В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Кріплення, кілочки, кліпси для фіксації

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Щоб виростити хороший урожай не обійтися без сучасних агротехнологій: парників з агроволокна, затінюючих сіток або крапельного поливу. Все це потрібно розкладати, натягувати, кріпити, потім прибирати і переносити на нове місце. І відразу постає питання про кріплення, чим пристебнути агроволокно до дуги, як притиснути край, що увіткнути в землю якщо потрібно зафіксувати агротканину або стрічку краплинного поливу. Аксесуари у вигляді різноманітних кілочків, фіксаторів і кліпс якраз і придумані для швидкого вирішення цих питань.

Кріпильні вироби для агроволокна в роботі.jpg

Кріпильні вироби для агроволокна і не тільки

У нашому інтернет-магазині можна купити кріплення наступних конфігурацій:

 • кліпси — свого роду прищіпка з вушком під трос, йде як кріплення для затіняючих сіток легкого спанбонду і інших полотен які потрібно розтягнути і підвісити;
 • скоби — універсальне кріплення для фіксації полотен геотекстилю та інших матеріалів, які укладають на грунт і фіксують, якщо точок кріплення 10-20 можна обійтися підручними засобами, але, коли рахунок йде на сотні краще купити кріплення фабричного виготовлення (в пачці йде по 50-100 штук);
 • кілочки для агросектора найпопулярніше кріплення з усіх аксесуарів, вони потрібні завжди і для всього: підв'язка, фіксація парників, агротекстилю для полуниці, купити кілочки можна як поштучно, так і в упаковках по 100-200 штук.

Кріпильні вироби.jpg

Більшість представлених кліпс, кілочок і інших аксесуарів виготовляються з міцного, екологічного і стійкого до ультрафіолетових променів пластику, а скоби сталь в оцинкуванні або ПВХ оплетенні. Практично все кріплення, кліпси і кілочки є багаторазовими і прослужать не один сезон. Звичайно, частина загубиться чи зламається, але ціна на кріплення доступна і не проблема купити кілочки повторно.

Кілочки з пластика мають вигляд стрижня з зазубринами, або прямого штифта, деякі моделі мають ріжки, рекомендуємо купити кілочки з ріжками для фіксації стрічок крапельного поливу. І обійтися без таких хитрощів як: притиснення цеглою, колодою і т.д. Додатковою перевагою є можливість самостійно регулювати ступінь притиску і натяг тканини по відношенню до грунту.

Пластикові кліпси рекомендуємо встановлювати з кроком не більше півметра. А якщо є ризик, що підвішене полотно або затіняючу сітку зірве вітер, кріплення потрібно ставити частіше. Не забувайте в кінці сезону видаляти металеве кріплення (скоби, шпильки) адже вони можуть поранити вас під час обробки грунту культиватором або мотоблоком.

Рекомендованою відстанню між скобами або кілочками на грунті вважається діапазон від 60 до 100 см.

Як вигідно купити кріплення, кліпси і кілочки в інтернет-магазині Побудуй

Різні кріплення, кілочки, кліпси, скоби вже давно стали незамінним супутником кожного дачника. Щоб купити кілочки, скоби, кліпси і заощадити рекомендуємо зробити комплексне замовлення. Наприклад, купити кріплення разом з бордюрною стрічкою, фасуванням агротканини або затіняючою сіткою. Подбайте про себе і своїх рослин, і порадуйте красою і хорошим урожаєм, а ми порадуємо вас безкоштовною доставкою при комплексному замовленні.

В інтернет-магазині "Побудуй" можна купити кріплення, кілочки, скоби і кліпси європейських і турецьких компаній:

 • Tenax (Італія);
 • DuPont (Люксембург);
 • Bradas (Туреччина).

Кілочки, кліпси, скоби та інші аксесуари даних фірм відрізняються винятковою якістю і довговічністю. А якщо виникли додаткові питання телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.


Питання, що часто виникають про кріплення, кілочки, кліпси для фіксації:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Кріплення, кілочки, кліпси для фіксації?
 • Ціна на Кріплення, кілочки, кліпси для фіксації від 5 до 741 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Кріплення, кілочки, кліпси для фіксації?
 • Кріплення, кілочки, кліпси для фіксації Bradas

  Кріплення, кілочки, кліпси для фіксації DuPont

  Кріплення, кілочки, кліпси для фіксації FLO

  Кріплення, кілочки, кліпси для фіксації Tenax