В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Кріплення для гіпсокартону

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Кріплення для гіпсокартону — це набір елементів щоб скласти воєдино каркас для гіпсокартонної конструкції. На перший погляд елемент нескладний, ціна невисока, купити кріплення для гіпсокартону буде простіше простого. Але не все так легко, різновидів кріплень багато, який з них для чого потрібен зрозуміти складно, щоб не купити зайву деталь краще проконсультуватися з професіоналами або прочитати наступну інформацію.

Кріплення для гіпсокартону в гіпсокартонної конструкції

Всі елементи кріплення зроблені щоб максимально спростити роботу з гіпсокартоном, зберегти час і уникнути псування гіпсокартонного матеріалу. Замість кріплень буває використовують клей, цвяхи або підручні матеріали, але тоді міцність конструкцій буде під питанням. А якщо мова йде про стелю, то без кріплень ніяк, інакше техніка безпеки буде порушена. Існує багато різновидів кріплень для гіпсокартону, вони виглядають по-різному, і необхідні для різних видів кріплень. Об'єднує всі кріплення для гіпсокартону наступне:

 • матеріал виготовлення металевих елементів - оцинкована сталь;
 • матеріал виготовлення дюбелів - поліетилену або поліпропілену;
 • призначення - створення конструкцій з гіпсокартонних профілів і кріплення гіпсокартонних листів.

До речі, матеріал виготовлення забезпечує стійкість до іржі і корозії.

Які кріплення для гіпсокартону бувають

Кріплення для гіпсокартону можна умовно розділити на два напрямки:

 • різноманітні шурупи-саморізи;
 • металеві деталі різноманітної специфічної форми і призначення.

Металеві деталі бувають таких видів:

 1. Прямий підвіс, що застосовують для кріплення стельових профілів до несучої основі - стелі або стін. Використання такого підвісу допоможе "згладити" нерівності, а також відрегулювати зазор між листом, що кріпиться і поверхнею.
 2. Ноніус-підвіс - використовують для кріплення стельових профілів до стелі. Його особливість в тому, що він надає велику міцність металевому профілю, підійде для ділянок, де є потреба у посиленому каркасі.
 3. Однорівневий з'єднувач - або ж в побуті - "краб" - служить для хрестоподібного з'єднання стельових профілів і кріплення профілів до стелі.
 4. З'єднувач дворівневий - з'єднує профілі в перпендикулярних напрямках, Зазвичай продається в розгорнутому вигляді, перед застосуванням необхідно надати П-подібну форму.
 5. Анкерний підвіс - використовують для приєднання гіпсокартону до стелі. Має можливість регулювання завдяки пружинному механізму. Однією з різновидів анкерних підвісів є вібропідвіси - які оснащені функцією поглинання шуму. Мінус такого підвісу - ціна, але разом з шумопоглинаючим утеплювачем ідеальна тиша в приміщенні гарантована.
 6. Назва кутовий з'єднувач говорить сама за себе, це кріплення для гіпсокартону з'єднує необхідні елементи під прямим кутом.
 7. З'єднувач поздовжній - відповідно для поздовжнього з'єднання профілів.

З'єднати сам гіпсокартонний лист з профілем або кріпленням допоможуть дюбель-цвяхи або саморізи. Пристінні профілі Ви легко зможете прикріпити за допомогою дюбель-цвяхів. для напрямних знадобляться саморізи типу "клоп", а кріплення для гіпсокартону з'єднається з профілем завдяки саморізами типу метал-гіпсокартон.

Купити кріплення для гіпсокартону в інтернет-магазині

Якщо Ви не дуже хочеться витрачати половину вихідного дня на черзі в будівельному магазині, запрошуємо купити кріплення для гіпсокартону в інтернет-магазині "Побудуй". Консультанти допоможуть з вибором і розрахунками необхідної кількості кріплень, а ціни і асортимент приємно здивують. Телефонуйте!

Питання, що часто виникають про кріплення для гіпсокартону:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Кріплення для гіпсокартону?
 • Ціна на Кріплення для гіпсокартону від 2 до 89 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Кріплення для гіпсокартону?
 • Кріплення для гіпсокартону Knauf

  Кріплення для гіпсокартону PBD

  Кріплення для гіпсокартону Yoshimoto