В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Хвіртки

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Хвіртка – це необхідна частина у будь-якому вигляді огорожі. Іноді можна уникнути воріт, але пішохідний прохід потрібен обов'язково. Через цей розділ нашого магазину можна замовити хвіртки різних розмірів та конфігурацій. І перш ніж замовляти, пропонуємо ознайомитися з основними варіантами, матеріалами та найважливішими критеріями вибору.

  Калитки

Різновиди хвірток 2D, 3D панелі та інші


Спочатку потрібно розділити хвіртки за призначенням:

 1. Як частина ворітних або зсувних воріт - найчастіше ворота вже продаються з хвірткою «на борту».
 2. Хвіртка як частина огорожі, яка має перешкоджати несанкціонованому доступу. Це міцні досить високі хвіртки, часто врізані в ще вищі огорожі. По прозорості можуть бути глухими (непрозорими) і прозорими (найчастіше решітчасті). Прозорі мають перевагу для об'єктів, що охороняються, вони не заважають огляду через відеоспостереження або особисто персоналом охорони. Глухі ворота та хвіртки найчастіше замовляють власники заміських будинків із високими огорожами, і найчастіше це замовні позиції.
 3. Декоративні хвіртки в саду або зони відпочинку. Найчастіше це легкі дерев'яні або металеві хвіртки.

Другий важливий критерій – це матеріал.

 1. Деревина – це красиво, практично та дуже просто. Дерев'яну хвіртку цілком можна зробити своїми руками. Але є у дерева і вади. Його потрібно фарбувати та доглядати, і все одно термін служби не зрівняється зі сталевими конструкціями з подвійним покриттям (цинк та порошкова фарба).
 2. Металеві хвіртки зі сталевого прута та профілю. Це найпоширеніший варіант, який підходить як для приватних домоволодінь, так і для спортивних майданчиків чи промислових підприємств. У нас можна купити хвіртки з 3D панелей, де прутки решітки мають V-подібний вигин, який працює як ребро жорсткості, див. фото нижче.

калитка-сетка

Також є і 2D панелі з яких робляться огорожі та хвіртки. У цьому різновиді немає вигинів, а міцність забезпечується за рахунок подвійних прутків, що перетинаються.

 1. Суцільні металеві хвіртки. Найчастіше це каркас із сталевого профілю з вирізаним за розміром фрагментом стінового профлисту ПС. Це доступний за ціною варіант, простий та довговічний. Таку хвіртку також нескладно зробити самостійно, якщо є навички та зварювальний апарат. Але вони поступаються по міцності решітчастим конструкціям, адже профлист можна розкроїти мало не консервним ножем.
 2. Ковані ворота та хвіртки – це найвищий за ціною варіант. Робляться зазвичай під замовлення в спеціалізованих майстернях, рідко бувають серійними. А будь-який індивідуальний виріб дорожчий за серійний зразок. Можна купити ковану хвіртку як відкриту (прозору) так і глуху. Як заповнююча основа використовується той же профлист або деревина.

Функції та критерії вибору металевих хвірток


По-перше, потрібно визначиться з місцем встановлення та призначенням хвіртки. Якщо це частина огорожі, то важлива міцність, висота і можливість встановити надійний запірний механізм. Подібні критерії вибору також будуть, якщо потрібно купити хвіртку для об'єкта, що охороняється.

По-друге, потрібно вибрати матеріал і конструкцію, так щоб хвіртка стала єдиним цілим з огорожею та загальним екстер'єром вашої ділянки.

Зовсім інший підхід для внутрішніх декоративних хвірток. Часто вони складають загальний ансамбль з невисоким палісадником. І це вже дизайнерські рішення.

Якщо звести все до якогось універсального опитувального листа, то треба відповісти на такі запитання:

 • розмір – висота та ширина отвору;
 • матеріал – деревина чи метал;
 • глуха або ґратчаста;
 • стійкість до злому;
 • з'ясувати, що входить у комплект – стовпчики, петлі, замок і т.д.
 • які умови доставки та оплати, а також наявність на складі чи термін виготовлення.

У будь-якому випадку до рішення купити хвіртку потрібно підходити заздалегідь, адже найчастіше це позиція під замовлення, де весь цикл виробництва, доставки та установки може зайняти від 10 до 14 днів. Навіть якщо підходяща вам хвіртка — це складська позиція, то відвантаження та доставка зі складу займе від 2 до 5 днів.


Чому вигідно купити хвіртку в магазині Побудуй


По-перше, ми відбираємо лише найкращих постачальників та виробників товарів. Отже несемо відповідальність за терміни виготовлення та за якість. Не важливо виберете товар з недорого сегмента або з преміального, все буде працювати і виконуватиме заявлені функції.

По-друге, у нас можна замовити й інші товари для будинку саду та будівництва:

 • садові шланги, розпилювачі та інші елементи для садового поливу;
 • тримери та газонокосарки для догляду за газоном;
 • водостічні системи та софіти для підшивки карнизів;
 • утеплювач для фасадів, фундаментів та скатних дахів;
 • сайдинг та фасадні панелі.

Якщо виникли питання щодо вибору огорож, вхідних груп або інших товарів нашого сайту телефонуйте за номером (0800) 50-54-52. Обов'язково допоможемо визначитися, а також підберемо оптимальну форму оплати та доставки.Питання, що часто виникають про хвіртки:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Хвіртки?
 • Ціна на Хвіртки від 5 780 до 8 160 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Хвіртки?