В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Гіпсокартон є одним з найбільш сучасних матеріалів, який користується чималим попитом у фахівців, які використовують його в якості оздоблення. Часто разом з гіпсокартоном вирішують купити такі супутні товари як кріплення і профіль. Гіпсокартонні системи вигідно купувати в одному місці одночасно. Асортимент магазину «Побудуй» дозволяє зробити це зручно і швидко!

Широкий вибір продукції

На сьогоднішній день в Україні користується попитом «чисте» будівництво - без бруду, цементу і купи відер. В якості обробних матеріалів виступають листи гіпсокартону, а в ролі комплектуючих клей, саморізи, дюбелі, металеві профілі та інші компоненти.

Все в сукупності дозволяє майстрам створювати абсолютно нові рельєфи, приховавши від очей старі стіни, стелі і перегородки. Найголовніше - бути впевненим, що в кімнаті немає підвищеної вологості, хоча останнім часом на ринку з'явилися вологостійкі зразки продукції. Додатково своє використання знайшли вогнестійкі зразки, які вважаються більш безпечними.

Широкий вибір нашого ресурсу дозволяє підібрати необхідний вид гіпсокартону:

  • стінового;
  • стельового;
  • вогнестійкого;
  • вологостійкого.

Споживачі та й самі виробники гіпсокартонних систем відзначають екологічну чистоту і універсальність продукції. В якості основи матеріалу використовується такий природний компонент як гіпс. Застосування листів гіпсокартону дозволяє якісно, ​​економно і швидко здійснити облицювання стель, стін або звести перегородки. Далі матеріал може виступати основою під шпалери, фарбування або декоративну обробку.

Купити гіпсокартонні системи

В категорії товарів «Гіпсокартонні системи» ви зможете знайти не тільки широкий вибір гіпсокартону від провідних вітчизняних і світових виробників, а й багатий асортимент таких комплектуючих матеріалів як: підвіси, кронштейни, куточки, стрижні, з'єднувачі, рейки, направляючі та стієчні профілю для виконання монтажних робіт.