В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Монтажна пила

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Монтажна пила (маятникова пила, відрізна пила) – це переносний станковий інструмент, призначений для точного різання металевих заготовок на місці монтажу. Купити монтажну пилу необхідно при роботі з каменем, керамікою і пластиком. Завдяки наявності станкової основи, за допомогою монтажної пилки можна робити розрізи матеріалу з високою точністю і під заданим кутом. Застосування монтажної пилки знижує можливість заклинювання різального диска, що можливо при використанні ручного інструменту. Однак, заготовка повинна бути переміщена до інструменту для виконання роботи. Виконати різ безпосередньо на місці монтажу деталі монтажної пилкою не можна.

Монтажні пили в роботі.jpg

Як влаштована монтажна пила

Основними елементами монтажної пили є:

 1. Електромотор. Перетворює енергію електричного струму в механічну енергію обертання. Є основним вузлом пристрою. Монтується в корпус, на якому розміщуються система управління, кріплення до станини і кріплення для захисного кожуха. На валу електродвигуна кріпиться ріжучий диск або система передачі обертання на нього.
 2. Ріжучий диск. Це змінний вузол пилки. Від його характеристик залежать якість і геометричні розміри різу. Диск може кріпитися безпосередньо до ротора електродвигуна. Можливе підключення кріпильного валу до електродвигуна за допомогою редуктора або пасової передачі. Самі диски можна умовно розділити на відрізні, пильні і абразивні. У кожного з цих видів є свої переваги і недоліки. Їх використання залежить від роду робіт, які виконуються.
 3. Захисний кожух призначений для забезпечення безпеки роботи. При відсутності або пошкодженні кожуха працювати з інструментом заборонено. Кожух кріпиться безпосередньо до корпусу.
 4. Станина (станок). Невеликий переносний верстат, до якого кріпиться сама пила (корпус пилки). На станині розміщується поворотна платформа, що дозволяє здійснювати різ під заданим кутом і механізм кріплення для заготовки, який забезпечує нерухомість деталі під час виконання роботи.

Монтажні пили.jpg

Перед тим як купити монтажну пилу, звертаємо увагу на наступне

 1. Виробник інструменту повинен бути відомим на ринку. Це є гарантією тривалої і надійної служби виробу.
 2. Потужність монтажної пили впливатиме на її продуктивність.
 3. Розмір ріжучого диска залежить від потужності. Проте, потрібно уточнювати цю характеристику. Від діаметра диска прямо залежить глибина різу або максимальна товщина деталі, що розрізається.
 4. Частота обертання диска спрощує роботу з твердим матеріалом.
 5. Бажано купувати пилку з системою стабілізації обертів. Ця система забезпечує інструмент постійною швидкістю різання при зануренні диска в заготовку.
 6. Захист від перевантаження двигуна зможе збільшити ресурс інструменту. Ця опція важлива при прямому кріпленні диска до ротора електромотора. При наявності пасової передачі подібний захист відсутній
 7. Надійність кріплення заготовки до станини – це гарантія безпечної роботи.
 8. Поворотний механізм для різання під кутом повинен бути надійним і зручним для використання.

Замовляйте монтажні пили будь-яких виробників в інтернет-магазині Побудуй. Інтернет-магазин Побудуй – це великий вибір, доступні ціни та кваліфікована консультація. Ми порадимо, яка монтажна пила підійде Вам для виконання потрібних робіт. Телефонуйте, пишіть в on-line чаті. Завжди раді відповісти на будь-які питання.

Питання, що часто виникають про монтажна пила:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Монтажна пила?
 • Ціна на Монтажна пила від 3 212 до 33 699 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Монтажна пила?
 • Монтажна пила AEG

  Монтажна пила BOSCH

  Монтажна пила DeWALT

  Монтажна пила DWT

  Монтажна пила Einhell