В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Плиткорізи ручні

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Плиткорізи ручні - це переносний верстат, який дозволяє відрізати фрагмент керамічної плитки в довільному місці. Майстри плиточники і оздоблювачі завжди мають один або навіть кілька плиткорізів. Принцип роботи його простий, потрібно розрізати шар глазурі на плитці тоді вона легко розколеться точно по лінії розрізу. Таким же способом можна розрізати скляну плитку, але для керамограніту та інших видів товстої монолітної плитки є спеціальні верстати та плиткорізи. Не дивлячись на приблизно загальне призначення існує безліч різновидів як побутових, так і професійних ручних плиткорізів. Далі розберемося які плиткорізи можна купити в нашому магазині.

Плиткорізи ручні.jpg

Як вибрати ручний плиткоріз

Перший і найважливіший параметр довжина. Можна купити ручний плиткоріз на довжину від 300 до 600 мм (ручні рідко бувають на велику довжину). Якщо потрібно покласти плитку у ванній або ще щось небагато і невеликою плиткою, то вистачить і довжини 300-400 мм, але для професійного використання звичайно краще вибрати плиткоріз довжиною 500-600 мм, ціна плиткорізів ручних профі рівня в 2-3 рази вище в порівнянні з побутовими і воно того варте якщо укладання плитки — це ваш бізнес.

Решта критеріїв вибору випливають з конструктивних особливостей, а загальна конструкція типового плиткоріза така:

Конструкція типового плиткоріза.jpg

 1. Нерухома платформа — краще, коли вона масивна і не схильна до деформацій.

 2. Дві трубчасті напрямні по яких рухається каретка. Добре, коли трубки жорсткі, не прогинаються якщо прикласти до них зусилля.

 3. Каретка з ножем (дисковим) яка рухається по напрямних. Вкрай важливо щоб каретка не хиталася, а рухалася по напрямних легко. А це може забезпечити тільки каретка на підшипниках. Каретки недорогих плиткорізів ковзають уздовж напрямних на втулках. Спочатку не виникає ніяких проблем, але через пил, який потрапляє на напрямні каретка починає люфтити і хитатися. З каретками на підшипниках такого не відбувається.

 4. Ніж для плиткореза (роликовий), в принципі витратний матеріал, але теж бувають різні, не тільки по діаметру, але і за наявністю підшипника всередині.

 5. Додаткові функції, наприклад, пристрій для вирізання круглих отворів в плитці «балеринки». Не завжди воно потрібно, але для професіоналів річ дуже потрібна.

Купити плиткоріз ручний можна також і особливого монорейкового типу, де напрямні це не дві трубки, а одна балка дійсно нагадує залізничну рейку. Каретка їздить по такій направляючої на підшипниках, часто саму підвіску каретки і підшипників можна окремо регулювати. Це тільки професійний плиткоріз ручний, ціна значно вище звичайних, але зате жорсткість конструкції і точність руху каретки набагато вище. Єдиний недолік в монорейкових ручних плиткорізів практично не буває «балеринок».

Чому вигідно купити ручний плиткоріз в магазині Побудуй

Ми великий інтернет-магазин, і ми торгуємо тільки перевіреним інструментом. Так, є бюджетні серії від них ніхто не чекає чудес і тривалої роботи у важких умовах, але вони варті своєї ціни, і на неї відпрацьовують. Якщо вам потрібно покласти плитку у ванній або в гаражі, то навряд чи варто купувати плиткоріз ручний професійного рівня. І навпаки якщо плануєте на цьому заробляти має смисл купити плиткоріз вищого класу.

Крім того, у нас можна купити і інші інструменти та матеріали для будівництва і оздоблювальних робіт:

 • клей для плитки, і суміші для штукатурки і шпаклівки;

 • малярський інструмент і фарбу;

 • електроінструмент: болгарки, шуруповерти, штроборізи;

 • шпалерний клей, шпалери, флізелін;

 • гіпсокартон і профіль до нього.

Якщо потрібна консультація, інформація щодо термінів доставки або можливих способів оплати телефонуйте (0800) 50-54-52.Питання, що часто виникають про плиткорізи ручні:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Плиткорізи ручні?
 • Ціна на Плиткорізи ручні від 95 до 23 688 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Плиткорізи ручні?
 • Плиткорізи ручні Einhell

  Плиткорізи ручні EnerSol

  Плиткорізи ручні Haisser

  Плиткорізи ручні Hardy

  Плиткорізи ручні Intertool