В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Фени будівельні

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Будівельний фен це прилад, який створює спрямований струмінь нагрітого повітря. Хоч цей пристрій має ще одну назву - «фен промисловий», він також успішно використовується в побуті. Нагріте повітря (50 ° С-800 ° С) може бути використане для вирішення великої кількості побутових і промислових завдань. Купити будівельний фен можна не тільки для проведення ремонтно-фарбувальних робіт а й для монтажних, електромонтажних робіт, робіт пов'язаних з термічним клейовим складом і це далеко неповний перелік.

Будівельний фен під час роботи

Як влаштований будівельний фен і принцип його роботи

Будівельний фен з насадкамиПотік гарячого повітря будівельного фена використовується для розм'якшення і зняття лакофарбового покриття, з'єднання пластикових каналізаційних труб, видалення припою, нагріву термічного клею (пластика), різного виду пайок і, навіть, для підпалу дров в каміні і багатьох інших задач.Фен технічний складається з:

 • корпусу;
 • системи нагнітання повітря;
 • нагрівального елементу (нагрівальної камери);
 • сопла;
 • додаткових насадок для сопла;
 • системи керування;
 • джерела електроенергії.

Корпус будівельного фена

Нагадує корпус ручного дриля. На ньому розташовані всі керуючі перемикачі. Виконаний він з термостійкої пластмаси, що дозволяє захистити людину, від випадкового дотику до гарячих деталей цього пристрою.

Система нагнітання повітря

Забезпечує надлишковий тиск повітря на вході в нагрівальну камеру. Складається з циліндричної деталі (типу трубки) в якій розміщено вентилятор, нагрівальний елемент і вихідне сопло. Всі три складові з'єднані без зазорів. Це забезпечує відсутність витоку гарячого повітря за межі вузла і створення на виході потоку повітря з потрібною швидкістю і температурою. На вході системи обов'язково встановлений повітряний фільтр, що оберігає вентилятор і нагрівальний елемент від попадання пилу і виходу їх з ладу.

Нагріваючий елемент

Являє собою набір спіралей на керамічній або слюдяній основі, що нагріваються електричним струмом. Спіраль віддає тепло нагріваючи потік повітря, який проходить через неї. Умовно, місце установки спіралей можна назвати нагрівальноїкамерою.

Сопло

Відповідає за форму і напрямок вихідного потоку повітря. Чим тонше сопло, тим вища температура вихідного потоку. Чим більше відстань від сопла, тим сильніше гаряче повітря перемішується з навколишньою атмосферою, тим нижче стає температура потоку. Це треба враховувати при роботі. Температура вихідних потоків, зазначена в технічних характеристиках будівельного фена, і буде такою тільки на виході з сопла.

Насадки для сопла

Дозволяють змінювати форму потоку нагрітого повітря на виході і / або полегшувати роботу в важкодоступних місцях. Видів насадок багато. Всі вони мають специфіку використання, з якої необхідно ознайомитися перед використанням тієї чи іншої насадки. Вони можуть поставлятися в комплекті, або їх потрібно купити окремо.

Система керування

Вона досить проста. До неї відноситься тільки вимикач апарату, якщо технічний фен не має функції регулювання температури і потоку повітря. У моделях, в яких присутні додаткові регулювання, додаються важелі для них. У деяких пристроях автоматично контролюється температура нагріву спіралей і / або всього пристрою. При перевищенні порогового значення температури нагрівальний елемент відключається від джерела електроенергії.

Джерела електроенергії

Джерелом електроенергії можуть служити побутова електрична мережа або електричні акумулятори. Прив'язка до електромережі або мобільність можуть вплинути тільки на ціну будівельного фена. Інші характеристики і функції залежать від моделі апарата.

Важливо! Будівельний фен є джерелом підвищеної небезпеки. Ні в якому разі не направляйте потік гарячого повітря на людину або її одяг. Також не можна направляти вихідне сопло промислового фена на тварин, легкозаймисті предмети і рідини.

Як вибрати і купити оптимальний будівельний фен в співвідношенні ціна-якість

Як вибрати будівельний фен

При виборі промислового фена звернути необхідно звернути увагу на наступне:

 1. Відомість та репутація виробника. Популярність виробника підвищує ймовірність довгої і безпечної роботи інструменту.
 2. Потужність технічного фена. Величина, яка впливає на продуктивність роботи, швидкість виходу пристрою на робочий режим. Значення цієї величини коливається в межах 800-3600 Вт. Чим вища потужність, тим більший розмір і вище ціна будівельного фена.
 3. Максимальна робоча температура вихідного потоку. Це може бути або 600 ° С, або 800 ° С. Вибір залежить від виду необхідних робіт.
 4. Регулювання температури потоку повітря необхідна, якщо передбачається використовувати промисловий фен для виконання різнорідних робіт. Регулювання буває ступінчатим (2-3 значення) і плавним (від мінімальної температури до максимальної).
 5. Продуктивність. Величина, яка може варіюватися від 200 л / год до 600 л / год. Ця величина прямо впливає на швидкість вихідного потоку нагрітого повітря. При значній продуктивності бажано мати можливість регулювання потоку. За допомогою регулювання можна знизити швидкість вихідного повітря в разі потреби.
 6. Наявність насадок на сопло є перевагою. При відсутності додаткових насадок в комплекті, має сенс купити насадки для промислового фена додатково, якщо передбачається використовувати технічний фен для виконання неоднакових робіт.
 7. Якщо ви хочете придбати акумуляторний будівельний фен, то варто задуматися про придбання додаткового акумулятора, незалежно від кількості акумуляторів в комплекті. Це збільшить час автономної роботи пристрою і зменшить час простою промислового фена при зарядці акумуляторів.

Замовляйте будівельний фен в інтернет-магазині Побудуй. Інтернет-магазин Побудуй- це великий вибір, доступні ціни та кваліфікована консультація. Ми порадимо, який пристрій підходить вам для виконання тих чи інших робіт. Телефонуйте, пишіть в on-line чаті. Завжди раді відповісти на будь-які питання. 0800 50-54-52

Питання, що часто виникають про будівельні фени:

 • ❓ Як вибрати потужність будівельного фена?
 • Це залежить від робіт, які потрібно виконати. Оптимальний варіант – це фен з ЖК екраном і плавним регулюванням. У ньому є можливість, починаючи з 50 градусів і підвищувати кожен раз режим ще на стільки ж, аж до максимальних температур – 600-650 градусів. Це дає можливість застосовувати його практично для будь-яких робіт з паяння, з'єднання, очищення, тощо. Потужність таких термовоздуходувок як правило 1800-2000 Вт.
 • ❓Чи можна окремо докупити насадки для будівельного фена?
 • Можна, тільки треба приміряти до вже наявного інструменту, так як на ринку багато різних моделей, і допуски у різних виробників можуть відрізнятися.
 • ❓Яка температур у будівельного фена може бути при роботі?
 • Варіації температур від 50 до 650 градусів.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Фени будівельні?
 • Фени будівельні AEG

  Фени будівельні Black Decker

  Фени будівельні BOSCH

  Фени будівельні DeWALT

  Фени будівельні DWT