-магазині “Побудуй”

Купити щітку по металу, що володіє високими характеристиками міцності та якості матеріалу реально в інтернет-магазині “Побудуй”.

Пропонуємо скористатися безкоштовними консультація менеджерів, якщо маєте сумніви щодо товару, телефон call центру – 0800 50-54-52. Якщо ви вже визначилися, просто натисніть кнопку “Купити”. Оперативна обробка замовлень і безліч оптимальних способів доставки дозволять вам отримати свої покупки в найкоротші терміни.Питання, що часто виникають про щітки по металу:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Щітки по металу?
 • Ціна на Щітки по металу від 14 до 174 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Щітки по металу?
 • Щітки по металу Hardy

  Щітки по металу Intertool

  Щітки по металу MasterTool

  Щітки по металу Tolsen

  Щітки по металу Virok