В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Гіпсокартон

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Гіпсокартон (він же КГЛ) сьогодні сміливо можна віднести до числа основних будівельних матеріалів, які застосовуються як при ремонті, так і локальному будівництві. З його допомогою виконується вирівнювання поверхні стін, створюються додаткові перегородки, оформляються стелі, а також полиці, ніші та інші конструкції, передбачені дизайном інтер'єру. Матеріал дуже простий в обробці, він надійний, довговічний та екологічно чистий. Повноцінних аналогів йому до цих пір не існує! А невисока ціна на гіпсокартон є додатковим фактором для покупки, який важливий для більшості споживачів.

Різновиди гіпсокартону, який можна купити

На ринку існує стіновий гіпсокартон, стельовий й арочний. За назвою кожного з них зрозуміла і сфера застосування. Арочний унікальний тим, що має високу еластичність, його можна гнути, не побоюючись зламати навпіл.

Окрім цього, кожен з перерахованих типів ділиться на:

 • вологостійкий;
 • не вологостійкий;
 • вогнестійкий (стіновий).

Це дозволяє застосовувати ГКЛ в приміщеннях з нормальним або підвищеним рівнем вологості або на ділянках, де потрібна підвищена пожежна безпека. Кожний різновид має свою ціну, але не намагайтеся заощадити і застосувати матеріал іншої категорії, доведеться купувати двічі.

Різниться гіпсокартон і за розміром. Ширина листів базово пропонується в значенні 1200 мм. Висота може варіюватися (2000, 2500 і 3000 мм). Загальноприйнятим стандартом товщини матеріалу вважається:

 • 12,5 мм для стінового ГКЛ;
 • 9,5 мм стельовий.

За структурою матеріал являє собою гіпсову плиту, з двох сторін обклеєну спеціальним картоном, який і захищає гіпс від зовнішнього впливу.

Бажаєте купити гіпсокартон з доставкою по Україні? Замовляйте в інтернет-магазині "Побудуй”!

Ми пропонуємо широкий асортимент ГКЛ! До покупки доступні різні види і розміри. Замовляйте з доставкою по Україні прямо на сайті або телефонуйте за поданими телефонами, щоб зробити покупку!

Питання, що часто виникають про гіпсокартон:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Гіпсокартон?
 • Ціна на Гіпсокартон від 112 до 616 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Гіпсокартон?
 • Гіпсокартон Siniat

  Гіпсокартон Knauf