В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Фільтр:
Ціна
Від
До
19
6900

Новорічні фігури з підсвічуванням

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Новорічні фігури з підсвіткою — ідеальний вид декору та створення святкового настрою у приміщенні та на вулиці взимку. Вони вигідно вирізняються серед звичних та традиційних прикрас. Купити новорічні фігури з підсвічуванням можна у нашому інтернет-магазині у розділі «Новорічний декор», де також присутні штучні ялинки, прикраси, тематичний текстиль.

Новорічні фігури з підсвічуванням — види, характеристики, основні відмінності

Новорічні постаті поділяють за місцем розташування на вуличні та для приміщень. Від цього показника залежить правила безпеки та експлуатації декору.

Вуличні новорічні фігури залежно від матеріалу виготовлення поділяються на світлодіодні та акрилові.

Світлодіодні новорічні фігури

Каркасні фігури, що світяться виготовляють з міцного дроту, який фарбують та опісля обмотують якісною гірляндою. Як вуличний вид декору найпопулярнішими є підвісні сніжинки, ялинкові іграшки, тематичні написи, що світяться, або стаціонарні фігури звірів, новорічних персонажів.

Металевий дріт антикорозійними властивостями має тривалий термін експлуатації, витримує перепади температури. Однак такий декор доволі важкий, що надає йому додаткової стійкості перед сильними і надмірними снігопадами. У комплекті зазвичай йдуть додаткові кріплення для фіксації.

Світлодіодні новорічні фігури.jpg

Новорічні світящі фігури для вулиці та будинку можуть мати гірлянду з холодним і теплим кольором світла, статичним або мерехтливим світінням.

Вуличні новорічні фігури каркасного типу підлягають дрібному ремонту та заміні перегорілих лампочок. Вони розбірного типу та потребують менше місця для зберігання взимку, однак навіть без гірлянди їх можна цілий рік тримати на вулиці.

Вуличні новорічні фігури.jpg

Акрилові новорічні фігури

Порожнисту основу виготовляють з пластичного акрилу, надають їй тематичної форми, наприклад ведмедя, оленя, новорічного персонажа. завдяки суцільнолитій формі мають дуже реалістичний вигляд. Всередину вмонтовують світлодіодні лампочки. Виріб виконують з матеріалів, що стійкі до підвищеної вологості повітря та перепадів температури.

Акрилові світлодіодні фігури прості в монтуванні, легкі і їх можна переміщати у будь-яке місце навколо будинку. Дозволено використовувати у приміщенні, адже самі лампочки не нагріваються.

 Акрилові світлодіодні фігури.jpg

Однак, слід пам’ятати, що через надмірно низьку вагу не дуже стійкі, а стрімкі пориви вітру можуть перевернути фігуру. Додатково можна її зафіксувати, щоб уникнути падіння. також, такий декор доволі невисокий та може губитися на великий території.

Новорічні світящі фігури з акрилу неможливо розібрати, щоб у випадку поломки замінити перегорілі лампочки. Потребують достатньо місця для зберігання у період коли не використовуються.

За якими параметрами вибрати та купити новорічні фігури з підсвічуванням

Новорічні світящі фігури виготовляють з металевої або пластикової основи, дюралайт, світлодіодної стрічки, пластику, використовують фольговані нитки мішури та гірлянди.

Найважливішим правилом та параметром, що відповідає за безпеку використання вуличних новорічних фігур є захист від вологи. Усі елементи виробу мають бути виконані з морозостійких компонентів.

Підключення до електромережі зовні приміщення проводиться лише за допомогою вологозахищеної монтажної коробки.

Обирайте новорічні постаті, що мають достатню довжину кабелю підключення без використання додаткових перехідників та подовжувачів.

Як купити новорічні фігури з підсвічування в інтернеті

Купівля новорічного декору та подарунків в інтернеті зекономить вам час та гроші, адже лише на одному веб порталі нашого магазину представлено найрізноманітніші товари. 

Оформлюйте замовлення онлайн, або іншим зручним способом. Обирайте адресну доставку, самовивіз, скористайтеся послугами поштових перевізників.Питання, що часто виникають про новорічні фігури з підсвічуванням:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Новорічні фігури з підсвічуванням?
 • Ціна на Новорічні фігури з підсвічуванням від 19 до 6 900 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Новорічні фігури з підсвічуванням?
 • Новорічні фігури з підсвічуванням Al Decoration

  Новорічні фігури з підсвічуванням Anna's Collection

  Новорічні фігури з підсвічуванням Delux

  Новорічні фігури з підсвічуванням House of seasons

  Новорічні фігури з підсвічуванням Jumi