В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Робочі платформи та площадки

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Робоча площадка – це компактна пересувна конструкція, з якою зручно проводити роботи з монтажу проводки, вентиляції, а також підходить для малярних і оздоблювальних робіт. На відміну від драбин робочий майданчик стійкіший, ширший, багато моделей мають коліщата. Здебільшого робочі площадки і робочі платформи призначені для внутрішніх робіт і розраховані на невелику висоту (ноги людини залишаються на рівні 1,3 метра від підлоги). Хоча бувають винятки і окремі моделі можуть скласти конкуренцію будівельним помостам або невеликій будівельній турі.

Робоча площадка.jpg

Різновиди і особливості робочих площадок

 1. Монтажні підставки - напевно все почалося з звичайного табурета, але потім з'явилися зручні підставки на кілька сходинок. Кожна сходинка досить широка щоб зручно стояти на ній і працювати з цього рівня. Напевно, це найдоступніші за ціною робочі площадки. Такі вироби можна побачити в супермаркетах, на складах, коли потрібно дістати щось з верхньої полиці. Більшість монтажних підставок невисокі (до 90 см) і без перил, хоча є винятки, див. фото нижче.
 2. Монтажні підставки.jpg

 3. Платформи одно- і двосторонні - це еволюційне продовження попереднього варіанту, тільки вже з поручнями розраховані на висоту 1,2 і більше метра. Багато моделей легко пересувати завдяки коліщаткам. Підходять для більшості внутрішніх робіт, також рекомендуємо купити робочу платформу як складське устаткування.
 4. Платформи одно - і-двосторонні.jpg

 5. Розкладні трапи в першу чергу зручні компактністю при зберіганні. Підходять для домашнього використання як при ремонті, так і при митті автомобіля з високим дахом типу мікроавтобусів. Це один з найбільш універсальних видів робочих платформ при доступній ціні.
 6. Складні трапи.jpg

 7. Пересувні трапи - це клас робочих майданчиків для професійного використання. За формою вони схожі на трапи літаків. Використовуються щоб дістатися до горловин цистерн та інших ємностей. А також щоб дістатися обладнанню, яке розміщене на міжповерховому рівні. Ціна пересувних трапів висока - але виправдана складністю і функціональністю, тим більше що термін експлуатації таких робочих платформ більше 10-15 років. Є безліч завдань і ситуацій де пересувний трап окупається досить швидко.
 8. Пересувні трапи.jpg

Як вибрати робочу платформу для домашнього ремонту

Ось основні параметри вибору:
 1. За призначенням - це визначальний критерій. Якщо відповісти на питання - для чого, і як часто буде використовуватися робочий майданчик вибір стане набагато простіше. Якщо потрібна зручна робоча платформа для дому або невеликого офісного будинку ідеально підійде складаний трап в комбінації з великою драбиною. Якщо розкладну драбину використовувати для обслуговування фасаду або заміни садових ліхтарів, а розкладний трап всередині будинку - це ідеальне рішення.
 2. По конструкції - це параметр випливає з попереднього, але відноситься до робочих платформ профі рівня. При виборі оцінюється:
  • висота площадки і робоча висота (як високо можна дотягнутися руками і щось там робити);
  • розмір робочого майданчика - чи є місце для інструменту, чи є перила;
  • сходинки іі спуски - бувають робочі платформи двосторонні, бувають прості, ще є пересувні трапи для обслуговування рухомого складу та обладнання, і тут важливі коліщата і надійні стопори на тих же колесах.
 3. По бренду - є кілька брендів вироби яких можна брати без сумнівів (KRAUZE, VIRASTAR, SVELT). Тут продумана кожна дрібниця від опорного башмака до стопорної засувки. Це не означає, що продукція інших брендів не заслуговує на увагу, просто потрібно більш уважно оглядати робочу платформу, дивитися паспортні дані про максимальне навантаження.

Чому купити робочу площадку в інтернет-магазині вигідно

По-перше, ви заощадите час. Не потрібно нікуди їхати, характеристики, фото і відгуки про товар доступні 24 години на добу, був би доступ в інтернет.

По-друге, ціна. В інтернет-магазинах, в тому числі в Побудуй ціни на 10-15% нижче в порівнянні з офлайн точками продажу, що вигідно навіть з урахуванням доставки. Тим більше в невеликих магазинах на вибір є тільки пара трійка драбин.

По-третє, якщо потрібно складне і важке обладнання, то воно продається тільки під замовлення, а знайти і купити робочу платформу високої спеціалізації можна тільки через інтернет.

Якщо з'явилися конкретні питання по наявності ціною робочих платформ і доступності в вашому регіоні телефонуйте за номером (0800) 50-54-52

Питання, що часто виникають про робочі платформи та площадки:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Робочі платформи та площадки?
 • Ціна на Робочі платформи та площадки від 3 319 до 55 661 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Робочі платформи та площадки?
 • Робочі платформи та площадки KRAUSE

  Робочі платформи та площадки SHLM

  Робочі платформи та площадки Virastar