В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Без пиломатеріалів та плит, а також інших виробів з дерева складно уявити собі будь-який ремонт або будівництво. Подібні матеріали активно використовуються при зведенні опалубних, каркасних конструкцій, монтажі підлог, дахів, випуск меблевих, віконних каркасів, фурнітури. Один з головних секретів популярності деревини криється в екологічності, високій міцності, естетичності виробів.

Класифікація та особливості пиломатеріалів й плит, їх ціна

Незважаючи на той фактор, що останнім часом ринок наповнили синтетичні матеріали, замовники та будівельники продовжують активно використовувати пиломатеріали. Вироби з дерева вдалим чином поєднують в собі не тільки красу, міцність, але й відрізняються легкою вагою. Крім того, відгуки фахівців свідчать про те, що подібні матеріали зручні при обробці, монтажі.

Пиломатеріали і плити – це натуральна продукція з деревини, яка виходить з спеціальної поздовжньої обробки колод. У даній категорії товарів ви знайдете такі зразки продукції:

  • ЦСП цементно стружкові плити – які поєднують в собі легкість обробки дерева з міцністю, вологостійкістю цементу;
  • ДВП і ДСП;
  • плити OSB і QSB;
  • багатофункціональний брус;
  • необрізані та обрізані дошки;
  • високоякісну фанеру.

Купувати пиломатеріали необхідно тільки в перевірених й спеціалізованих магазинах з гарною репутацією. На поважаючому себе і своїх клієнтів ресурсі повинна бути представлена продукція тільки від авторитетних компаній за вигідними цінами.

Купити пиломатеріали та плити

В електронному каталозі інтернет-магазину «Побудуй» ви зможете знайти й купити пиломатеріали та плити від різних виробників. Тепер більше немає необхідності в тому, щоб витрачати свій час, гроші для поїздок по різних складах з деревиною. Всі необхідні покупки можна зробити на нашому ресурсі. Перед покупкою досить визначитися з призначенням матеріалу, вибрати вид дерева та відповідні геометричні розміри.