В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Косинець будівельний

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Косинець будівельника - це простий, легкий і необхідний інструмент для розмітки матеріалу при виконанні теслярських, слюсарних, покрівельних, будівельних і оздоблювальних робіт. Найпростіший варіант це алюмінієвий або дерев'яний кутник під 90 ° градусів. З міліметровою розміткою на одній зі планок. Розмічена сторона називається лінійкою, а потовщена сторона базою. Але є і складні мірні косинці з рухомими частинами і можливістю точно відміряти потрібний градус по транспортиру, див. фото нижче. За допомогою будівельних кутників можна не тільки відміряти потрібну відстань, але і нанести паралельну розмітку з певним кроком.

Особливості кутників

Сьогодні купити косинець будівельника можна в господарчих магазинах, спеціалізованих інструментальних точках продажа чи замовити в інтернеті. Часто він входить в комплект наборів інструменту для столярів і теслярів. Умовно цей клас пристосуваннь для розмітки можна класифікувати так:
 1. Довжина лінійки. Може бути від 25 см і більше. Допускається розміщення розмітки як з однієї, так і з двох сторін виробу. Розмір і міцність інструменту повинен відповідати умовам використання і габаритам матеріалів: дошки, OSB плити, ламінат, плитка і т.д.
 2. Матеріал корпусу. Зазвичай товари з даної категорії виготовляються з алюмінію або сталі, рідше дерево, склопластик або комбінація металу і склопластику. Дерево не стійке до вологи, тому не підходить для роботи на вулиці, або при «мокрих» процесах в оздобленні. Рекомендуємо купити алюмінієві або сталеві косинці вони надійні, міцні, дуже прості та зносостійкі.
 3. Клас інструменту. Фахівці виділяють чотири основні класи точності (0-3). При цьому найбільшим рівнем точності характеризуються вироби нульового класу. Клас точності визначає точність мірної лінійки і на геометрію самого будівельного кутника. Ціна висококласного інструменту завжди вища.
 4. Функціональні особливості. Крім кута 90 ° сучасні косинці можуть бути обладнані вбудованим транспортом, лінійками які можна рухати, та струбцинами для фіксації. З їх допомогою можна розмітити розкрій досить складних виробів з листових матеріалів.

Все про правильний вибір кутника

Якщо ви вирішили купити кутник, то найпростіша перевірка якості - це аркуш паперу А4 і рівний стіл. Покладіть папір на край столу і прикладіть кутник і проведіть лінію, потім переверніть інструмент і подивіться чи співпадає накреслена лінія з лінійкою якщо прикласти її, з іншого боку. Якщо лінії збігаються всі добре. Далі рекомендуємо звернути увагу на:
 • матеріал лінійки і спосіб нанесення розмітки - рекомендуємо купити будівельний косинець з нержавіючої сталі з розміткою яку вигравірувано в металі, що не зітреться і через 20 років;
 • зміщення лінійки щодо бази - на обох сторонах розмітка повинна чітко починається з нуля щодо бази кутника, але на жаль, далеко не завжди буває так;
 • наскільки надійно і яким способом лінійка запресована в базу, ідеально, коли там немає ніяких гвинтів, а самі заклепки масивні і надійні, інакше через пару десятків падінь та інтенсивної роботи кутник почне хитатися.

Купити кутник в інтернет-магазині Побудуй

У нашому інтернет-магазині можна купити не тільки вимірювальний інструмент, але покрівельні та  оздоблювальні матеріали. При комплексному замовленні ви заощадите на доставці. Але навіть якщо потрібно просто купити кутник, ми теж запропонуємо вам найкращий з можливих варіантів. Телефонуйте за номером (0800) 50-54-52 - відповімо на всі питання щодо наявності, терміну доставки та способу оплати.

Питання, що часто виникають про косинець будівельний:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Косинець будівельний?
 • Ціна на Косинець будівельний від 39 до 7 730 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Косинець будівельний?
 • Косинець будівельний DeWALT

  Косинець будівельний Grad

  Косинець будівельний Intertool

  Косинець будівельний Kapro

  Косинець будівельний MasterTool