В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Хіба в будівництві використовують пластикові сітки? Чи можуть вони мати переваги перед металевими аналогами? Навіщо вони потрібні в будівництві і де їх застосовують? Саме на ці запитання ми відповімо в цій статті.

Будівельна сітка. Основні переваги

У чому перевага використання пластмасових будівельних сіток? Вони одночасно міцні і легкі. Це забезпечує простоту перевезення, виконання монтажних робіт та довговічність використання. Сітки стійкі до УФ-випромінювання, впливам атмосферних опадів. Вони не іржавіють, не гниють і стійкі до дії хімічних речовин. Виробляються з хімічно нейтрального матеріалу - поліпропілену.

Для виготовлення сітки використовується унікальна технологія екструзії і двуосного орієнтування. Інші моделі є тканим матеріалом, з унікальною технологією виробництва, яка не дозволяє матеріалу розпускатися і «пускати стрілки». Саме тому пластикові будівельні сітки активно використовуються в будівельній сфері, в організації дачних ділянок, при проведенні ремонтних робіт.

Будівельна сітка. Її види та особливості

  1. Сітки пластикові для огорожі - сучасний аналог металевим. Мають багато переваг, серед яких легкість, простота перевезення і монтажу, довговічність та практичність (не іржавіють, не гниють, не піддаються дії агресивних хімічних речовин), стійкість до УФ випромінювання і атмосферних явищ. «Сигнальна огорожа» - це спеціальна сітка для огорожі будівельних майданчиків, ремонтних робіт, аварійних ділянок, спортивних заходів та для управління людськими потоками. Вона легка, міцна і яскрава, що забезпечує простоту багаторазового використання та хорошу видимість.
  2. Армуючі полімерні сітки прийшли на зміну важким металевим, що особливо важливо для будинків з дерев'яним перекриттям. Вони забезпечують захист підлог від утворення тріщин. Використовуються для армування (зміцнення) підстав підлог, балконів, майданчиків,  парковок, спортивних залів і басейнів. Відрізняються міцністю і величиною осередків, на що звертайте увагу при виборі потрібного варіанту.
  3. Будівельна сітка захисна - використовується для захисту будівельних лісів. До того ж вона дає можливість створити оптимальні умови роботи - захист від сонця і вітру, від будівельного сміття  та сторонніх поглядів, тим самим скоротити терміни виконання фасадних робіт. Унікальний тканий матеріал не розпускається і забезпечує багаторазове використання. Може мати різний коефіцієнт затінення.
  4. Штукатурні сітки - розроблені для максимального зчеплення штукатурної суміші зі стіною. Їх застосування забезпечить захист від появи тріщин і забезпечує надійність та міцність покриття. Вони володіють високими антикорозійними характеристиками і довговічністю.

Купити будівельну сітку за вигідною ціною

Відповідь проста - в інтернет-магазині «Побудуй». Фахівці нашого магазину дадуть якісну консультацію, допоможуть вибрати потрібний матеріал і розрахувати необхідну кількість. Телефонуйте!