В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Ізоляційна стрічка

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Ізолента – це просочена клеєм стрічка з ПВХ або Х/Б тканини насамперед призначена для ремонту та ізоляції з'єднань в електричних проводах і кабелях. Але за фактом використовується для дрібного ремонту та з'єднання деталей будь-яких форм і призначень. В фольклор увійшли висловлювання на кшталт: якщо це прикручено синьою ізоляційною стрічкою – це навічно.

Ізолента.jpg

Ізострічка – різновиди і застосування

Крім гумористичної «таємниці синьої ізоляційної стрічки» – це один з найбільш універсальних матеріалів, який застосовується не тільки для ремонту тріщин і з'єднання різних предметів.

 1. Шар ізоляційної стрічки на рукояті ножа, викрутки та інших предметів усуває ризик зісковзування, робить хват більш комфортним, приховує гострі грані і т.д.

 2. Моток ізоляційної стрічки незамінна річ для рибалки або туриста. Зв'язати і скріпити між собою секції вудок. Подмотать і ущільнити якісь деталі намети або іншого туристичного спорядження.

 3. І навіть як декор кольорова ізолента використовується, можна прикрасити квітковий горщик, старий велосипед і багато іншого.

Але повернемося до технічних характеристик більшості видів ізоляційної стрічки, яку можна купити сьогодні:

 1. Робоча температура від - 30 до + 60 ° С мінімальний діапазон справедливий для всіх видів.

 2. Подовження 100-150% – означає наскільки изолента тягнеться перед тим як обірветься. У бавовняних стрічок цей показник істотно нижчий.

 3. Витримує напруга в штатному для себе режимі - 1000 В, деякі види спокійно витримують 5000 В.

 4. Міцність (стійкість до навантаження) не гірше 14,7 МПа (150 кгс / см2).

Більшість видів справляються з умовами різких перепадів температур і підвищеною вологістю. Але ось приклеювати ізоляційну стрічку потрібно до сухих, бажано чистих поверхонь.

Колір ізоляційної стрічки ніяк не впливає на характеристики і потрібен для полегшення маркування. Наприклад, в електротехніці заземлення позначають жовто-зеленим, і вже багато років продається ізострічка з жовто-зеленої забарвленням.

З чого роблять ізоляційну стрічку:

 1. ПВХ – типовий і найпоширеніший матеріал. З нього зроблено більше 90% ізоляційної стрічки яку можна купити в Києві та інших регіонах України.

  • ширина рулону 14-20 мм;

  • робоча напруга до 5000В;

  • відносне подовження 150%.

 2. ХБ ізоляційна стрічка з тканого матеріалу просочується спеціальним розчином плюс доданий клейовий шар. Вона менш зручна і універсальна, в порівнянні з ПВХ, але застосовується при обробленні кабельних воронок і муфт, так як може вбирати діелектричні лаки і смоли, які застосовуються для роботи в силових електромережах.

 3. Лавсан, зовні схожа на ПВХ, але істотно міцніша, а головне витримує значну температуру в порівнянні з попередніми варіантами (до + 150 ° С). Поширена менше і ціна досить висока, але в своїх областях незамінна.

 4. Лідером по міцності і термостійкості є композитна стрічка з скловолокна і силікону. Вона витримує температуру до 300 ° не займається при цьому має рекордну порівняно з попередніми матеріалами міцність. Підходить для тимчасового ремонту трубопроводів і вихлопних систем в екстремальних умовах.

Чому вигідно купити ізоляційну стрічку в магазині Побудуй

По-перше, ми великий інтернет-магазин і у нас є й інші товари для роботи з електропроводкою і для дрібного ремонту:

 • ручний інструмент – викрутки, плоскогубці, індикатори і т.д .;

 • паяльники та витратні матеріали до них;

 • електроінструмент – шуруповерти, болгарки, лобзики і т.д.

По-друге, у нас відпрацьована система прийому і розсилки замовлень. Є своя служба доставки по Києву і області. А для жителів інших регіонів відправляємо замовлення Новою Поштою, як на відділення, так і адресно.

Якщо виникли питання по наявності певних кольорів ізоляційної стрічки, термінів доставки і способам оплати, телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.

Питання, що часто виникають про ізоляційна стрічка:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Ізоляційна стрічка?
 • Ціна на Ізоляційна стрічка від 15 до 469 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Ізоляційна стрічка?
 • Ізоляційна стрічка Bemko

  Ізоляційна стрічка Hardy

  Ізоляційна стрічка Intertool

  Ізоляційна стрічка MasterTool

  Ізоляційна стрічка Neo