В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Лінійки будівельні

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Будівельна лінійка – це інструмент для вимірювання і розмітки невеликих відстаней до 1 м. Її конструкція передбачає відсутність деформацій щоб уникнути помилкових результатів.

Разновидности строительных линеек

Будівельні лінійки – види, характеристики та ціни

Виготовляються з нержавіючого металу. Це може бути алюміній або нержавіюча сталь. Конструкція може бути гнучкою або жорсткою. Довжина становить від 20 см до 1 м. Мітки вимірювальної шкали вигравіровані або витравлені для того, щоб вони були добре видимі і не зтиралися з часом. Поверхня повинна бути матовою (без відсвічування), щоб уникнути помилок вимірювань при наявності яскравого освітлення. Вимірювальна шкала може бути нанесена як з одного краю, так і з обох. Якщо вимірювальна шкала зображена на двох краях лінійки, то можливо кілька варіантів нанесення відміток.

 1. На обох краях нанесена однакова метрична шкала. Це дозволяє полегшити розмітку, використовуючи точки, розташовані на різних паралельних лініях.
 2. На обох краях нанесені метричні шкали з різною ціною поділки. Наприклад, 1 мм і 0,5 мм.
 3. З одного боку нанесена метрична шкала вимірювань, на інший не метрична (дюймова).

На малюнку нижче зображено ділянку лінійки з двома шкалами вимірювання – метричної (мм) і не метричної (дюйм).

Строительные линейки

На верхній шкалі ціна поділки 1 мм, на нижній 1/16 дюйма.

Як правильно вибрати будівельну лінійку

Перш ніж купити будівельну лінійку, важливо навчиться відрізняти якісну модель від неякісно. На жаль, є виробники які економлять на якості матеріалів або займаються підміною понять. Наприклад називають дерев'яні моделі будівельними лінійками. Але ж якісні можуть бути тільки металеві варіанти. І так, розберемо критерії вибору.

 1. На ринку, під виглядом будівельних лінійок можуть пропонуватися вироби з дерева або пластмаси. Від подібного інструменту варто відмовитися. При намоканні дерев'яна модель може набрякнути і спотворити вимірювання. Пластиковий виріб може виявитися крихким і / або схильним до спотворень через зміну температури (прямі сонячні промені, опалення).
 2. Необхідно перевірити якість нанесення вимірювальних міток. Вони повинні бути вигравірувані (або витравлені) і добре читатися.
 3. Якщо в процесі роботи зустрічаються не метричні розміри, то краще знайти будівельну лінійку з двома шкалами вимірювання.
 4. Гнучку або жорстку модель потрібно вибирати в залежності від технології вимірювань. Гнучка може повторювати контур поверхні і спотворити значення прямої відстані між точками. За допомогою жорсткої важко точно визначити довжину на поверхні з невеликими вигинами.

Купити будівельну лінійку в інтернет-магазині Побудуй

Замовляйте будівельні лінійки в інтернет-магазині Побудуй. Інтернет-магазин Побудуй - це великий вибір, доступні ціни та кваліфікована консультація. Ми порадимо, яка модель підійде Вам для виконання потрібних вимірювань, або розмічальних робіт. Телефонуйте, пишіть в on-line чаті. Завжди раді відповісти на будь-які питання.

Питання, що часто виникають про лінійки будівельні:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Лінійки будівельні?
 • Ціна на Лінійки будівельні від 22 до 1 422 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Лінійки будівельні?
 • Лінійки будівельні Hardy

  Лінійки будівельні Intertool

  Лінійки будівельні Kapro

  Лінійки будівельні MasterTool

  Лінійки будівельні Neo tools