В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Насадки для будівельного міксера

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Насадка для будівельного міксера — це необхідний пристрій для отримання однорідної будівельної суміші. До складу будівельних сумішей, в більшості випадків, входять кілька компонентів. Для того, щоб розчин був потрібної консистенції і однорідності варто купити насадку для будівельного міксера. Її ще називають вінчиком або шнеком. Використовують разом з будівельними міксерами або дрелями.

Насадка для будівельного міксера.jpg

Які бувають насадки для будівельного міксера і як вони влаштовані?

Конструкція досить проста. На одному кінці міститься хвостовик, для того щоб прикріпити насадку до електроінструменту, а на іншому кінці - лопаті. Вони бувають різні за формою і призначенням.

 1. Прямі лопаті використовуються для перемішування матеріалу, який при взаємодії з повітрям втрачає свої властивості. Така конструкція допомагає перемішати суміш, не допускаючи попадання повітря і взаємодії його з сумішшю. Використовується для перемішування гіпсу, клею, синтетичних смол, акрилових, силіконових та інших видів герметиків.

 2. Прямі лопаті .jpg

 3. Спіральні лопаті бувають в двох варіантах конструкції - з правого або лівого спіраллю. Правобічна спіраль піднімає вгору важкі компоненти цементної суміші, тоді як лівостороння спіраль використовується для речовин, які необхідно опустити вниз, щоб уникнути їх розбризкування. Це такі суміші як лаки, фарби, шпаклівки. Багато електроінструментів мають функцію реверсу. В такому випадку вам підійде будь-який напрямок спіралі.

 4. Спіральні лопаті.jpg

 5. Гвинтоподібна конструкція має лопаті, які розташовані один навпроти одного. Вона одночасно і піднімає компоненти суміші, і не дає їм розбризкується на всі боки. Застосовується для лаків і фарб, рідких емульсій.

 6. Гвинтоподібні насадки.jpg

Існують спеціальні насадки для змішування важких матеріалів, це підійде для в'язкої суміші, для якої необхідна додаткова міцність шнека щоб протистояти опору матеріалу. Полегшить Ваш вибір те, що, як правило, в назві зазначається для якого матеріалу вона призначена.

Що необхідно враховувати перш ніж купити насадку на будівельний міксер?

Насадку на будівельний міксер можна підібрати залежно від умов експлуатації, способу кріплення хвостової частини, довжини.

 За  матеріалом вони бувають:

 1. З нержавіючої сталі. Це професійні насадки для тривалого використання при роботі з густими сумішами і абразивними речовинами.

 2. З анодованого алюмінію. Алюміній має високу міцність, технологія анодування захищає метал від окислення.

 3. З оцинкованої сталі. Насадки з цього матеріалу не дорогі, стійкі до корозії, оскільки покриті шаром цинку.

 4. З пластика. Застосовується для виготовлення гвинтових насадок, що не піддаються великому навантаженню.

За способом кріплення хвостовика їх ділять на:

 • стандартний шестигранник 8-10мм - найпоширеніші насадки, підходять під більшість будівельних міксерів;

 • шестигранник 8-12мм з канавкою для пружинного кріплення - використовується в затискних патронах і патронах Нех;

 • різьбові хвостовики М 12 і М 14 мають надійне з'єднання і великий крутний момент, але підходять для вузькоспеціалізованих міксерів;

 • конус Морзе, який застосовують для промислових шнеків.

Також важливо враховувати довжину. Насадки довжиною 400-600 см досить для перемішування 200 мл розчину. Але можна купити насадку для будівельного міксера і довжиною в 1 метр.

 На сайті "Побудуй" ви зможете знайти і купити насадки на будівельний міксер, які застосовуються для роботи з різними матеріалами за доступною ціною. Телефонуйте! Завжди раді відповісти на Ваші запитання.Питання, що часто виникають про насадки для будівельного міксера:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Насадки для будівельного міксера?
 • Ціна на Насадки для будівельного міксера від 25 до 2 053 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Насадки для будівельного міксера?
 • Насадки для будівельного міксера DeWALT

  Насадки для будівельного міксера Einhell

  Насадки для будівельного міксера Hardy

  Насадки для будівельного міксера Impuls

  Насадки для будівельного міксера Intertool