В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Столи для вітальні, складні столи для кухні, а може стильна модель журнального столику зі скляною стільницею – що б Ви не шукали, у нас знайдеться рішення. Далі коротко розберемося, як вибрати якісні столи, якщо Ви думаєте про замовлення через інтернет.

Столи для дому – оцінюємо якість дистанційно

Є поширений метод – тактильно перевірити стіл вживу в магазині чи на виставці, а потім вже купити його через інтернет.

Ціна на той же стіл в інтернет-магазині суттєво нижча, у порівнянні з меблевими центрами чи навіть з ринками.

Метод гарний, але вимагає багато часу. А коли Ви знайшли цікавий варіант столу для дому, що доступний лише в інтернеті? Ціна й характеристики Вас влаштовують, а як купити гарну річ з мінімальним ризиком:

  1. Зателефонуйте продавцю. В інтернет-магазинах, що турбуються про свою репутацію Ви отримаєте реальну і достовірну консультацію про реальні переваги і можливі недоліки товару.

  2. У випадку столу-тарнасформеру, то добре, якщо є відео, де видно як він розкладається і складається. Якщо такого відео немає, попросіть продавців консультантів зняти його для Вас. Деталі повинні ковзати легко без заклинювань, скрипу і ривків. Коли стіл для дому якісний, то Вам із задоволенням продемонструють його переваги, в тому числі і на відео.

  3. Уточніть, на протязі якого терміну і як саме Ви зможете повернути стіл для дому, якщо він Вам не підійде за якістю чи не впишеться в навколишній інтер’єр.

  4. Форма оплати і доставки – обов’язково повинна бути можливість оглянути виріб при отриманні і оплатити його вже після того як товар доставлено і перевірено.

Коли за всіма критеріями Вам відповіли грамотно, чітко і чесно – ризик отримати неякісний стіл для дому зведе до мінімуму. І якщо ціна і зовнішній вигляд Вас влаштовують, підтверджуйте замовлення і чекайте доставку.

Купити стіл для дому в інтернет-магазині «Побудуй»

В інтернет-магазині «Побудуй» окрім товарів для будівництва та ремонту, можна купити вишукані меблі, домашній текстиль та інші речі для дому і дачі, і, звичайно ж, столи для дому. Ми пропонуємо лише якісний товар, оскільки нам вигідно, щоб наш покупці стали постійними клієнтами.

Також в «Побудуй»:

  • Лише достовірна інформація про товар – ціна, наявність характеристики;

  • Оплата після отримання, хоча можлива і передплата;

  • Ви зможете повернути покупку на протязі 14 днів, якщо вона Вам не підійшла, і отримати заміну на протязі гарантійного строку поломки або прихованого дефекту.

Залишаються додаткові питання - телефонуйте. Допоможемо з вибором і запропонуємо оптимальні умови доставки і оплати.