В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Фільтр:
Ціна
Від
До
2
5643

Декоративна штукатурка

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Декоративна штукатурка - це будівельна суміш, яка використовується для обробки фасадів і елементів інтер'єру. Причому можна купити один вид штукатурки і отримати кілька оригінальних і красивих фактур. Майстри штукатури знають різні техніки нанесення зі спеціальними інструментами. Плюс колорування - окреме внесення фарбувального пігменту в суміш. Фасадні суміші в широкому асортименті ви можете купити в інтернет-магазині "Побудуй" з доставкою по Україні. Вибирайте все необхідне і замовляйте в будь-якому об’ємі!

Штукатурный-декор.jpg

Декоративная-штукатурка.jpg

Декоративна штукатурка - її види та головні особливості будівельних сумішей

Найбільш поширеними на будівельному ринку є штукатурки 3-х видів:

 • короїд;
 • камешковая;
 • баранчик;

Кожна з них має свою унікальну фактуру, завдяки чому і застосовується в декоративних цілях. Як правило, всі перераховані види можуть наноситись як вручну, так і машинним способом.

Декоративна штукатурна суміш, крім унікального естетичного вигляду, має ряд інших переваг:

 • висока вологостійкість;
 • паропроникність;
 • стійкість до перепадів температур;
 • несприятливих атмосферних явищ.

Декоративну штукатурку часто застосовують в якості зовнішнього шару в системі утеплених фасадів. Вона захищає основний матеріал утеплювача від навколишнього середовища і різних погодних умов. Якщо порівнювати обробку штукатуркою з іншими фасадними матеріалами, наприклад, сайдинг, облицювальна цегла, піщаник і т.д., то обов'язково слід пригадати про набагато менші витрати під час використання цієї суміші хоча при цьому страждає швидкість виконання робіт. Надалі, після того, як покриття повністю висохне, його можна забарвити в будь-який вподобаний вами колір!

Декоративна штукатурка - ціна на продукцію провідних виробників

Декоративная-штукатурка2.jpg

Для наочності ми склали таблицю, в якій надані основні виробники декоративної штукатурки, рівні складності отримання декоративного ефекту і рівень ціни.

Бренд

Багатство асортименту

Складність в нанесенні й створенні декоративного ефекту

Ціновий діапазон

Ceresit

10-15 різновидів

Легко

Середній +

Baumit

Понад 20-ти

Легко

Середній+

Caparol

10-15

Легко

Преміум

Knauf

Понад 20-ти

Середня

Є й середній і преміум

Polimin

Менше 10-ти

Середня

Недорогий

Siltek

10-15 різновидів

Середня

Середній

Vartex

10-15 різновидів

Легко

Преміум

Тепловер

Менше 10-ти

Середня

Недорогий


Що варто врахувати, вибираючи декоративну штукатурку?

З чого зроблено основу (стіна, перегородка, пінопласт на фасаді і т.д.) для нанесення покриття, і обрати підходящу для цього типу штукатурку;

 1. Простота і складність створення декоративного ефекту. Одна справа рекламні зразки і робота майстрів вищого класу, а зовсім інша, коли власне ви і є той штукатур. Якщо технологія нанесення занадто складна, таку штукатурку краще не брати.
 2. Чи потрібні додаткові матеріали і витрати, наприклад, армуючі сітки інструменти, планки для маячків. Іноді матеріали для підготовки поверхонь коштують у кілька разів більше фінішного покриття з декоративної штукатурки.
 3. Кількість штукатурки на квадратний метр - це впливає на ціну фінішного покриття. Іноді «дорога» штукатурка, яка накладається шаром в декілька міліметрів в результаті виявиться дешевше недорогої штукатурної суміші, яка накладається шаром в 1,5-2 сантиметри.
 4. Колір, фактура, зернистість - зовнішній вигляд, все що впливає на кінцевий результат і на довговічність до моменту, коли потрібно буде підновлювати й освіжати ваш фасад.

Як купити декоративну штукатурку в інтернет-магазині "Побудуй"

Для початку рекомендуємо проконсультуватися з нашим фахівцем. Ця послуга є безкоштовною, в результаті спілкування ви можете помітно заощадити за рахунок підбору оптимальної кількості суміші для декоративної штукатурки і супутніх матеріалів. Для замовлення найкраще зателефонувати, щоб одразу отримати точну відповідь і домовитись про спосіб доставки. Але якщо ви знайшли нас у вихідний або ввечері,  залиште заявку через кошик. Використовуйте будь-яку можливість купити штукатурку за низькою ціною в інтернет-магазині "Побудуй"!

Питання, що часто виникають про декоративна штукатурка:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Декоративна штукатурка?
 • Ціна на Декоративна штукатурка від 2 до 5 643 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Декоративна штукатурка?
 • Декоративна штукатурка Baumit

  Декоративна штукатурка Anserglob

  Декоративна штукатурка Artisan

  Декоративна штукатурка Ceresit

  Декоративна штукатурка Element