В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Пістолети для монтажної піни та герметиків

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Пістолет для монтажної піни це вузькоспеціалізований інструмент для роботи з монтажною піною. Він дозволяє виконувати роботи з нанесення монтажної піни швидко, зручно і з максимальною точністю. Купити пістолет для монтажної піни можна не враховуючи виробника самої монтажної піни, оскільки система кріплення у ємностей (балончиків) з піною стандартна і придатна для установки в будь-який пістолет.

Пістолет для монтажної піни в роботі.jpg

Будова пістолета для монтажної піни

Інструмент складається з наступних вузлів:

 1. корпус;
 2. місце для приєднання ємності з піною;
 3. система подачі суміші;
 4. трубка, що подає суміш;
 5. сопло.

Монтажні пістолети.jpg

Корпус пістолета для монтажної піни

Виготовлений у вигляді рукоятки, на якій змонтовані всі інші деталі. Він може бути виготовлений з пластмаси або металу.

Місце для приєднання ємності з піною

Кріплення для під'єднання балона з сумішшю для піни (місце для під’єднання) стандартизовано. Якщо балончик (незалежно від виробника) призначений для використання в монтажних пістолетах, то він, без сумніву, підійде. Цей вузол працює під навантаженням, тому бажано його виготовлення з металу або дуже міцного пластику

Система подачі суміші

У всіх виробників мало чим відрізняється. Її схема зображена на малюнку нижче.

Система подачі суміші.jpg

Працює система таким чином:

при установці ємності у місце під’єднання, вихід з балона відкривається (з'являється характерне шипіння). Кулька, завдяки тиску суміші стискає пружину. Суміш заповнює трубку до тих пір, поки тиск в трубці і балоні  не вирівняється. Монтажний пістолет готовий до роботи. При натисканні на важіль (курок) голчастий стрижень відкриває отвір сопла. Суміш виходить з трубки і потрапляє на робочу поверхню. Тиск всередині трубки падає і спрацьовує кульковий клапан. Суміш надходить з ємності в пістолет. Коли вплив на важіль припиняється, пружина повертає голчастий стрижень в початкове положення. Отвір сопла закривається. Тиск в пістолеті і балончику вирівнюється. Кульковий клапан закривається. Подача суміші припиняється. Інтенсивність подачі суміші для створення піни залежить від ступеня натискання важеля (курка). До системи подачі суміші можна віднести регулювальний гвинт, за допомогою якого регулюється максимальне відхилення курка (обмеження подачі піни). При закручуванні гвинта до упору, рух важеля блокується, що зручно при зберіганні пістолета з залишками суміші.

Трубка, що подає суміш

Її ще називають «ствол». Дозволяє наносити суміш,що утворює піну, в глибокі щілини. Довжина трубки може досягати 20 і більше сантиметрів. Трубка виготовлена ​​з добре полірованого металу, або з металу покритого фторопластом (тефлоном), що забезпечує відсутність "прилипання" піни до стінок. Чим довше трубка, тим глибше можна "вкласти" піну.

Сопло

Це елемент, що можна замінювати, який спільно з голчастим стрижнем або припиняє подачу поліуретанової суміші, або дозує вихід піни з потрібною швидкістю і в необхідній кількості.

Будова пістолетів для герметика

Пістолет для герметика влаштований простіше. Схематично він зображений на малюнку нижче.

Будова пістолетів для герметика.jpg

Ємність (тюбик) з герметиком кріпиться на корпусі пістолета за допомогою рухомої пластини. Усередині тюбика є поршень, надавлюючи на який, видавлюють герметик з сопла ємності. При натисканні на курок механізм подачі, завдяки своїй геометричній формі, "чіпляється" за шток і штовхає його вперед, створюючи тиск на поршень. Після припинення впливу на курок, що рухає механізм, за допомогою пружини, повертається в початкове положення. У цей час він не взаємодіє зі штоком. Ці операції повторюються до повного витоку герметика з ємності. Самим "проблемним" вузлом цієї конструкції є механізм, що подає, а саме жорсткість важеля, який впливає безпосередньо на шток. На цю деталь завжди потрібно звертати увагу. Інших, особливих вимог при виборі монтажного пістолета для герметика немає.

На що звертаємо увагу при виборі пістолета для монтажної піни

Щоб купити якісний пістолет для монтажної піни, радимо прислухатися до наступних порад.

 1. Ім'я виробника (бренд) є показником якості інструменту.
 2. Бажано, щоб адаптер кріплення балона з сумішшю до пістолета був металевим, можливо покритий шаром фторопласту.
 3. Кріплення для балончика повинно бути стандартним. Якщо ви вирішили купити монтажний пістолет маловідомого виробника, то це питання потрібно з'ясувати обов'язково.
 4. Довжина трубки, яка подає суміш, обирається відповідно до запланованого застосування.
 5. Змінні сопла спростять виконання різноманітних операцій.
 6. Зручність виконання робіт це дуже важливий критерій. Перед придбанням пістолета переконайтеся в тому, що його рукоять добре «лягає» в руку.

Поради по експлуатації та обслуговуванню пістолета для монтажної піни

Щоб продовжити термін служби монтажного пістолета і убезпечити людей, які знаходяться в зоні робіт, обов'язково виконувати наступні рекомендації.

 1. Пістолет з не повністю використаним балоном може зберігатися в робочому стані протягом декількох тижнів (не знімаючи балона).
 2. При знятті балона, після припинення робіт, пістолет необхідно прочистити, використовуючи балончик з чистячою рідиною. Правила та послідовність операцій вказана на балончику з цією рідиною.
 3. Якщо пістолет використовується постійно, чистити його необхідно 1-2 рази на місяць. Ці терміни вказані в інструкції з експлуатації.
 4. Пістолет для монтажної піни не можна направляти на людину.
 5. Необхідно уникати потрапляння піни в очі і на слизову оболонку.
 6. Балони з матеріалом для утворення піни потрібно зберігати відповідно до інструкції - уникати високих температур, прямих сонячних променів і відкритого вогню.

Купити пістолет для монтажної піни і пістолет для герметика в інтернет-магазині Побудуй

Замовляйте монтажні пістолети для піни і для герметика в інтернет-магазині Побудуй. Інтернет-магазин Побудуй - це великий вибір, доступні ціни та кваліфікована консультація. Ми порадимо, який монтажний пістолет підійде Вам для виконання потрібних робіт. Телефонуйте, пишіть в on-line чаті. Завжди раді відповісти на будь-які питання.

Питання, що часто виникають про пістолети для монтажної піни та герметиків:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Пістолети для монтажної піни та герметиків?
 • Ціна на Пістолети для монтажної піни та герметиків від 35 до 2 144 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Пістолети для монтажної піни та герметиків?
 • Пістолети для монтажної піни та герметиків Finland

  Пістолети для монтажної піни та герметиків Grad

  Пістолети для монтажної піни та герметиків Haisser

  Пістолети для монтажної піни та герметиків Hardy

  Пістолети для монтажної піни та герметиків INGCO